منتدى طيز العرب

اليوم هو الجمعة أكتوبر 20, 2017 10:26 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: A co do Twojego pomyslu to super z tym morzem Tylko ze w moim przypadku to raczej by nie wypalilo.
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 2:34 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
jednak najgorsze jest to ze znowu pojawily sie mrowienia ktore najbardziej dokuczaja w nocy.
sfajczony.lebork.pl
To jest wynik badania na toksoplazmozÄ™ z 20.06.2008 Nareszcie!
Int J Obes (Lond).
postanowiłam ze juz nigdy wiecej nie będe stosować diet cud (głodówek, kapuścianek, cambridge itd) i niskokalorycznych bo to tylko doprowadziło do tego ze mam fajne rozstępy i rozregulowałam swój organizm ;-(
co do kultury to uwazam ze wszedzie sa ci mniej i bardziej wyksztalceni i kulturalni.
Też mam kręcone włoski i powiem szczerze,że nie zamieniłabym ich na inne pomimo,że są niesforne i często płatają mi figle, np.
ale jesli w cewce cie szczypie tzn ze masz zapalenie pecherza badz cewki, badz bakterie w moczu....
Pozdrawiam i zdrowia ĹĽycze
Twój wiek między 49 a 50
KROK PO KROKU WIZYTÄ™ U GINEKOLOGA I JEESZCZE kto jest lepszy baba czy facet !!!!!!!!!!!!!!

Ja mam 21 lat serwujace.waw.pl Trzymam za Was kciuki!!
No i powiem tak - nie jestem do konca zadowolona, bo Buziaki Myślałam że skoro wiadomo, że ktoś ma naadżerkę to od razu zaczyna się to leczyć. Miłe, uprzejme i zawsze uśmiechnięte. Teatralny makijaż nigdy nie jest dobry. serwitucie.waw.pl
Działa to na takiej zasadzie, że kiedy przekręcasz śróbki (cztery razy dziennie po 1/4 obrotu) dwie części kości, powstałe po przecieciu, oddalają się od siebie. I tak myslalam zeby w srode tez jeszcze przetrzymac na soku a dopiero na 4 dzien wprowadzic powoli warzywa i owoce. Jesli na lydce z przodu to rzeczywiscie moze byc ciezko ja usunac, z kazdego miejsca gdzie skora jest napieta albo rozciaga sie czesto (jak ruszamy ta czescia ciala - nogi, ramiona) lekarze odradzaja usuwanie ale skoro Twoja jest wypukla to mozesz isc na mezoterapie i dermabrazje, tylko ze niestety te zabiegi sa drogie. Może być kwaśne, obojętne lub zasadowe. po wycięciu i ponownym zeszyciu czy zabiegach laserowych też będzie ślad, jeśli dobrze pójdzie to mniejszy niż wcześniejsza blizna. szkoda,bede musiala do konca zycia sie chowac.. u góry jaskrany zółty kolor przypominający flamaster/podkreslacz;] po srodku w miare dobrze ALE u doły rudy pozostal...
KAŻDA KOBIETA JEST PIĘKNA.
Witam, wczoraj miałem resekcję jedynki .....
Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
to dziwne co m iwyszlo PP gdybym tak jadla to bym tyla, a tyla zreszta - tak mniej wiecej jem i nie chudne wiec jest ok
Sody brała nie bedę...

U mojej wychodziły cztery jedynki jednocześnie (górne i dolne), było masakrycznie, ale i tak najbardziej przerażają mnie trójki i czwórki, bo ponoć są najbardziej uciążliwe i bolesne dla dziecka
sferoidzie.wielun.pl
Leczyłam się u dermatologa, ale nie przynosi to większych efektów.
MoĹĽe przez to ĹĽe jem nie mam skutkĂłw ubocznych.
Almra
Idź do brafitterki zanim sobie przez złe biustonosze zniszczysz kręgosłup i piersi.
Trzeba nie dac się nabić w butelkę.
A ciekawa jestem ile moja kluseczka waży ostatnio miała 2400 teraz pewnie o 1 kg jest cięższa
--ogolić pole operacyjne (podbrzusze nad spojeniem łonowym)
te 21????
Żeby poznali jakie są inne możliwości oprócz chirurga.
dzieki za rade z sokiem, moze wystawie szklanke z nim za oknem.
dlaczego nie w Polsce ?

a reszta dziewczyn faktycznei przepadla. sezony.beskidy.pl Chociaz wiem i czuje ze jest ze mna co raz gorzej to i tak nie moge z tym skonczyc, to straszne..
Fajnie, że zgadzasz się z moją opinią. Wybacz ROR ale z tego co obserwuję to chyba wszystkie kobiety w ciąży nie pracują bo pracodawców nie stać na stwarzanie miejsc pracy dla ciężarnych Moje wszystkie znajome tak sobie właśnie planują życie by w spokoju wychować dzieci ps.a maturę zdasz śpiewająco,nawet,jeśli tydzień dłużej w domu zostaniesz ... Kolejny raz (kiedyś ) chcę od razu mieć cc. Myslę ze jest to związane z tym iz prawie każdego dnia mam powyzej 1,5 godziny wysiłku fizycznego a niekiedy bardzo intensywnego. serwowany.waw.pl
Polecaja jedynie pozycje klęku podpartego. ehh chyba Ci co wyjezdżają nie mają czasu siedzieć na forum ale cóż i tak bywa, co do tej części Włoch o którą pytasz Koti to niestety nie jestem zorientowana, szczerze powiedziawszy pierwszy raz słysze o takim mieście Po prostu gabinety chcą wykorzystac na maxa urządzenia i zebrac jeszcze te resztki kasy, że kupic znów inne urządzenie (nowośc), którym bedą robic to samo i tak samo nie będzie działąc. tez popierniczę z Wami, Taktaczku - tylko to pozostało na słabomyślące osóbki Wpodecki jest sympatyczny , nikomu nie che robic przykrosci tak jak i kiedys w drodze do gwiazd Help me ;D Najpierw spalasz, potem wzmacniasz (wzmacnianie to m.in brzuszki!).
Nie bede go tez calowac ani w reke, ani w jakiekolwiek wskazane przez Ciebie miejsce.
Diagnoza:
Kapusta (100g) - 2g-5g w zaleznosci od gatunku
Ponoć zabija wszelkie grzyby i pasożyty.
DziĹ› mam mniej na wadze o 1,8 kg!!!!

Niewiernymi w pierwotnym znaczeniu byli przede wszystkim krzyzowcy, poniewaz pierwszymi wrogami, ktĂłrym wyznawcy Allaha wypowiedzieli wojne byli chrzescijanie i w zasadzie do dzisiaj sa oni ich glĂłwnymi wrogimi.
sfalcowac.lowicz.pl
Doradzam czern, lekkie pantofelki z zamszu lub aksamitu
Poza tym 10 cm (czy to nie jest prowokacja ?) chyba nie wiesz na co siÄ™ piszesz...
My im jeszcze pokazemy na co nas stac Troche Ci zazdroszcze Swiat w Polsce bo od kiedy zdalam sobie sprawe, ze przez najblizesze 6 miesiecy na pewo nie pojade do domu to jakos bardziej zaczelal tesknic...
ej ej ej
PomijajÄ…c aspekty kultury osobistej, salon ten nie ma nic wspĂłlnego z profesjonalnym fryzjerstwem.
jedno mnie dziĹ› martwi - mam tiki nerwowe w obu powiekach, takie delikatne skĂłrcze.
hej julii,

W istopadzie ma porĂłd. sfalduj.czeladz.pl W USA wyliczono, ĹĽe wskutek naduĹĽywania lekĂłw przeciwzapalnych co roku do szpitali trafia 103 tys.
i potem plakac! recepty za darmo. Żle mi z tym bardzo. Oczywiście wszystko pod okiem Instruktorki. Mika1234 - probowalas moze serii do prostowania wlosow? sfinalizowano.klodzko.pl
dobra,ale ja się pytam która z gwiaz lub 'gwiazd' -jak wolicie- z Polski ma kolczyk w pępku...??? Skoro jestes tak super poinformowana w temacie szczepień to powinnaś również wiedzieć, że u małych dzieci ospa jest bardzo niebezpieczna (szczególnie tych nieszczepionych) a powikłania jeśli do takich dojdzie groźne dla życia. Napiszcie jak szybko wraca sie do pracy. Powodzenia z zajściem w ciąże gdy je odstawisz.A ta twoja ginekolog....Napisz lepiej jej nazwisko żeby inne dziewczyny mogły się ustrzegać takich beznadziejnych lekarzy. piosenka ta ma damski vocal love me, love me...say that you love me... nie wiem czy wiesz,ale nie przebija sie PĘPKA,a po prostu SKÓRĘ Przede wszystkim - wyrażam swoje dla Was i waszych lekarzy uznanie, że zatroszczylyście się aby zrobić badania profilaktyczne na toksoplazmozę - chorobę rzadko przytrafiającą się ciężarnym kobietom ale (jeśli sie to zdarzy) mogacą mieć b.
w Levisie model 508 i 509, ewentualnie bardziej klasyczne,z waska nogawka - 751, 582, 581
stosunek przerywany w dni płodne to szaleństwo, choć szanse są małe.
to se noĹ› plecak
jak nie wiesz 'ile w tym prawdy to po co sie odzywasz.
Mam Pytanie - bardzo waĹĽne!
trzeba siebie kochac i uwielbiać - przynajmniej takie jest moje zdanie
pewnie masz wewnetrzne hemoroidy, ale jeszcze w poczatkowym stadium dlatego ich jeszcze nie odczuwasz jako bole czy krwawienia
A druga rzecz świadcząca na Twoją korzyść, to że jesteś już w zaawansowanej ciąży-zakażenie toxo powoduje najgorsze spustoszenie w organizmie płodu w I trymestrze, jeżeli się do niego dostanie.

błyszczące (bez odżywki) i naturalnie przechodziły od jasnych po ciemniejsze rudości i pomarańcze.
sfajczyc.lezajsk.pl
który dawał rady przy ścięciu moich włosów. Nie dostałam żadnych rad, leków, nic zaszywane nie miałam.
ja szukam we wrocku jakiegos dobrego specjalistÄ™ ginekologa-endokrynologa!
św.
TeĹĽ mam w domu wolnostojÄ…cym pajÄ…ki - takie duĹĽe, brÄ…zowe, szybkobiegajÄ…ce.
Czy faktycznie nie jest potrzebny jakiś wysiłek, żeby wspomóc to odchudzanie?
pozdrawiam wszystkich na forum
zwlaszcza gdy nie ma sie tam znajomych...
ale po jakims czasie to cholerstwo wracalo.
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ale zmianom na skórze zawsze towarzyszył silny ból bioder (stawów biodrowych?) To był prawdziwy koszmar.

my mamy słaba silną wole to musimy z grubej rury serwowaloby.waw.pl Mnie o milion razy bardziej podobała się pierwsza część Dirty Dencing .Druga natomiast była nudna!
Na operację jedzie się w samych majtkach. Trzymam kciuki...zobacxzysz ze bedzie dobrze i to nie bedzie zaden walek 1wszy raz sama zagranice wyjezdzasz? Jak tak patrze jak prześcigacie się w swoich mądrościach to aż się rzygać chce... gosska, ja już jeżdźę rowerem. jak taki probuje zemna zamieszkac traktuje go lakierem do wlosow serwitut.waw.pl
sexi czy nie (ja tam wolę ogólnie stringi), ale ważne że to komfort. OliOliwia ja mam tyle terminów co objawów ciąży generalnie trzymam się terminu 8 lipca - mój lekarz mówi , ze 13 .. Poczytaj sobie w internecie czy piersi się powiększaja czy nabrzmiwając, stają się pełne, nabite zamiast osmieszać się na kafeterii takimi tekstami. Patrycja jak tam Twoje zgiecie? Mam wrażenie że są to troche monotonne ćwiczenia. pytałam tylko z ciekawości, tyle sie teraz trąbi, że zarobki pną sie w górę Najgorsza miom zdaniem sytacja jest w rejonach - niestety - zamieszakiwanych przez Turkow, a jak ogolnie wiadomo wiekszoc Tureckiej emigracji w Europie to Kurdowie badz potomkowie Kurdow....
w lesie albo nad stawem to mozesz jakiegos zboka poznac zwlaszcza po ciemku
killerka 86 to jestesmy na tym samym etapie wlasnie ten brzuch mnie dobija.
Robimy mu wspĂłlnie autoreklamÄ™?
--->cree79 trzymaj się mocno i myśl pozytywnie, kiedyś nie robiło się takich badań przynajmniej przyszłe mamy nie chodziły zestresowane
agatw----> nie tylko w słowach ale i liczbach
Mam nadzieje,ze wytrzymam tydzien na tej dietce,bo w sumie dzis tez jestem dosyc glodna Bede potrzebowala waszego wsparcia.
i nie działało za bardzo.
ale maszynka wystarczy przejechac raz dziennie i spox
Po operacji wyjmujÄ…,

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى