منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:29 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Trzeba zrobic badanie EMG i wszystko bÄ™dzie jasne....jest troche nieprzyjemne, ale do wytrzymania RobiĹ‚am, bo cierpiaĹ‚a
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 8:08 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Poszukaj porady u psychologa, podobno to pomaga.
sfinguj.mielec.pl
witam, moje drogie Panie błąd!!!!!!!!!!!!!!!!należy ćwiczyć rączki!!!!!!!!!! Jezu, Vivien Leigh w gorsecie miała 42 cm.
teraz biorę marvelon i mam dość jędrny biust.
trzymaj sie dziewczyno mocno,nawet nie wiesz jak cię rozumiem,mój zaproponował zebym sie wyprowadziła bo się zakochał,pojechałam do matki przemyśleć temat a ta urw nie patrząc na dzieci wprowadziła sie do na s do domu,po trzech miesiącach gdy nie jadłam nie spałam i w ogóle mało co pamiętam z tamtego okresu zasklamlał,że to był błąd,pomyłka,sterydy...mieszkamy razem i jest dobrze ale czasami jak patrze na niego to taka furia mnie ogarnia..nawet pisząc zaczęło mnie telepać
Jesienia tamtego roku przypadkiem poszla do kogos kto zajmuje sie medycyna naturalna i w konsekwencji zrobila pare badan i jej wyszlo ze ma zaatakowana drozdzyca caly uklad pokarmowy.
Właśnie.
taaaak wiemmm gdzie anetka pracuje jest to salon galaxy group tomasza grabowskiego ul.

Ja osobiście wytrwałam już 3 dni na głodówce (planuję 10-ciodniową), ale bez specjalnego przygotowania. sflaczej.pisz.pl SĄ PIĘKNI I ZDOLNI
Czesc dziewczyny. bo ja już żygam od tego Jak otoz zauwazyliscie, \GIE\ DO SZESCIANU zostala olana przez chirurga, ktorego niegdys chwalila. Ja trochę nie rozumiem osób, które chcą ważyć mniej niż 50 kg. I tez mam cudowne poczucie wolnosci. sflaczec.ostrowwlkp.pl
Pozdrawki Czemu się źle patrzy na adwokata? wiem Ataner że powinnam się zmobilizować, dawniej tak nie miałam, 4 razy w tygodniu aerobic, uwielbiałam step Rzeczywiście power jest później nieziemski, ale nie moge się zmobilizowac nawet do domowych ćwiczeń. Nie można powiedzieć o niej gruba, bo w takim razie kim jest kobieta ważąca 200 kg?? mam wcale nie takie gęste włosy tylko sie takie wydają bo sie krecą. Zazwyczaj jest to rok lub dwa, ale czasem tez jest krotszy czas- zalezy w czym dana firma sie specjalizuje. brak slow...buu
A ĹĽe ktos ma figurÄ™ jak dajmy na to Anka Mucha , to jeszcze nie znaczy , ĹĽe jest gruby.
Tipsy hologramowe ,french mleczne.
Hehe,mam czas na nudzenie sie?
nie wiem czy to jest normalne
konkretne efekty?
Napewno byli świadomi jakie konsekwencje medialne i środowiskowe, będzie miał ich związek.A poza tym kupili już wspólnie dom pod Warszawą, akurat u mojej koleżanki.Ja bym im dała spokój, juz i tak dużo wycierpieli,żeby być razem.

Przy rowodzie z orzekaniem, wszystkie koszty sÄ…dowe pokrywa strona, ktĂłrej udowodniono winÄ™.
sfinalizowac.karpacz.pl
Pozwolę sobie zacytować: Witam Panie
mialo byc wiem ze mi to nie posluzy
Troche logiki, droga kolezanko.
Łatwo można wyczuc kto przekoloryzowuje albo wręcz ściemnia świadomie działając na szkodę jakiejś firmy a kto poprostu opowiada swoje przeżycia.
Maja taniej niĹĽ u innych.
Ej ja dzisiaj troche poczytałam sobie opowiadań erotycznych i poszłam się załatwić i zobaczyłam plamy krwi, ale okres miałam zaledwie 2 tygodnie temu.
NaprawdÄ™- zero bĂłlu.
70,3 kg...

Ale napewno trochę poprawa jest jednak na super odmłodzenie nie liczę. serwowalbym.waw.pl http://blog.fitbay.pl/kupujemy-stepper/
Czy ktoś może mi doradzić co moge zrobić? Np. Będąc w szpitalu schudłam 1,5 kg, ale szybko to nadrobiłam. Chciałabym schudnac chociaż 15 kg, ..... Już wypróbowałam przeróżne sposoby aby moje loczki były sprężyste co do jednego i nie puszyły się co jest najgorsze. sfinguje.mazury.pl
Firma schodzi na psy, a taki Wilk ciągle się trzyma stołka. Znam to z autopsji. 07783271568 tofka - mi też ciągle wydawało się, że coś jest nie tak. [15.03] 11:20 ARRAKIS http://stars777.com/tgp/3_Ana_Beatriz_Barros/ Ana_Beatriz_Barros_pics_14.jpg Grafitowy,
Reverie
to normalne imiona, aleee Jessica, Kevin, Jennifer itp.
A ile miałaś cm w brzuchu na początku?
A w czasie okresu teĹĽ jest fajnie...
Acha, no i wcale nie trzeba wlewać tego w pozycji tygryska - w tej pozycji ani pół litra mi nie wejdzie - u mnie na przykład najlepiej sprawdza się pozycja leżąca na lewym boku z lekko tylko podkurczoną lewą nogą lub na stojąco - podparta - popatrzcie sobie(poniżej link) i niech każdy sobie dobierze, to co jest dla niego nalepsze i najwygodniejsze.
Oczywiscie dieta przedewszystkim.
mam pytanie ..
tez przyjedzie kolo 19 do domku...juz sie nie moge doczekac, bo okropnie sie nudze...I nic mi sie nie chce..

Ma na imiÄ™ Ania.OgĂłlnie rzecz biorÄ…c jest ciut przereklamowany.
sfaldowal.bielawa.pl
A w tym teledysku do filmu rózowa pantera to juz w ogóle pokazała wszystkie mankamenty swojej figury.
Nic mnie nie bolało i zdziwiona byłam, że to już po wszystkim!
w sumie jak po nim i tak nie chudne to po cholere
(bo ponoc podczas kuracji to lepiej zrezygnowac z seksu) ..
Pogoda dopisala, towarzystwo tez
Hej ikarpi, nie licz na duĹĽo.
No ale plotki mĂłwia ze z Lisem.Nie wiadomo czas pokaze.
Musiałabym szukać gdzieś daleko, gdzie mnie nikt nie zna, spoza rejonu mogliby zażądać ode mnie opłaty, musiałabym dojeżdżać, ale może powinnam.
;(

, nie TURBO SONIC ! sfinksowaty.olecko.pl Zmieniam ciągle wkładki i nie wiem, czy tak powinno być, czy jeszcze jakiś inny problem się pojawił Czy któraś z Was też tak miała?
Wroclawianka walczaca z nadwaga codziennie do 18 mam ogromna prosbe, moglabys mi przeslac te cwiczenia abs? W sumie w trzeciej dobie wypisali mnie do domu. Biust zwiekszyl sie o dwa rozmiary,ogolnie wazylam tyle co zawsze 48-50kg,poleprzyla mi sie cera,na ciele nie widzialam wiekszych zmian badz w figurze poza wspomnianym biustem. Pozdrawiam goraco! sfinalizowania.kepno.pl
A dziewczyny bedace z nimi przewaznie robia dobra mine do zlej gry. Od tygodnia pobolewa mnie brzuch tak jak na miesiączkę, mam lekko nabrzmiałe piersi. mój chłopak bedzie miał rozmowe z biegłym psychologiem, no i potem nie wiem co bedzie dalej. pozdrawiam No i ja preferuję używane, bo można o wiele taniej kupić a prawie nówki. jakiego greckiego ?? a kończyło się na tabletkach antykoncepcyjnych, z których
blizny pozapalne w oczkach, wodogłowie, zwapnienia śródczaszkowe.
Osobom, które mają piekne, gładkie nogi bez skazy nie polecam, bo i po co.
Po tym co tu sie pisze to juz nie wierzÄ™ nikomu
Ja rowniez nie.
W najbliższym czasie ruszam na poszukiwanie koszulki, więc jak coś fajnego znajdę to napiszę i może zaopatrzysz się w Białym przy okazji wizyty w klinice.
Jak juz wspominalam,ludzie,ktorzy morduja \w imie\ religii to fanatycy,ktorzy sa wykluczani z zycia Islamu i kontynuuja swoje fobie na wlasnym gruncie,niestety przypisujac to niewinnym ludziom.
Nie ma chyba czegos takiego jak uzupełnieie cena jest uzalezniona od zużycia preparatu moze to byc 1 ampułka lub pół mysle ze pół ampułki to połowa normalnej ceny będe wiedziała jak sie ponownie wybiore.
z góry dziękuję.
Na pewo ważne jest to ,że TEMAT ZOSTAL PODJĘTY i że jest zauważony porblem TAJMNICZOŚCI TEGO PREPARATU I DAWKI w niej zawartej.
Toto-Africa

Czekam jeszcze tydzien na kontrole lekarska i wtedy sie dowiem czy moge juz cwiczyc noge tak jak kiedys.
sfeminizujesz.suwalki.pl
Jak poczytałam, ze mój organizm to fabryka tłuszczu to wymiękłam...
Ostatnio byłam na osiedlu tysiąclecia znajoma poleciła mi tam salon z początku nie byłam przekonana , ale dałam się namówić i efekt jest taki że nie zmienię już na żadnego innego, salon całkiem inny niż reszta nie spodziewałabym się na osiedlu takiego salonu naprawdę polecam Pracownie Fryzjerską (w kukurydzy)
http://images.allmoviephoto.com/2003_Out_of_T ime/2003_out_of_time_001.jpg
Ale juz jadÄ™ tylko na montiniac\'u.
Cicha - ja absolutnie nie kwestionuję Twoich umiejętności jako kierowcy, ani w ogóle umiejętności jakiejkolwiek kobiety.
Ale mamy dobrze z tymi Przyjaciółkami tyle razy muszą wysłuchiwać naszych bzdur Moja ma już męża i dziecko, a więc trochę jakby inne problemy, ale zawsze ma czas i może nie zawsze dobre słowo ale najważniejsze, że mnie wysłucha No i mówi do mnie często Szczęść Boże Siostro
Wtedy bardzo sie poce - to także nie jest miłe.
No i tyle.
Właśnie zbliża się dzień Matki.......
To ciężka praca

pozdrawiam was wszystkich ja juz sie nie moge doczekac 4 lipca minie juz wtedy 3 miesiac i dam znac jak to wyglada!!! serwomechanizm.waw.pl Pomijając nowotwory dziedziczone po ojcu czy matce, to chyba większosć chorób sprowadzamy na samych siebie sami.
Dlatego osad gdyż kamień miałem na początku ( kiedy posiadałem dośc \zapuszczone\ uzębienie ) a gdy zabieg wykonuje się systematycznie pozostaje tylko brzydki osad przy krawędziach zębów i w miejcach trudno dostępnych dla szczotki. a jak juz jest po wszystkim to boli jak zszywają ?? Oto wyniki tego badania. No, ja masuje dość mocno, tak, że potem skóra jest czerwona. Jastula.. sfastrygowac.ostrowiec.pl
ożesz, i po co ja się tu produkuję... Dlatego też założyłem niedawno topik: Wczoraj spadło mi 0,5kg. uzalezniasz sie na zawsze, sama pewnie wiesz jak to jest... siemka??????? Witaj mari-ola w moim przypadku mam usunięte dwa płaty, po operacji czułam się świetnie(teraz też).Przyjmuję letrox 100 ,a Tobie radziłabym pójść do lekarza endo .Być może masz nieodpowiednią dawkę leku lub lekarz zmieniłby na inny lek.Pamiętaj każdy organizm reaguje inaczej i na leki i na dawki.Także nie sugeruj się naszymi wypowiedziami tylko idż do lekarza musisz sama o siebie zadbać .Nie zwlekaj bo to przecież są hormony.Po operacji do endokrynologa dostaniesz się bez zapisywania i bez kolejki.Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrówka .Pozdrawiam No i to by było na tyle z mojego marudzenia na dzisiaj.
Jak byłam w wieku 17 lat miałam zbyt duży poziom chormonów męskich (testosteron)i musiałam być leczona.
z tym słodkim to chyba wszystkie mamy tak samo
śniadanie-jajecznica z 2 jaj na masle,z kawałkiem cebuli i wędliną 300
nono i ja go troche podszkolę w języku
i Bittle rocket

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى