منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:26 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Tyle, ĹĽe jeĹ›li chodzi o medycynÄ™, to ĹĽeby sie dostać w Niemczech musisz miec b.dobre oceny, bo zazwyczaj jest numerus
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 12:20 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Jak go przeżyć? Napisany dla tych pozostawianych
sformalizowac.radom.pl
Marla, pewnie masz rację, wszędzie piszą, że ksylitol ma o 75% mniej węgli niż cukier, a w tabelach liczą w nim 100% węgli.
W moim przypadku nie było to dobrym znakiem.
Jesli sobie tak lubisz wszystko rozplanowac, to powinnas juz w Polsce zrobic sobie certyfikat.
To właśnie zwiększony poziom tego hormonu we krwi uaktywnia liczne enzymy odpowiedzialne za produkcję kwasów tłuszczowych i wzmożone ich magazynowanie.
co jesli znowu to sie powtĂłrzy ?
Tylko wkurza mnie ,że wiara gada a skąd niby wie,że operowała sobie nos...
SĹ‚omianej w Studiu Fryzjerskim Natalia.
Miesiaczke (chociaz nie wiem czy to tak mozna nazwac) dostalam wczoraj-planowo,ale byly to bardziej brazowe plamienia i dzisiaj nie ma juz po nich sladu:/ troche sie przestraszylam jeszcze nigdy czegos takiego nie mialam .
taka fajna klata jak u chłopaka z siłowni

ooooo jak długo cię nie było . sfajczony.lebork.pl Slyszalam opinie ze jezeli raz jedyny zrobi sie piaskowanie to pozniej trzeba zabieg ten regularnie powtarzac bo zeby szybciej przyjmuja brudy...
e-mail: witaj.... Musisz mieć wtedy świadków. Pani doktor dermatolog zapisala moczenie w nadmanianganie potasu (fiolet) (mięsko robi się czarne), oczywiście częste polewanie Rivanolem i smarowanie maścią robioną na zamówienie w aptece. Witam, miałem sam duże problemy z moim wackiem.Znalezłem gdzieś na forum. sfaldowanie.bydgoszcz.pl
Nic nie mówiąc zapłaciłam i wyszłam ponieważ nie miałam zamiaru już czegokolwiek komentować. A ja po wielu nie przespanych nocach w koncu sie wkurzyłem i postanowiłem poszukać czegoś w necie i znalazłem świetną stonke o bezsenności i naprawde polecam.... Dzisiaj jest tak dużo na rynku preparatow gdzie mozna sobie pomóc z MENO ze HTZ niekoniecznie trzeba stosować.Na nerwusie tradycyjny VALDEMAR I PO KŁOPOCIE alleluja i do przodu Ostateczną interpretrację zostawmy jednak lekarzowi. My polacy jestesmy bardziej samo czynni paradoksalnie jak się przyznasz przed sobą, będzie Ci łatwiej. tatiana, santana jesteście?
ojj ale to musi bolec :/
w granicach 11-11,8 mg.
Jesteście po prostu tchórzami i oszustkami.
Jak ja Was wszystkie dobrze rozumiem!
RODZIŁAM PIERWSZY RAZ,AKCJA PORODOWA SZŁA BARDZO SZYBKO,ROZWARCIE Z MINUTY NA MINUTĘ WIĘKSZE!
167 i 69 kg-uwierzcie to duzo
Mam 43 lata.
Do wagi dwucefrowej muszę poczekać jeszcze z tydzień.
Jak Twoje samopoczucie oczyszczona?
poszukaj w necie

W Douglasie ostatnio płaciłam coś ponad 50 zł.
sfilcowac.boleslawiec.pl
zeby wlosy nie byly po niej twarde, suche.
Nawet jak zle laczylo sie pokarmy, np miecho z ziemniakai czy makaronem to zawsze na obiad byla surowka.
u mnie jest:
Różne diety typu:
a co to za club?
czy wrĂłci z nawiÄ…zkÄ…?
MOJA MAMA 42/43 I OBIE MUSIMY SIĘ MOCNO NAPOCIĆ ŻEBY COŚ KUPIĆ.
mnie Agati
Ale włosy już od tamtego czasu nie wyrastają (tyle że po drodze zmieniłam fason kostiumu kąpielowego na bardziej wycięty, więc będę musiała znowu się przejść dla nowej linii )
Robie lewatywe od 2 lat i nie wydaje mi sie zebym uszkodzila kankÄ… cos w srodku a flore chyba tez mam dobra.

Mój mąż co drugi dzień chodzi na siłownię a ja nie umiem się od niego zarazić tym nawykiem serwituty.waw.pl w gabinecie nie ma zaslonietego miejsca, w ktorym mozna sie rozebrać, łaził mi przed nosem kiedy sciagałam ciuchy!
Musi odpocząć. jestem z Tobą Nie było żadnego masażu tylko ćwiczenia, które również systematycznie wykonywałam w domu i w miarę możliwości w pracy.Wystarczyły cztery wizyty i wszystkie objawy minęły. Magdalena bój się Boga, toż to już pod anoreksję podchodzi! myśle, że chodzi ci o coś innego- nie może uzyskać unieważnienia osoba, z której winy' małżeństwo było nieważnie zawarte i owa wina jest do tego stopnia trwała, że uniemożliwia zawarcie małżeństwa ponownie... serwowane.waw.pl
nie można po prostu przesadzać. Jak to sie przygoi to ide na klamry. Pozanałam go jako ksiedza i nie wyobrazam go sobie w innej roli, dla mnie jego zawód jest nierozerwalnie z nim zwiazany i zawsze bym o tym pamietała. Fanka dzięki za stanisławskiego: Właśnie wróciłam z piaskowania i muszę powiedzieć że jest miodzio. chyba poprostu zrobie sobie wiecej pasemek które zniwelują moje rude. Amelia ma racje pisząc o niewidzialnej smyczy łączącej Księdza z Bogiem, fakt jest to często baaaaardzooo silna więź, czasem smycz pod wpływem chwili staje się elastyczna,czasem na drodzę staje kobieta przy której ta smycz znika na zawsze, a czasem smycz swoje, a osobnik na niej prowadzony swoje Dlatego powinien być zniesiony celibat .....
pozdrawiam wszystkich i zyczde dobrego wyboru i zadowolenia z efektu :
Nie bardzo rozumiem dlaczego, jak napisała tu jedna z pań, \Pewne rzeczy nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego\ - przecież On umarł za nas wszystkich!
Ja w sumie masuje czasem na oliwke a potem ją zmywam a czasem po prostu tak jakby ugniatam blizne okręznym ruchem a potem nakładam dermatix.
I co z tego, że byłas 50 dni?
mój plan to 10dni z możliwością przedłużenia

pięknosc kazdy mi zazdrosci i jest tera na topie a ja mam w klasie Nikole to jak ja pie**ola i razna to nie da sie wytrzymac uchh..
sfinalizowany.kobierzyce.pl
Witam ....ostatnio bolą mnie bardzo mięśnie rąk ...może ktoś wie z czego ten ból się wziął...czasami nie mogę kubka z herbatą podnieść...lekarz przepisuje tabletki przeciw bólowe, pomaga tylko chwilowo a nie leczy z góry bardzo dziękuję.
użwałam lakierów z Biedronki, ale paznokcie mi się rozpusciły i teraz kupuję tylko na bazarze
niektorzy zbyt powierzchownie podchodza do tematu i innym czytajacym to szkodza
Pomidory, papryki, seler, cebule i marchew pokroić w kostkę lub plasterki wedle uznania.
A naprawde sa az takie dobre?
I niestety nie pozostaje mi nic jak czekać aż trochę odrosną ewentualnie ściąć na krótko, a tego nie chcę.
Elegancja przede wszystkim.
Witam!

jednak jesli podala bys zdjęcia to było b łatwiej uwierzyc, bo narazie to pomówienia sfatygowac.pomorze.pl Szukam opiekunki do 10 miesiecznego dziecka , jestesmy rodzina polsko-wloska , mieszkamy w mediolanie , placimy 500 euro , oferujemy spanie i jedzenie gdyby byl ktos zainteresowany prosimy o kontakt pod nr.3392162390
na zdjęciach jest trochę obrobiona.Trochę....Na żywo jest brzydsza. smutne to.. hej olcia9191 bardzo Cie prosze kontakt,moj nr gadu to 6622532.6 maja rozpoczne kurs fryzjerski w Gabrieli i chciala bym dowiedziec sie czego wiecej na temat tego kursu.serdecznie pozdrawiam. Kurs profesjonalnego fryzjerstwa można zrobić w ECK w Pruszczu Gdańskim, z tego co widzę to mają teraz jesienną promocje to jest ich www. byc moze tak postapili z modelkami, bo do klientek to naprawde maja dobre podejscie no ale te ceny... serwowaniu.waw.pl
jutro zaczyna mi się 9 tydzień, też się boję cieszyc ale trzeba myślec pozytywnie, jestem bardzo szczesliwa i bardzo zadowolona. http://serwisy.gazeta.pl/zdrowie/1 ,51219,2158368.html ja kolczyk mam jsuh 3 tyg i troche wiem o tym bo rozmawialam duzo na etn temat z profesjonalista i kolczyka sie nie smaruje bo przeciez ma sie zagoic rana a nie kolczykpozdro:*for all a wiczy trzeba przy tym? czy korzystacie z internetu w komórce ? ona gdzie robiłaś usta ?
Jestem
PrĂłbujÄ™.
Gabriel czy Berendowicz?
Zobaczysz, że mając zaledwie 13 lat możesz mieć już własne, prawdziwe konto w banku.
Kogo polecacie do tego typu zabiegu??

Anilay...i jak kurs?
setna.waw.pl
W życiu nie podejrzewałabym, że będę szukać znajomych w internecie ;p Jeśli nie masz z kim wyjść, albo szczerze pogadać pisz na forum Potem były zabiegi laserowe, ktore niewiele dały, myslalam tez o ekspanderze ale jest bardzo drogi i nie wiem jakie bylyby efekty.
Stosowałam i stosuję różne metody ztym ,że latwiej jest mnie zrobić głodówkę niż utrzymać w ryzach 6 tygodni diety warzywno-owocowej ponieważ przez cały czas jest trawienie i organizm domaga się jakiegoś urozmaicenia i zjedzenia czegoś innego,na głodówce nic takiego się nie dzieje i problem z głowy.
jak juz jest stan zapalny to niech lekarz wypisze na recepte masc z antybiotykiem DETREOMYCYNA 2% i robic niÄ… oklady, pomaga przy stanie zapalnym serio.
byłabym baaardzo wdzięczna
wiem ze nie ocenia sie tylko po ubiorze ale dzieje sie tak bardzo czest o i z tego co zauwazyłam panuje pewnien stereotyp ze jak rozowe ubrania to osoba je noszaca jest zazyczaj pusta
ad.1 Nie powinno sie uzywac zadnych kremow na glodowce.Skora powinna oddychac i miec swobodna mozliwosc usuwania toksyn.Jesli wiazesz glodowke z opaniem w tym czasie to z czegos najlepiej byloby zrezygnowac ,albo z opalania albo z glodowki.Jesli musisz sie opalic to zrob glodowke pozniej.
To jak blacha na 20 osob to jak my planujemy na 200 osob to tylko 20 blach?
chude mięso wołowe,cielęce,wieprzowe,jagnięcinę,kurczaka itp
Czytałam gdzieś,że można zmyć farbę wodą z octem 50 :50.Możesz spróbować.
chodzic nie moge mecze sie strasznie...
W ten sposob na to patrze.

Chciałam mieć 2 dziecko ale na razie takiej szansy nie mam!!!! sfastrygowac.ostrowiec.pl Ja też szukam profesjonalnego i sprawdzonego fryzjera.
witam cię Rudzia jestem prawie weteranem w tym temacie więc jeśli mogę to ci coś podpowiem spróbuj brać (Acard) jest to lek rozrzedzający krew, ja biorę go od 2 lat, jest bez recepty w aptece , (1 raz dziennie)po 3 - 4 tygodniach powinna być poprawa jeżeli nie to szukaj innej przyczyny to nie zaburzenia krążenia a na to wygląda . Robiłam beze i zostało mi 7 żółtek co mogę z nich zrobić? Dziewczyny czy nosicie spodnie ze skóry jak są upały i jak wnich się chodzi w upalne dni Ten zapach, a raczej smród chodzi za mną cały dzień. teraz na przemian orbitrek z Chodakowską Turbospalanie, ale ciężko... sflaczali.ostrowiec.pl
Stestowałam na sobie i skóra wygląda o niebo lepiej!!!! To załóż teraz te najlepsze ciuchy, połaź przed lustrem i pozachwycaj się sobą :] \zrezygnowalam z miłości do Turka tylko dlatego, że moja rodzina i znajomi mnie przed nim ostrzegali, potem poznałam Polaka, też mieszkającego w Niemczech od urodzenia, wyszłam za niego za mąż, urodziłam syna, wszystko bylo dobrze przez 3 lata, potem gehenna, pił, hazard, bił, wyganiał z domu, dewastował mieszkanie, od roku jestem po rozwodzie przenioslam się do Polski do mamy i wiesz, żałuję, że jej wtedy posluchałam i nie wyszłam za Turka.\ Cm stoją i waga również +/- 1 kg. pozdrawiam Jej starych chyba poje... ale nie chce mi sie tak wczesnie wstawac zeby je myc poniewaz starsznie dlugo schna..
Tobie tez zycze utrzymaniu tego optymizmu ktorym tutaj zarazasz.
Wiec coz.....
nic nie daje w dodatku zatyka strasznie pory ( zreszta jak prawie kazdy brazujacy krem).
Pozdrawiam.
ja również chodzę na Tomex do fryzjera do Edytki lub Agi juz kilka lat.,, omijam łukiem drugie dwie dziewczyny co tam pracują,, Tylko z nich jesteem zadowolona, chociaż od niedawna pracuje tam Ela ,, śmieszka,, i zagarnęła dużo klientów robi powoli ale bardzo dokładnie.
Jeszcze zapomnialam o jednej radzie zawsze firanke skladam w kostke i dopiero do automatu.
lokali rozrywkowych unikam bo zwykle tam skaĹĽona atmosfera .

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: