منتدى طيز العرب

اليوم هو الجمعة أكتوبر 20, 2017 10:24 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: uwielbiam jeść!!!
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 3:01 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Znasz może jakieś fora lub strony specjalizujące się w tego typu muzyce, gdzie można by zasięgnąć opinii?
sestercja.waw.pl
pasek ketonowy w takim samy kolorze jak przez ostatnie dni, czyli stan ketozy wysoki. , co sadzi pani o swoich bylych szefach (bardzo podchwytliwe, bo trzeba mowic dobrze , nawet jest byly szef byl idiota)...
ja mam problem z liczeniem kalori nieumiem wagi zadnej kupywac niebede ....nigdy tego nieogarnialam...........
obiecalem corce wlasny dom i k**wa dotrzymam slowa.
Ale moja koleżanka zawsze chodzi na Szewską, od x czasu i ma włosy r e w e l a c y j ne.
68f6eb2d931419b4dbb6fc93fcb42642 http://concessionario-maccio-genova.ekolzy.in fo/ [url]http://nokia-6630-cuffia-blue-tooth.ekolzy.in fo/ http://web-acquisto-appartamento-venezia-2.ek olzy.info/ http://adattatore-doppia-sim.ekolzy.info/ http://albergo-montagna-last-minute.ekolzy.in fo/ http://come-un-pesce-fuor-d-acqua.ekolzy.info / http://arma-segrete-tedesche.ekolzy.info/ http://hotel-lusso-cornovaglia.ekolzy.info/ http://cosa-pensi-de-ultimo-bacio.ekolzy.info / http://cento-torri-ascoli.ekolzy.info/ 624c2511fee194d7c1bfc1566df0d8d3 [/url]
poprawi to ukrwienie skĂłry i jej koloryt.

Emilka za to była przestraszona, nie chciała się bawić, większość czasu spędziła uczepiona mojej szyi... sfalszuje.gorlice.pl jak chcesz to robic oficjalnie to zaloz agencje.
Nie mam nic do dbania o zdrowie, głodówek leczniczych, wegetarianizmu itp. Tak, bardzo ciekawej, ale tylko dla ciekawskich Mam 25 lat, od wypadku żyłam nadzieją, że blizny powoli zaczną zanikać, wiedziałam, że nie całkowicie, ale orzecznik otworzył mi oczy na tą sprawę. Jej byłe uczennice zajęte przy innej kobiecie napatoczyły się na ciocię pod koniec porodu .Obstąpily ją zaczęły się jej dopytywać,a biedna ciocia już ledwo żywa .Pocieszały ją, gratulowaly dorodnej córy którą przy nich urodziła.Nawet mówiły personelowi że była ich ulubioną nauczycielką( fakt wśród kaszalotów i świrów które tam uczyły zaangażowana w pracę, młoda i ładna a w dodatku wesoła ciotka,wyróżniala się in plus).Tyle tylko że biedna rodząca straszliwie się wstydziła , pamiętam z jakim zażenowaniem opowiadała o tym,zrozumiałam to dopiero jak sama trafiłam na porodówkę , a to wstydliwa kobieta .Była to więc wpadka, tym bardziej że to dziewczyny z jednego osiedla gdzie mieszkała, uczyła ich rodzeństwo ,w moim wieku i właśnie od siostry jednej z nich dowiedziałam się że dziewuchy wlaściwie to już tego dnia kończyły zajęcia, ale jak ją zobaczyły to postanowiły jeszcze zostać i z ciekawości obejrzeć jak ich była nauczycielka sobie poradzi z porodem .Nawet podobno zakładaly się czy się będzie darła jak inne kobiety . W ciagu 3 miesięcy schudłam 18 kilo, stosowałam tylko jedną zasadę - max 25 gram węglowodanów we wszystkich prduktach zjadanych dziennie. sfalszuje.gorlice.pl
Równiez Mayo było z efektami (łącznie z jojo Opierając się na 25-letnim doświadczeniu klinicznym, doszłam do wniosku, że choroby o podłożu autoimmunologicznym są wynikiem zatrucia pochodzenia jelitowego, spowodowanego rozlicznymi czynnikami bakteryjnymi, wirusowymi lub chemicznymi, tak poważnymi, że nie mogą one być zneutralizowane przez normalne mechanizmy obronne. mam tez ciagle dreszcze i jes mi na zmiane zimno i cieplo.juz nawet maz cos zaczal podejrzewac i pytal mnie dzis czy to nie przez to cudo co sobie zamowilam Do ona jest pod opieką pani prof Nowakowskiej z PREGMEDu Dziś Maks wyszedł z domu i w sandałach prosto w kałużę. Czesc dziewczyny
Przemoc psychiczna
w zależności od sytuacji kręciłam z różna prędkością, zaczęłam od 1 mm (4obkręty), potem przez chwile robiłam 0,75mm (3obkręty) a nawet 0,25 (1obkręt), nad tym wszystkim pełną kontrole sprawowali lekarze.
wiem dokladnie ile wydaje i ile trzeba i ile mi zostalo, sprobiuje nie wpasc w klopoty finansowe, a jesli chodzi o chodzenie do kosmetyczki czy do fryzjerkli, to tez bezprzesada, nie tylko moja partnerka chodzi do kosmetyczki ja tez , jeszcze raz prosze nie uogolniac, w PL duzo kobiet nie sa szczsliwe ze swoim kowalskiem, ktory pochodzi z tej samej kultury, religjii ma ten sam jezyk, uwaga, dziewczy ktore chca wyjsc za obcokrajowca, prosze porozmawiac o wszystko za nim bedzie za pozno, i dobrze bybylo jak byscie mieszkali w PL( jak tam nie mieszkacie na stale) przez jakis czas zeby on poznal dokladnie twoja kulture, i nie mieszajcie religia bo bedzie klutnia i nie przyjemnosc.
Pozwalam swobodnie rosnąć moim paznokciom na paluchach.
czy spoznial wam sie okres po skonczeniu tych tabletek.
nawet jak zmniejszysz biust to na staniki nie będziesz wydawać mniej, bo dobry biustonosz kosztuje tyle samo, niezależnie od tego, czy on ma ubierać maleństwa 75D czy spory biust typu 65GG.
ja dostałam gynalgin na stan zapalny, a clotrimazolum na grzybice
WejdĹş na stronÄ™ http://forumprawne.org/ tam CI moĹĽe ktoĹ› udzieli informacji na temat uniewaĹĽnienia lub rozwodu cywilnego.

Niech się ze mnie śmieją!
sfinksowosc.olkusz.pl
chudniecie raczej tez odpada;/mam 17 lat i boje sie że jeszcze urośnie wtedy to bedzie prawdziwy koszmar pozdrawiam
Napisalam te zasady gdyz wiem z doswiadczenia, ze wielu posiadaczy lampy ich nie zna.
wiÄ…ĹĽe ze mna swoja przyszlosc...
Wiem, ĹĽe jest silnym lekiem...
Myślę, ze mam w sobie dużo toksyn i złogów i przez pierwsze dni na pewno nie będzie łatwo Jestem do tego niskociśnieniowcem i po dwóch dniach będe wyglądać bardzo blado ale wiem, ze to minie Dziękuje za wspaniały topik który bardzo zachęcił mnie do przeprowadzenia głodówki
Może ktos napisze jaki ma sposób na te nasze loki jakies uczesanie albo jakieś spięcie bo ja już nie mam siły do nich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odebralam zdjecia z zamknietymi oczami, otwieram i patrze....
soul - niby jedno i drugie jest zakazane........
P.S Byłam dziś u dentysty
I had this flashback of how I felt sitting on the plane and finally realised I had to do something.
A wiecie co ja ciekawego czytałam?

pewnie nie masz zielonego pojęcia o co chodzi, ale zapytać nie zaszkodzi, poza tym....sam pytałeś, czym możesz się zrewanżować sfalerytu.mielno.pl ja mam w planach z mezem uderzyc do Irlandii....dobrze by bylo jeszcze w tym roku...po wakacjach...
Jak zacznie padac to Szymon bedzie niepocieszony bo juz 1,5 miesiaca czekał na ten koncert. no nic, pozostaje mi wierzyć, że wiecie co robicie, ale uważajcie na siebie Kochane! gorzej, że jak jestem cały dzień poza domem to nie ma szans, żeby zupkę ze sobą wziąć Ale najgorsze są wieczory. Wyniki leczenie operacyjnego są zazwyczj dobre, najczęściej natychmiast po zabiegu operacyjnym ustęują dolegliwości bólowe.Drętwienia , mrowienia oraz osłabienie siły mięśniowej ustępują wolniej i nie zawsze w pełni.Zazwyczaj ręka do pełnej sprawności powraca w ciągu ok 10 tygodni natomiast poprawa przewodnictwa nerwowego wymaga od 1 roku do 2 lat. sfalszowaniu.glogow.pl
Organizm się uczy czerpać cukier inaczej, ale tego już nie doczytałam. będzie dobrze ja to przeżyłam i dziś jestem zadowolona z efektu!!!!!!!!!!!!!!! La1rry spotkanie w turynie ..jak najbardziej jestem za! Dretwialy mi rece i nogi , jakbym sie nie ulozyla to bylo zle, pierwsza moja mysl byla taka ,ze moze jeszcze rosne. Czy ktos ma moze podobne zdjecie takiejsukieniki i mógłby tu dać link? Staram sie o dziecko i nic nie wychodzi.
i kolor mowie chlodny odcien i zong mam rudy ....
Wiemy, że codzienna higiena jest niesłychanie ważna dla naszego zdrowia.
bez przesady.
a jakie salony kosmetyczne w wawie polecicie?
melatonina naprawdÄ™ pomaga...
Wie ktoĹ› gdzie ta pani pracuje obecnie?
Z gĂłry dziekuje
Potem postanowilam brac tabletki anty.Ale tylko 2 miechy poniewaz moje libido spadlo do zera i bylam baaardzo nerwowa.(wiem,ze trzeba brac na probe 3 opakowania, ale i tak ok pol roku odczuwalam konsekswencje wziecia 2 listkow tego swinstwa).

w nocy było mi troche zimno ale nie miałam dreszczy
setow.waw.pl
Nie rób mu tej satysfakcji i nie dołuj się z jego powodu! Czyzby wszyscy wrocili juz do kraju albo wybrali sie na wyspy?
ja czytalam całe forum i nie zadawałabym głupich pytan nie czytajac go najpiwerw..zadaam wam konkretne pytanie, ni o długosc przygotowania ale o brak jakiegokolwiek, wystarczyło napisac jedno zdanie...
Poza tym mozesz jeszcze sprobowac jakis srodkow pobudzajÄ…cych.
nie rozumiem w takim razie dlaczego dali adres tej strony w polskiej gazecie, hehe
W Hamiltonie,Ont przy Bibliotece jest sklep mozna powiedziec zielarski prowadzi go starsza juz dzis pani ktora jest
Pozdrawiam Paaaaaaaa

Chodzę do Pani Kingi, do salonu Rulczyński na ul.Strzeleckiej w Katowicach.www.rulczynski.pl trzeba sie zapisac troche wczesniej bo maja dośc dużo klientów. sezonuje.augustow.pl Ma swoje plusy i minusy ale z ręką na sercu przyznać że to była najlepsza dieta jaką kiedykolwiek stosowałam.
Pytam dokładnie o produkty spożywcze. Troche dzis Wam wkleje informacji ( zauwazylam,ze jak pisze to robie w tekscie mase literowek ,mam nadzieje ,ze mi wybaczycie ) Niestety nie da się zrobić o 100% innych ust, pewne asymterie jest bardzo cięzko wyrównac. Też zauważyłam,że jak modeluje nim swoje włosy, to można codziennie go nakładać przez kilka dni i wlosy nie zmieniają formy na przyklapnięte loki.I wgle jak sie go nałoży,to przez chwilę wlosy wygladają na trochę tłuste,a potem tak jakby się wchłania pozostawiając ładną ,mięciutka fryzurę Oczywiście to nieznaczy ze mozna walic go tonę ;P Polecam wszystkim. sflaczenie.pomorze.pl
q10 niech sie nauczy krytki a nie oskarrzac i szukac winnych,juz zapomnieliscie jak dostalam zwrot pieniazkow za zolte wlosy tacy byli milutcy...i to pani marcelina a wogule to jest forum a nie walka salonow i wlascicieli, a ja mam taki problem ;/ Skończyłam brac Gynalgin 2 dni temu, lekarz kazał mi iść na cytologię po 3 dniach od zakonczenia kuracji a potem do niego na kontrole jak beda wyniki, lecz teraz już powinnam dostać okres i również mam problem, bo boje się że globulki nie pomogły, nadal coś mnie swędzi i biała wydzielina sie wydziela (nie wiem moze to jeszcze pozostalosci z tych globulek??) . czytałam cale forum i jestem przerażona tymi objawami i problemami związanymi z tymi tabletkami. a czemu moje nowe paznokcie żelowe sa takie jakies matowe???moze mi to ktos wytłumaczyć,prosze... wiec jestem niezwykle szczesliwa z tego powodu. Najlepszym rozwiązaniem - złoty środek moim zdaniem- jest kupno pasty bez fluoru - dostaniesz ją w aptece. Ani to nie pasuje do niczego, takie obcasy klocki kojarzą mi się z babciami Ale o gustach się nie dyskutuje
med.
OMG ja mam to od dziecka nie bałam się ich ale gdy byłam mała tata puścił film o pająkach które w nocy przychodziły i zabijały...brrrr.
A gdzie bella?
Ciekawa jestem co zaproponuje mi Ĺ‚on.
Do tego na moją sugestię, że chciałabym, aby mnie obciął tak, aby włosy same się układały (poprzednia fryzjerka bez problemu tak robiła), tenże tak zachwalany fryzjer powiedział, że tak się nie da..
jejku ...
Santana, tak powinno się robić lewatywę.
Piszcie, jesli którejs udało sie zbic prolaktyne i zajsc w ciążę......
Może to być również jakiś prawnik kanonista.
Jak przedluza sie paznokcie zelowe?

ale na ostatnich wakacjach bylam w londynie i nie znalazlam pracy :/...
sfilcuj.czest.pl
To juz nie to, co kiedyĹ›... z pozycjami
Jestem po konsultacji u dr Artura, chciałabym zrobić plastykę powiek górnych i dolnych, proszę baaardzo o pomoc w podjęciu decyzji.
Moja nigdy nie miala orgazmu podczas penetracji przez 10 lat i nigdy nie mowila ,ze jej brak.Przed penetracja doprowadzalem ja do orgazmu w inny sposob,ale jak sie potem okazalo ,to bylo dla niej za malo.Tylko ,dlazego tego nie powiedziala.Durne baby.
Od gina wiem tylko tyle ze przez 6 tyg nie można wspólżyć i w najbliższej przyszłości dzidziusia planować- ale to mi raczej nie grozi
W moim Trade też myśleliśmy nad tym tematem ale nic nie wypaliło.Jak ktoś coś wymyśli to proszę o meile a pozatym muszę kończyc bo już ledwo zipię taki zapi***z dobrze że się trochę ochłodziło.Pozdrawiam wszystkich wyzyskiwanych przez Żywca.
czy cwiczenia na orbitreku wyprostujÄ… mi nogi?
powyzej 20 - skĂłrzane krotkie lub mini np.
Czyli zjadamy min 120 gr tluszczu albo wiecej.
Hej Fanko, jak widać co osoba to opinia Ja jednak chcę głodówkę, bo soki i warzywa to umiem jeść sama w domu.

Chyba zgodzę się z Tobą, że to bardzo trudne osobie wolnej żyć z osoba po rozwodzie... serwujace.waw.pl Pedzichow chodze tam od kilku miesiecy tez trafilam tam z polecenia i jeszcze nie wyszlam niezadowolona, polecam Goske albo pania Jagode.
Shakin Stevens Mieszkam w Krakowie i dojrzałam do operacji. Może jestem głupia, ale wierzę, że kiedyś to sie zmieni i wszystko wróci do normy... Potem tylko jasną farbe i kolorek gotowy nie niszczy włosow tak jak w przypadku proszku. 8 godzin dziennie w godzinach 9-17 od poniedzialku do piatku .Krzyki, okolice Akademii Ekonomicznej. serwohamulcow.waw.pl
Blizny zabrały mi wiele radości z życia Zostały mi po wypadku samochodowym, w którym doznałam urazu twarzy. Przywitalam sie juz wczesniej tzn na poczatku topiku, ale nie bylo jeszcze tak duzo wpisow Mam nadzieje ze nie bede wygladac jak debil [?] Nic nie pomoglo zygam sobie do dzis dnia i choc wiem ze jestem chora to sama siebie oklamuje ze mi przejdzie tak jak katar.Ehh sily juz niemam zeby o tym mowic. 698363106 Mnie po niej ścieło. ja czuje sie ok, troszke słabo i głodna ale zwyceze głod pozdrawiam i zycze wytrwałosci glodujacym!!
a to ,że dajemy łapówki na NFZ to świadczy tylko o nas i przyzwyczajamy lekarzy do tego a potem mamy smi o to żal ,że są korupcje ,NATOMIAST !!
Powinna zaprosic Cie do srodka, przywitac Cie powiedziec pierwsza dzien dobry i z usmiechem na twarzy doradzic.
Bardzo mnie zaintersowalas tym, iz wymagali od Ciebie znajomosci angielskiego, moze i mi by dali jakas szanse tutaj, na Sycylii
Szkoda ze ta marka siÄ™ marnuje ..
Czy czytalyscie moze jak dokladnie schudla kiedys Joanna Brodzik?Wiem,ze byla kiedys pulchna..szukam artykulow z wypowiedziami na ten temat
Łątkowski robi śliczne noski , robiłam u niego i jestem zadowolona .
prubowałam wszystkiego i nic przez to popadam w depresję;( czy to naprawdę działa?
ale w zamian za to zjadłam miseczkę surówki ze świeżych warzyw i malutkiego kęsa kotleta z piersi i wcale się tym nie przejmuje..
U mnie dziś tylko minus 0,2 kg, ale dostałam okresu...
Dzień 3:

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى