منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:26 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: A tak w ogĂłle to cieszÄ™ siÄ™, ĹĽe doĹ‚Ä…czyĹ‚am do was i mam tyle osĂłb rozumiejÄ…cych to co robiÄ™.
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 4:23 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
no i wielkie rozczarowanie dostałam @ czyli test z 27 dnia cyklu sie nie mylił , ze nie jestem w ciąży !!!
sfinksowosc.olkusz.pl
Co Ty kobieto masz za tabletki, że nie wiesz jak je aplikować?
Sądząc po efektach działania tego kremu na rozstepy śmiem przypuszczać, że i te z cellulitem sobie poradzą.
Chodzimy już na rzęsach.
Chińskie wynalazki.
Witam wszystkich, wykupiłam sobie grupon na rekonstrukcję i strzyżenie w Haircoccon, nie będę się rozpisywać ale efekty rewelacyjne i obsługa na wysokim poziomie, polecam
wlasnie jestem po rozmowie z trenerem - n amiesnie dolne brzucha polecil mi dodatkowo jesczze jedno cwiczenie.
dziĹ› - niespodzianka!
jak mi sie śpieszy to suszę je suszarką z dyfuzonem (super sprawa, polecam!)
Pozdrawiam

fajne sa, a ja ostatnio sobie takie kupilam http://www.allegro.pl/item92151427__oliwkowe_ krople_komplet_22_zl_.html sfeminizuj.starachowice.pl Nie chcę cukrować żeby nikt nie pomyślał że mi za to płacą ale naprawdę polecam.
czasami.. Dla flegmy niewskazany są kąpiele goroce Dla zainteresowanych wyszukiwarka fitness: Witajcie Boa powiedz jak jest właściwie z tym odejściem , z rezygnacją, czy tak normalnie idzie i mówi, że już ma dość, czy takie odejście musi potrwać???? i to przy SGH, więc niech Koszalin nie przegina setnej.waw.pl
Ja też się bałem , wyglądało to okropnie, dzikie mięso a z pod niego lała się krew i ropa, nawet nie bolało , ale jak się uderzyłem o coś stopą to inna bajka.Tydzień temu byłem u chirurga i stwierdził żę konieczne jest wycinanie.Bałem się (szczególnie przez to forum).Ale w końcu wczoraj poszedłem z tatą.W poczekalni bardzo się bałem po tym co przeczytałem tutaj.No ale wszedłem,położyłem się na fotelu.Chirurg spryskał mi czymś palec, i zrobił zastrzyk znieczulający.Troszke bolało, ale naprawde nie ma się czego bać(coś jak zwykłe szczepienie)Poczekał chwile potem dzgnął mi palec igłą i zapytał czy coś poczułem.Nie czułem zupełnie nic.Tylko jakby lekkie drgania w środku palca.Zamknąłem oczy.Poczułem żę dotyka mi palca i zapytałem się kiedy zacznie.Okazało się że był już w połowie zabiegu. Czy mogła by któraś z was mnie oświecić gdzie to jest dokładnie? Połóż je (w wyobraźni) na tacce, w ciepłym wilgotnym miejscu. moja droga - otoz nie kazda dobrze radze zmien ZNAJOME najchętniej nie jadłabym nic, tylko że tak się nie da... I bezwzględnie należy pamiętać o zażyciu kapsułki(jesli nie była dodana do wlewu) z bakteriami po lewatywie Ja mam kręcone włosy i powiem wam że nigdy w zyciu nie zamieniłabym ich na proste, mąż z resztą jest w nich zakochany.
Nie wychodzisz na \pausa pranzo\ ?
Gdzie się nie obejrzeć tam same rodzinne kologacje
jestem z TobÄ…
5.
przepraszam ze tak chaotycznie napisalem ale nie ma co sie bac mowie powaznie, powodzenia zycze.
Czyli po 2 tyg.
Bardzo proszę chociaż mniej więcej.
Ja polecam wam ten gabinet http://cur.lv/172o4
wszystko popadane i pomoczone,moze tez nieco zimnawo?
Pozdawiam Was kobietki

pozdrawiam
sesje.waw.pl
smaruje alantanem i codziennie zmieniam opatrunek, gojenie ran chyba jest bardziej uzależnione od konkretnego organizmu niż od maści czy innych środków jakie używamy
W tej kwestii jeszcze osoby ktĂłre zakrywajÄ… rany dostajÄ… infekcji bardzo szybko, a np.
3mm .
Witam
Jeśli zgubisz więcej niż 6 kg , zrezygnuj z diety na 2 dni zanim zaczniesz ją od dnia pierwszego.
gratulacje trzymam kciuki az dalszy ubytek.
Proszę o opinie z jakich zabiegów korzystacie jeśli chodzi o przedłużanie paznokci - to dla mnie ważne bo właśnie wybieram sie na kurs i nie wiem, którym rozpocząć, na który ejst największe zapotrzebowanie u klientek
Niby cały czas słońce świeciło, ale wiało mocno.

W tym wszystkim służy mi herbatka miętowa,działa łagodząco i wypełniająco. serwowalas.waw.pl no nic, zobaczę, najwyżej będę kontynuować w przyszłym tyg kapuściankę...
Pozdrawiam Dzięki za konstruktywne rady. czy efekt bedzie ten sam? Miałam usta nijakie, wąskie i bez koloru. Trzymam sie od nich z daleka, bo to oni sa nietolerancyjni, zakompleksieni i robia ludziom swinstwa. sfinalizowal.kartuzy.pl
Nie wiem, co to jest. albo do mnie do domu. kawałeczek jabłka podczas głodówki nie szkodzi, ale naprawdę może położyć całą głodówkę, bo zaczyna pobudzać wydzielanie soków żołądkowych... [15.03] 08:42 Mistrz cientej riposty Czyli na półtora roku mam zapomnieć, że się będzie cokolwiek działo? siateczke żył, dziś zaczęły sedzieć mnie piersi i co gorsza sutki co jest bardzo wkurzające jestem ciągle zmęczona i chodze bardzo wcześnie spać z tym bolem to maglas sobie wmowic moja mama jak sie dowiedziala ze ma guzki na tarczycy to zaczela ja tarczyca uciskac i dusic
Please ....HELP!!!
Cxy ktoś miał podobne objawy???
Tak w ogóle miałem wydłużaną nogę (5 cm) na gwoździu ze stabilizatorem zewnętrznym.
Tak to jest na stale, ja mam rok
jestem bardzo zaskoczona negatywnymi opiniami o NEO na Grodzkiej!
Heh, podejrzewam ze wszystkie są oryginalne, ale jak to sprzedawcy, jeden drugiego chce oczernić by kupować u niego
Cześć dziewczyny!
Cześć wam.

Misha, operował mnie dr.Kusiński.
sfigmomanometr.zgorzelec.pl
Dodam tylko, ze paradoksalnie ulge sprawialo mi polanie tych ran bardzo goraca woda, przestawalo swedziec,ale to byl naprawde obled.Wracajac do meritum, wtedy zaczelam przygode z oczyszczaniem. Polecam:
z tym rosnieciem w szerz to podobno jest zanim dobiora odpowiednie tabletki a potem waga sie normuje mam taka nadzieje bo jem tyle co przed operacja a nawet mniej a oponka podskoczyla
Piłam je przez dwa tygodnie- tylko tyle wytrzymałam .
Dzięki dziewczyny!
Widocznie jestem uczulona na chlorchinaldin albo metronidazol (to głowne składniki gynalginu).
Bo powiedziałam mu że przestałam brać Cilest bo podczas okresu i tak boli mnie brzuch.
Muszę dodać ż jestem brukarzem i początkowo myślałem że to jakieś przesilenie czy coś w tym rodzaju ale to niemija
Od 5 m-cy nie jadam ziemniaków, pieczywa, makaronow, masła, niczego smazonego, nie pijam napoi gazowanych nie jadam jedzenia typu fast food.

Ekwiwalentami DSH-Prüfung są: sfor.przeworsk.pl A jak wyglądały Twoje pierwsze kroki w szukaniu pracy jako impiegata, po jakim czasie zaczęłaś sie o nią starać?
?? czesc ja o moim torbielu dowiedzialam sie ponad miesiac temu boje sie bo w pon ide do kontroli przepisal mi lekarz 2 opakowania ze mam wziasc od razu 48 tabletek bez robienia przerwy jestto moje pierwsze hormonalne leczenie po zabraniu tyh 2 opakowan dostalam okres i jak skoncze ide na kontrole boje sie bo niewiem czy to mi pomoze mialam 3cm niewiem czy to pomoze czuje teraz lekkie oslabienie i wybuhy ciepla niewiem czy to dobrze poadrawiam pa Z gory wielkie dzieki za wszystkie sugestie i odpowiedzi Ponadto ludzie spożywający pikantne dania, zużywają więcej kalorii. Pozdrawiam! seryjnosci.waw.pl
czy ta fryzjerka z q10 p asia to ta z bytomia z absoluta, bo ja szukam jest superrrrr.wie ktos czy to ta sama fryzjerka!!!!!! nie bylo jednak tak latwo ja zdobyc bo musialam nostryfikowac polski dyplom i przejsc przez staze by zdobyc doswiadczenie ktore we wloszech jest bardzo wazne. moze nam sie kiedys uda spotkac Dziewczynki ja juz pierwszy dzien w pracy,dzisiaj mi dali tak popalic ze mi sie odechciało wszystkiego,nogi mi wrosły do d....Siedze i ich nie czuje a kolanko obrzmiałe .Były cztery porody i to prawie naraz. Bo tam mąż czeka. leki nasenne to nie zabawka. Podobna sytuacja ma miejsce, gdy np.
1) pierwsze 14 dni mam pic spalanie 1
najwygodniej marudzic ze sie nie ma czasu i pieniedzy na pielegnacje swojego ciala ;;;
Witam,
No a poza tym to zdecydowalam sie na operacje poniewaz chcem sie starac o dzidzusia a lepiej zeby nie było trute tyrozolem bo on przeciez szkodzi.
Nie opuszczajcie topiku, dziewczyny!
Pozdrawiam wszystkich trejdowców i życzę wytrzymałości a kierowcom i dostawcom dużo siły i żelaznych kręgosłupów.

Na drzwiach cennik strzyĹĽenie od 80-120
seryjny.waw.pl
Kilka lat temu miałam te dolegliwości, ale po cyklu wizyt u masażysty- kręgarza przeszło! dzieki, w sumie o tym nabiale po poludniu nie pomyslalam pozdrawiam
Ja przy wydłużaniu i prostowaniu, łącznie 3,5 cm noszę aparat 6 miesięcy, kazdy nosi inaczej, sprawa indywidualna
Ryc.1 Nerw pośrodkowy przebiegający pod więzadłem poprzecznym nadgarstka.
Boje się okrutnie wyniku jakąs schizmę załapałam a fuj
Co metr wielki kątnik wielki gdyż obserwuje teraz jednego tak wielkiego jak ten co łaził mi po ścianie.
pfff nie moglam wymyslic nic lepszego ale tego trzeba osobom ktore sie rozstaly i musza zaczynac wszystko od nowa trzeba optymizmu wpisujcie sie, piszcie cokolwiek, aby powilo tu optymizmem.Jak nie ten to inny i jeszcze lepszy Wiosna idzie i trzeba sie znow zakochac chociaz ja na to teraz juz siy nie mam ale yda sie
Dore było to że przekonałam sympatycznego nawet ordynatora do położenia mi synka na brzuchu i mozliwosci nakarmienia tuż po urodzeniu .
czesc ja wczoraj zamiast 3 po 10 zrobilam 1,5 po 6 nie bylam w stanie nie chce zaczynac juz 2 raz :/ ostatnio zapomnialam na smierc o tych cwiczeniach hehe normalnie zaczne 7 dzien (wczoraj mialam zaczac) zobaczymy cow yjdie a Wy jak sadzicie ??:>

zajelo mi to duzo czasu(stos prania sie pietrzy...ale warto bylo)nigdy nie mam cierpliwosci do czytania calego topiku,a ten wciagna mnie na dobre zbieram wiec mysli i postaram sie dolaczyc,polecam do poczytaniawww.fit.pl 3V cie sie setach.waw.pl Robili mi biopsje, bylam u 3 endokrynologĂłw nawet u onkologa i wszyscy zalecaja usunac, bo podobno statystyki mĂłwiÄ…, ĹĽe w takim przypadku do 15% wszystkich przypadkow guz moze okazac sie nowotworem zlosliwym.
Jest pod stałą kontrolą lekarza, który twierdzi (nie on jeden), że ponieważ nie ma zminan i się nie powięlszają i ich nie przybywa to nie trzeba operować, ale systematycznie kontrolować. a niemal wszystkie dostepne, w miare tanie spodnie tego typu sa wysokie az do pasa i zwezane na dole co z nawet bardzo zgrabnej kobiety moze zrobic herodbabe.. Hydromasaż w czasie pływania świetnie robi i na cellulit i w ogóle na wygląd skóry. Ze mną była dziewczyna z opryszczką na ustach i też się bała, że termin będzie miała przekładany, jednak lekarz pozwolił na jej przyjęcie. Mąż trzymał mnie za rekę a ja przy kazdym skurczu krzyczałam : setery.waw.pl
50.Vanessa Carlton - A Thousand Miles pozdrawiam Witam, ja wczoraj zaaplikowałam sobie pierwszą tabletkę gynalginu. http://medlinea.pl/dieta/wizyta-w-poradni/ Jeju jak ja to czytam to już nie wiem co robić ehhh ;( ja też mam taki problem jakieś 5 dni temu pomalowałam włosy na granatową czerń ;( no i wyszlo strasznie bynajmniej mi ten kolor nie pasuje chodż jest ładny no i chcialabym wrócić do brazu albo chociaż do szatynu ...plisss jakś mała rada błagam .... PROSZĘ POMÓŻCIE !!!! Buona Pasqua anche a Te Julii.Ciao
ale widać ze na siłę az eksponuje swoje ciało w kusych ciuchach...czy to teledysk czy jakies rozdanie nagród.
Możesz zjeść gotowaną lub pieczoną kurę zamiast mięsa wołowego, ale oczywiście bez skóry.
Trochę się napisałam ale mi przynajmniej ulżyło że nie jestem z tym problemem sama.
Przede wszystkim nie inwazyjnie, płytka paznokciowa jest nie zniszczona, sama wiem, bo robiłam, ale jestem w ciąży i postanowiłam że zdejmę i nie mam wcale tragedii na paznokciach.
sprobowala.
Ale tak ogolnie sie obawiam wszystkiego po trochu Po prostu bylam ciekawa jakie inni maja doswiadczenia.
Lekarz nie mógł uwierzyć,że przy mlekotoku można tak szybko zajść w ciąże.A nam się udało

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: