منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:28 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: A tym bardziej, ĹĽe wczoraj byĹ‚ uroczysty dzieĹ„.
مشاركةمرسل: الجمعة إبريل 11, 2014 9:07 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Pytanie do kobiet - dlaczego tak malo z Was w takich chodzi i tak rzadko ?
sferolit.wlocl.pl
czy wysłac go do jego lekarza zeby tez sie zbadał czy nic nie ma, ale piszecie tu jak jest grzybica a ja mam nadżerke a nie grzybice???? Nie mam żadnych skutów ubocznych, zadnego pieczenia.
Guns N' Roses - Sweet child of mine, Welcome to the jungle,
Dobrze też jest jeżeli juz jakieś swędzenie występuje podmywać sie zaparem z rumianku.
Jak byłam sie zapisywac to pacjenci czekali na przyjecie do 11 chyba
Z dnia na dzień jest ogromna poprawa.
I jeszcze jedno- tam jest chyba inne napiecie-prawda?
Jak nagle puściło aż sie dziwnie czułam- przyzwyczaiłam się do tego po prostu.

Kompleksowe czyszczenie zębów powinno obejmować piaskowanie, ale najpierw należy zastosować skaling, czyli usuwanie kamienia np. sesji.waw.pl prosze o pomoc
nie tu sorki mój mąż od ponad roku mieszka w Irlandii. i teraz spróbuj takiego naleśniczka... Ale welur o ile dobrze pamietam od conajmniej 3 lat nie jest modny... hejka! serwowalem.waw.pl
Dodam ĹĽe nic mnie nie piecze czasami lekko zaswedzi. przepraszam za ortografie ... Witam! siema! http://www.dziennik.pap.pl/?dzial=NAU&poddzia l=ZAG&id_depeszy=13868136 zapraszam wszystkich zainteresowanych na topik: Ja mam juĹĽ co prawda umĂłwiona wizytÄ™,ale siÄ™ waham...
tylko koszmar głodówki teraz mnie przeraził.
Gratuluje!!!
splukalam sie do zera i szczesliwie wrocilam do domu ...
Byłabym bardzo wdzięczna...
Oliwia jak chcesz to wysle Ci moje zdjecie po sciagnieciu.
ad.1 Nie powinno sie uzywac zadnych kremow na glodowce.Skora powinna oddychac i miec swobodna mozliwosc usuwania toksyn.Jesli wiazesz glodowke z opaniem w tym czasie to z czegos najlepiej byloby zrezygnowac ,albo z opalania albo z glodowki.Jesli musisz sie opalic to zrob glodowke pozniej.
Dziewczyno, nie piszę po to, by Cię obrażać, ale żeby Ci uświadomić, że upadłaś na SAMO DNO!

Słyszałam, że mozna jeszcze u fryzjera ściągnąć kolor kwasem ale strasznie niszczą się po tym włosy.PORADZCIE COŚ PROSZĘ!!!!!!!
sezonujesz.bedzin.pl
rAFAĹ‚ MROCZEK
Na NFZ moze zrobia i to samo na stole operacyjnym ale pacjent zostaje sam sobie.Fajnie gdy jest operowany w miejsu zamieszkania,gorzej niz 100km od domu.Poza trzeba pamietac ze warunki takie sa jak w domu,nie czujesz z jestes w klinice.Płacisz i żądasz i nikt nie kreci nosem z niezadowolenia ze kolejny raz go wołasz,tylko wie ze sam tam musi stac i spełnic wszystko czego chory potrzebuje.
Ale jak juz waga sie ruszy, to będzie spadać.
Obecnie mam na włosach kolor ciemny brąz, ktory farbowałam Castingiem Loreala (jakies 4 miesiące temu ;| ) na początku kolor był kruczo czarny, czym byłam troche podłamana, ale obecnie mam ciemny brąz faktycznie...o jakiś ton, może nawet nie cały ton ciemniejsze niż moje naturale.
Czyli jeśli masz obroty 200 000 tyś to około 10 000 tyś z czego musisz zapłacic pracownikom pęsję i zusy.
Ale Kreglicka na pewno nie wazy 48-50 kg bo sama tak nie twierdzila w wywiadzie.
Zwykłe banany ze stali hirurgicznej.
Pozdrawiam i czekam na wasze opinie i doświadczenia na temat laserów.

Stosowałem maść Triderm (z przepisu lekarza) i jeszcze jakiś płyn z antybiotykiem, robiony w aptece według przepisu dermatologa. sfabularyzowal.ketrzyn.pl Uzbierałam kasy na 2 w razie gdybym po pierwszym nie bylo nic widac.
667-309-636 (w godz od 9.00 do 18.00) słoneczko, kochanie, żabko itp. nie chciałabym się nazywać Agnieszka , Kasia czy Basia ... Niestety ja za pierwszym razem ladnie z wagi polecialam, ale wiazalo sie to z codziennym czytaniem etykiet wazeniem i efekt byl taki ze jadlam na sniadanie jajko, 30 ml majonezu i 50 gr serów pleśniowych a na obiad 150 gr tunczyka w oleju ze szpinakiem i lyzka smietany. pewnie jak zawsze se cos uroje i rano bede umierac xD hahaha setera.waw.pl
biorę reparil...w ogóle zauważyłam że te wszystkie leki przeciwobrzękowe mają jedna substancję czynną: ona udawała ze jest wierzaca.. hihihi, najlepiej sobie przefarbować na kolor podobny do naturalnego ze juz powiedzial swoim rodzicom i moim i jego slubie co bylo kompletna bzdura bo mialam wtedy 16 lat... 1. woj-wojciechowska - woy-woyciechowska ci od naturalnego leczenia wzroku - spisek okulistow ktorym wyleczyliby wszystkich pacjentow itd
Datkowo powstała mi plama ciemna na napletku.
BudzÄ™ M i mĂłwiÄ™, ĹĽe chyba wody, on za telefon i do matki mojej, panika totalna, skurcze co 4 minuty.
to mi odpryskuja po 3 godzinach
Gdybym mogła, to napewno nie szczepilabym na gruźlicę.
Bylam zalamana.
Kochani nie wiem czy wam to pomoże ale mi pomógł żel hydrokoloidowy na rany -Flamozil jest on na oparzenia powierzchniowe,otarcia skóry ,odleżyny oraz przede wszystkim na otwarte trudno gojące sie rany kończyn dolnych.Używałam go po wypadku na rane po zerwanym paznokciu zagoiło sie w mgnieniu oka.
Moze pomoze.
WizytÄ™ u lekarza pooperacyjnÄ… mam wyznaczonÄ… na 14 stycznia 2010 r.

az trudnow to uwierzyc ze takie masaze rosciagaja az o 4cm ale dzisiaj to wszytko mzoliwe jak ktos zna kogos takiego w okolicach Torunia to tez prosze dac znac a wiesz mzoe ile czasu musial chodzc na te masaze i ile to wszystko raezm wynioslo??pewnie majatek co?ja w grudniu mam miec opracje....pozdarwiam
serwohamulec.waw.pl
jak mam rano kanapeczke to daje sałate, ogórek i pomidor lub rzodkiewke a czasem jeszcze szczypiorek na smak tak samo z obiadami..
http://goo.gl/sXx5Y
Podobnie jest u mnie o glodowkach wystarcza ok 5-6 godzin snu a czlowiek wstaje jak nowo narodzony
Dlaczego?
6 DUŻYCH ZIELONYCH CEBUL ZE SZCZYPIOREM
stwierdził, że to mikro) i nie mogę zajść w ciążę.
lekarz mówił mi o jakiejś zewnętrznej sztabie .
Czy ktoś z Państwa mógłby nam jakoś pomóc?
Stan sóry się poprawił i pikowana kanapa stała się o wiele gładsza ale ten dziwny obrzęk nie dawał mi spokoju.

Co zrobić, by zjedzony posiłek przemienił się w energię, nie zaś zmagazynował? sfabularyzuje.kolobrzeg.pl I to tyle co mnie bolało.
Nie wiem jak z ubywaniem masy ciała powinno być - bo jakoś nic mi nie ubywa ... co z tego ze masz tak duze uda, brzuch czy ramiona, rownie wazna jest delikatnosc skory, zadbanie, depilacja itd...stosuj peelingi, mleczka, dopieszczaj siebie, pokochaj siebie bo jestes warta tyle samo co kolezanki-wieszaki. Są to np. i faktycznie fgacet nas może tym zarazic - nie wiedzac o tym. Nic, zupełnie. sfabularyzowal.ketrzyn.pl
Bole brzucha sa delikatne jakby za 2 dni miala byc @, ale tak jest juz od kilku dni,do tego bole piersi,ale nie takie straszne,wiem ze to naturalne ale..... mi pomogla maść z allegro od 1el_fuego. Mogłabym to porównac do klimatów Italo disco,zespołów typu Bad Boys Blue. Bolało mnie podczas chodzenia nawet w płaskich butach, bo o szpilkach już nie wspomnę. jak długo ćwiczyć i z jakim obciążeniem? A kiedy spodziewana@? bimbo :
Jąkanie komuś wytknęli.
Moze ktoras z was wie ile kalorii sie spala po 20min.
do TATLIM >>>
GaboniK- dzieki!
Nie ma czegoś takiego, jak za późno.
I dwa dni nie można pić herbaty, kawy, soków z warzyw i owoców i niczego, co ma barwniki.
będzie Ci nogi ciągnął ??

Jak narazie jest dobrze Mialam chwile zalamania ale staram się panować nad sobą Myśle ze u Ciebie to bedzie bardziej skomplikowane bo trwa tak długo Moim zdaniem powinnaś pójść do psychologa Uwierz tabletki nie pomagają O tym trzeba pogadać Popatrz na psychologia.net.pl Dzis tam czytalam o zaburzeniach odchudzania Może tam znajdziesz coś co Ci pomoze Jestem dobrej mysli Pozdrawiam
serwisowej.waw.pl
Moj lekarz kieruje mnie gdzies dalej - dla określenia co można z tą rotacją zrobić. To twoja pierwsza głodówka, prawda?
Moje zmiany na skórze zaogniły się pod wpływam słońca.
problem sprawialo jej nawet upiecie wlosow zabka..
AASSDDFFGG -no tak wytnÄ… i potem siÄ™ goi.
Polecam bo już było kiepsko a do lekarza i tak bym pewnie nie poszedł.
Uważaj tylko pod nogi, żeby powtórki tamtego skoku do wody nie było.
Dlatego też zastanawiajac się nad przyczyną swojej nadwagi powinniśmy najpierw uświadomić sobie jak wygląda harmonogram naszych posiłków w ciągu dnia.
sama nie wiem co robic...moze farbowac jeszcze na czarny a kiedys tam moze wymysla jakis cud srodek?hehe

Gdyby nie baby, to faceci nic by nie osiÄ…gali!!! serwohamulec.waw.pl Witam wszystkich cierpiÄ…cych
Teraz obcięłam je do ramion. mam pytanko dotyczace tabletek dopochwowych np gynalign .... Proszę napisz jak się sprawuje twój orbitrek do dziś, ponieważ też chciałabym taki sam kupić. Parę szkół juz zaliczyłam, choć w zawodzie jestem od paru miesięcy. 6. sflaczec.ostrowwlkp.pl
michael scott.. proszę poradźcie mi jakiej firmy kupić akryl. Swietny pomysl z tym bieganiem! Wiec nie piszcie ze trwa to latami. Julita38 Ale Ulla i Konspiracja to już dwie, a opiekunek nigdy za wiele najważniejsze jest i tak dzienne zapotrzebowanie
Jesli tak, to umawiasz sie na jakis termin.
Takze nie sugerujcie sie opiniami innych kazda z Was w koncu To poczuje i bedzie czuła ze to co innego niz co miesiąc Ja sie nie czułam jak przed miesiaczka tylko zupełnie inaczej ,cera była tez ładniejsza a zwykle przed @ cos tam zawsze wyszło.
Dwa dni temu weszlam na ten link i wykonalam cwiczenia.
czyli juz 12 lat..
Nie robiłam na nfz bo nie walczę z wiatrakami więc zaplacilam za operację.
A Wy wybraliscie juz jakieś imię dla małego?
też miałam takie dretwienia.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى