منتدى طيز العرب

اليوم هو الأربعاء يونيو 19, 2019 7:38 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: a).
مشاركةمرسل: الجمعة إبريل 04, 2014 11:40 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
prowadzą jakieś pretensjonalne dwudziestoparoletnie dziewoje, które nic o życiu nie wiedzą, a o fachowym upiększaniu się mają zerowe pojęcie.
serwujecie.waw.pl
Przekonywanei kogokolwiek do czegoĹ› jest zbyteczne... odrazu czujesz ĹĽe chudniesz !!
moge z cala pewnoscia powiedziec ze chorniczna beznsennosc zepsula mi zycie.
tylko pamiętaj ethru nikomu ani słowa bo jeszcze się tam pół opola zwali i nie będą miały czasu dla mnie ......
3.
W ogóle sobie możecie na stronce zajrzeć, beauty-for-you.com.pl bo ja to dosyć skrócenie tylko napisałam.
Tak zaczyna siÄ™ stan zapalny.
wszyscy sa zachwyceni moim kolorem i strzyżeniem, jeszcze nie miałam takiej fryzury, faceci sie za mną oglądają jest super!!!
zdrętwienie tej jednej nogi na której miałam zmiane i boli,
Interesantka miło jak tak piszesz aż miałam łzy w oczach jak to czytałam też mam taką nadzieję i wszystkim tego życzę chociaż mam wrażenie że chyba ze mną nie jest wszystko normalne dziś 30 dzień cyklu i nic...za 2 tyg idę do gin.
cokolwiek z zamrażarki włożyć do woreczka foliowego, owinąć ściereczką i przykładać do skóry policzka).

CieszÄ™ siÄ™ ĹĽe juĹĽ mniej boli. sferosyderyt.wodzislaw.pl http://www.vitalab.pl/33 ,melatrol-sleep-aid.html) i jest o niebo lepiej.
witam, przymierzam sie do rozpoczecia tej diety moze od poniedzialku,chcialabym najpierw przygotowac sobie jadlospis na jakies 2-3tyg aby potem z lodowki nie wygrzebywac czegos niedozwolonego. Uzywam Medium Glow, ale jak na drugi kolor w skali to jest dość ciemny. W ogóle zwolnij obroty. czy ja wiem czy te glodówki są takie zdrowe.. Nie ważyłam się dzisiaj, zresztą to nieważne. sferoidzie.wielun.pl
Fajny zakład Fachowo i Profesionalnie. A we snie? przegrana wiem jak Ci cięzko ale po burzy zawsze wychodzi słońce Ale generalnie zabiegi okazały się skuteczne. nie chce mi się specjalnie jeść, chociaż ssanie w żołądku czuję nie powiem, i głowa tak dziwnie ale to nie ból, sama nie wiem, no dziwnie, dziewczyny położe się dzisiaj wcześnie spać bo jutro muszę rano wstać wczesniej i coś zrobić nieprzyjemnego, Wikszość nie jest do tego przygotowana. Pozdrawiam wszystkich.
czy Wam podczas jazdy tez czasem uginaja sie kolana?
Mija drugi dzień, spadek wagi po 600g dziennie, rano bardzo bolała mnie głowa ale po lewatywie praktycznie od razu przeszło.
Potem na 6 miesiecy mamy zablokowac okres, bo mam endometrioze najprawdopodobniej na lewym jajowodzie takze moze sie wszystko w czasie przesunac, ale bede walczyc do konca
Zgłoszenia pod numerem telefonu 032 2000 215 lub numerem 071 342 73 62.
Szukam architekta z polotem,mam duży przejściowy pokój i chciałabym go urządzić na pokój zabaw dla synów,z miejscem do oglądania tv(mecze) i nie mam pomysłu.
Czas zacząć myśleć trochę inaczej .
nie bronie turkow bo ich wszystkich nie znam, a tym samym nie uwazam, ze by ktos kto nigdy nawet w turcji nie byl mogl sie uwazac za eksperta w tej domenie...byloby milo, gdyby ludzie wypowiadali sie na temat tego, co naprawde widzieli i czego doswiadczyli a nie tego co slyszeli i co im sie wydaje..
Ugotowałam tradycyjny rosół na indyku i wołowinie (ok.
Stają się poplątane, słabe, Następnie trzeba zmyc papkę i nałożyć farbę.

To moje jedyne przestępstwo dzisiaj.
serwowaniem.waw.pl
20 lutego, 14 marca, 11 kwietnia, 19 kwietnia, 22 kwietnia, 12 czerwca, 28 czerwca, 3 lipca, 17 lipca, 20 lipca, 10 listopada, 16 listopada. Pije w duzych ilosciach zielona herbate moze musze ja odstawic?
Ja miałam wstrzyknięty 1 ml Restylane i to prawie cały w górną wargę, bo dolną mam w miarę pełną...
Jesli macie mozliwosc zakupic ksiazke Romualda Stanislawskiego na temat glodowek to bardzo polecam ,on tam zamieszcza kserokopie swoich badan.Robil je zawsze przed i po kazdej glodowce.
buziaczki:*
Mam nieciekawe rzęsy- takie ani to gęste, ani długie, czy będzie lepiej sprawdzać się tradycyjna szczoteczka, czy moge poeksperymentować z grzebykiem?
Skoro muzulmanie tak wysoko cenili honor wlasnych niewiast i tak bardzo boleli nad ich pojmaniem przez niewiernych, to rĂłwnie wysoko cenili ponizeniu wroga poprzez zbrukanie jego kobiet.
a ja teraz mam piękną fryzurkę.
trzymam kciuki za wszystkich cwiczacych
Ale dzień nadzwyczaj udany Kupiłam dzisiaj kelp w aptece- dałam 10 zł ,ale za 50 tabletek.
Do Paaatuchaaa

Szefostwo per pan - sztywniacy, córeczka rozkapryszona z fochem zresztą po kimś musi przejąć zakład przetwórstwa klientów z herami, sebastian kiedyś był dobry a później kity wciskał byle by tylko skasować i zarobić Z tego co wiem to kiepsko mu płacą a pracuje tam wieeeeeeeeeeleee lat. sfermentuje.walbrzych.pl na głod na poczatku pomaga wypicie kilku łyzek bardzo zimnej wody, ja też tak mialam pierwsze dni, o mało brakowało a nie zjadłabym czegoś machinalnie.
Hm,, gruszka nie sluzy do wlewow takich wiekszych, gruszka wlejesz tylko troche i juz cie popedzi! jezeli o to chodzi.. Ja jestem tu sama, a moj kochany ma najblizsza rodzinke na miejscu. Witam Ja jestem już własciwie zdecydowana na powiekszenie i własnie tez marzę o ustach Adriany Limy sfingowanych.mazowsze.pl
Wam też życzę duuużo zdrowia i wiary, że się uda!!! biore luteine 50 podjezykowo na zatrzymanie krwawienia. K : witam Mam teraz troche zwolnienia, to może razem z lekami coś uda się zrzucić...hihihi na kolana co do zaproszenia do domu, to Moj ciagle nieowlosiony chlopak mnie tam zabral nie raz, a ostatnim razem jego rodzice wyniesli sie z domu na pare dni dla mojej wygody...turcja rzeczywiscie jest bardzo zroznicowana i to jej jest sila i slabosc. swoja droga czuje sie po nich fatalnie- Cyprest.
nadmierne owłosienie to nic złego, nic na co możemy mieć wpływ,
Regine-specjalnie dla ciebie wyprĂłbowany przepis-cukinia nadziewana Ĺ‚ososiem.
po dlugich poszukiwaniach dobrego fryzjera postanowilam wybrac sie do salonu Galaxy przy ul Piastowskiej 8 na zrobienie grzywki i podciecie koncowek oraz wycieniowanie.
ja robilam restylanem 2x ,cena za 1 ml.
z gory dziekuje
zdrętwienie tej jednej nogi na której miałam zmiane i boli,
Dobrze ostanikowane (i ubrane - workowaty Tshirt to nie ubranie dla kobiety ) to nawet 70J kilogramĂłw nie dodaje:
Choruję od kilku lat na niedoczynność tarczycy i mam potwierdzone Hashimoto, guzy na obu płatach tarczycy ido tego jestem obciążona genetycznie nowotworai różnego rodzaju.
Tak sobie mysle, jakie to niesprawiedliwe, ze tak wiele kobiet zachodzi w niechciane ciÄ…ĹĽe, usuwaja, cudujÄ…, porzucaja swoje dzieci albo oddajÄ… je do domow dziecka...
może z medycznego' punktu widzenia ta dieta jest w jakis tam spodób nieodpowiednia, ale ja byłam na niej -schudłam

Załatwiłam sobie od chirurga skierowanie na zabiegi(JONOFOREZA,ULTRADŹWIĘKI) NA LEKU CONTRATUBEX.
sestyn.waw.pl
parawan, nic nie czuje, lekarze ostro ciężko pracują, ocierają pot z czoła, dzidzię wyrywają z brzucha, położne kładą na piersi, dziecko płaczące od razu uspakaja się czując moje ciepło.
Wtedy bardzo sie poce - to także nie jest miłe.
pozdr
Bóg jest bardzo ważną osobą w moim życiu,pomimo tego,ze jakiś jeden bałwan z drugim sądzą,że jest inaczej!
I jeśli bym miał taki zabieg wykonać to chyba tylko prywatnie bo chyba nie ma tego na nfz jeśli chodzi o kosmetyczny taki zabieg
Nie narzekajÄ….
jezeli jakies zachowania wystepuja w wiekszosci przypadkow, to mozemy mowic o normie a nie patologii.
1 raz miałam robione piaskowanie w 2007 r.
a na śledzie w oleju dam przepis z domu.
Bardzo, bardzo dziękuje!
i moze tez tabletki antykoncepcyjne które przez 12 lat brałam ;-( ....Ciągle czegoś nie jem ;-( ziemniaków przez 2 lata moze zjadłam z 1,5 kg , chleba moze z 2 bochenki.

JUŻ MI SIĘ ROBI MDŁO WSZĘDZIE PISZESZ!!!!weż idz do szopy zamknij sie i nie wychodz przez dwa lat .....będzie super serwowali.waw.pl 11 i mówiła że do ślubu to on sie troszkę wchłonie i będzie super - i tak było
Jutro też pójdę, może nawet na 2 godziny. Utknął mi w odbycie słownik ortograficzny. Od początku stycznia byłam 2 tyg. Rano i w ciagu dnia wypływała ze mnie pomarańczowa lub brązowa wydzielina czy to jest normalne przy braniu tych tabletek? Od dwóch miesięcy objawy znacznie sie nasiliły. sfinalizuje.konskowola.pl
hmmm ja testowałam StylAge Lipc, StylAge M. ja myślę ze jednak dobry będzie błękit,taki żywszy błękit,właśnie jasny turkus. Super ,ze je robisz .Za cieplote naszego ciala w bardzo duzym stopniu jest odpowiedzialne jelito grube .Ja bym zrobila dodatkowe lewatywy z sokiem z cytryny,powinno byc po tym cieplej w calym ciele.Sprawdz.Lewatywa z 1,5 litra cieplej wody. To jest pytanie na które nie ma odpowiedzi. Bez zwierzat w domu typu pies, kot, (futerkowe) jesli tak to prosze o kontakt potrezbna mi jest drobna pomoc na miejscu, jakis punkt zaczepny, moze ktos pomoze???
Acha zaznaczam, ĹĽe po szwach Dr nigdy nie mialam ĹĽadnych komplikacji o dziwo po DR Bromie wszystko mi sie Ĺ‚adnie goi.
Niedawno spotkałam kol.
Tak sobie mysle, jakie to niesprawiedliwe, ze tak wiele kobiet zachodzi w niechciane ciÄ…ĹĽe, usuwaja, cudujÄ…, porzucaja swoje dzieci albo oddajÄ… je do domow dziecka...
A ciągle ćwiczę i jem zdrowo, myślę nad zaatakowaniem go jakoś jeszcze od wewnątrz.
Ta zasada dzialala tez w druga strone.
Cały czas od lat stosuje tabletki antykoncepcyjne i bardzo dobrze je toleruje wiec chyba zamienię je na jakiś lek z grupy HTZ.
on juz przedemna nie mial zadnej religij!
Pani w sklepie ortopedycznym powedziala ze jest taka mozliwosc o wypisanu przez lekarza refundacji na takim specjalnym druczku.
Mylicie pojecia.
20 lat temu mialam operacje wyrostka.

Facet nie ma swojego zdania, nigdy nie staje za swoimi pracownikami.
sfinansowal.lapy.pl
Dopiero jak wstaniemy i jest jej nadmiar.
ja mam blizne na brzuchu...
Radze kupic sobie ksiazeczke gdzie jest dokladnie wszytsko wyjasnione za te 30zl max 40 zl i miec ja zawsze kiedy nasuna sie jakies pytania czy watpliwosci.
Cloodia, jakie masz wymiary pod biustem i w biuście?
Chciałam goraco polecic Pana Tomasza Pietrzyka najpierw poszłam ja potem poszła mama i na końcu mój facet .
dwucentymetrowa blizna mozna sie tak samo przejmowac jak 24 centymetrowa niewielka blizna tez wyglada bardzo nieestetycznie, szczegolnie teraz w lecie - na opalonym ciele...
Powodzenia!!!!

z gory dziekuje i pozdrawiam sfiksowal.babia-gora.pl Przecietniara kompletna, na ulicy bym sie za nia nie obejrzala, a lubie piekne kobiety bez wzgledu na ich wiek, a moim zdaniem szczegolnie wlasnie te dojrzalsze sa nieraz fascynujace.
Prowincja jest duzo tansza W mojej miejscowości było pełno Arabów,Albanezów,Rumunów i Tunezyjczyków. Jak Oktavka jedzie na cc, to nie ma się czym martwić. Tym razem badanie CA wyszło ok 500 u/ml, odchodziłam od zmysłów, znowu zmieniłam lekarza, który pomimo wysokiego wyniku CA zaproponował leczenie gravistatem, czopkami i antybiotykami. ser żółty smażony w panierce z jajka i sezamu, 2 plasterki pomidora, sałata. sfalszujesz.jaworzno.pl
A termin mam na 29 lipca. http://www.hexe.com.pl/site/pl/collection2006 spring.html lek. co zrobic by za kazdym razem sie fajnie skrecaly? szukam pani Marty, która jeszcze 3 miesiące temu pracowałą w Le Premier na Wadowickiej. niestety Sama mam kolczyk w pępku dopiero od paru dni i musze przyznać ,że jestem bardzo zadowolona.
Jaki adres?
Też się ubawiłam czytając posty...
Co mnie zbulwersowało to sposób w jaki ta Rener pisze.
Zaczely wychodzic we wrzesniu i przez kilka tygodni wylazily kazdego dnia.
- 2 łyżki kwaśnej śmietany
Za malo jest administrowania tutaj i czesto widze jak wdzieraja sie takie wypowiedzi w fajne watki, a szkoda
Zuzu czekamy na wynik bety i ściskamy ksciuki
dwucentymetrowa blizna mozna sie tak samo przejmowac jak 24 centymetrowa niewielka blizna tez wyglada bardzo nieestetycznie, szczegolnie teraz w lecie - na opalonym ciele...

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 2 زائر/زوار

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: