منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:29 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Wiec nigdy tak do konca tym badaniom nie wierze, nawet gdy
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 9:46 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
do Maddie30 a jaki preparat mialas, ze taki twardawy?
sfingujesz.mragowo.pl
nie bede wam dluzna tez potrafie i czas to sobie wkoncu udowodnic
Nie ma dla mnie usprawiedliwienia, ale jak nie ma efektów przez kilka miesięcy to człowiek daje się skusić
W lipcu tez nie radze.
Jakie sa najwieksze nie wiem.
Troche duzo.
chciałabym mieć urojoną ..
Przez te pół roku zalicze chyba wszystkich lekarzy
cwicze tak od 3 tygodni,moze troche wiecej a jesli chodzi o ograniczenie sie w jedzeniu to tak z dwa.ubyl mi niecaly kg.ale mnie najbardziej chodzi o to zeby zgubic oponke w pasie.a jesli chodzi o plyny to niewiele ich pije...moze z pol litra dziennie.
przyjęłam 7tabletek gynalginu i 8dnia dostałam brązowego plamienia (do okresu jeszcze zostało mi 7dni), więc nie aplikowałam kolejnej tabletki, a zostały mi tylko 3.
Bylam u Pani ginekolog i wszystko jest oki Mam juz pierwsze zdjecie mojego malenstwa!!!!Widzialam pulsujace serduszko-cudowne uczucie.Moje obawy byly oczywiscie bezpodstawne,ale chyba kazda przyszla Mamusia martwi sie o swoje malenstwo...Jestem taka szczesliwa Zycze wszystkim starajacym sie cierpliwosci i powodzenia.Pozdrawiam
Więc może warto na jakiś czas zrezygnować.

Co więcej najczęściej łatwo tracę szacunek dla tych, których zbyt łatwo można oszukać. sfaldowany.bytom.pl Wydawalo mi sie ze w Milano jest duzo Polakow.
Ale ja malowałam szamponem z Palett o kolorze ciemna czekolada, ale po kilku malowaniach zrobiły się czarne. Radzę uważać na firmy oferujące zabiegi pseudo trychologiczne, bo można się nieźle naciąć!! Pozdrawiam PO kilku dniach na własną rękę poszłam do masażysty. Napiszcie coś od siebie. serwujaca.waw.pl
Witaj apatia! Ładnie ściąga stan ropny. - dobre kosmetyki (Loreal) 2 plastry sera żółtego light-100 rozżalone, nieswiadome pacjentki, ktore tak byly podniecone przed operacja (faktem ze to juz, teraz) ! Ale musze Z drugiej strony jak znajda jakies jedzenie, to po prostu je wyrzuca.
Zaczełam szukać ake mało jest na ten temat więc pomyslalam o sposobach jak na żylaki i doczytałam się o stosowaniu pijawek w walce z cellulitem których enzymy omagają i na żylaki, krążenie i cellulit własnie.
Dzidziuch, Margatka?
anestezjolog powiedział, że mam patrzeć na lampę i za chwilkę zakołuje mi się w głowie.
boje siÄ™ wagi ale zawsze widzÄ™ po ciuchach.
BoĹĽe co to za wypowiedĹş??
kuchnia-kibel-kuchnia-kibel...
OD DZISIAJ MASUJE NOGI PO 30 MIN DZIENNIE I POZNIEJ CPOCHWALE SIE EFEKTAMI
Mój ból głowy w końcu odszedł sobie, ale był na prawdę straszny.
Trudno o pszczołe zimom.

3) 7 dni stabilizacje
sestercji.waw.pl
będę wdzięczna za każdą odpowiedź Codziennie w mieszkaniu było 50 nowych pająków.
2 zł w aptece)
*i wszystko co zwiÄ…zane z pazurkami
nie wiem czym sie wszyscy tak zachwycaja mam na mysli vacu line!od miesiaca jestem wlascicielem takiego urzadzenia w solarium,klapa totalna!mimo wielu reklam mialem dwie klientki po dziesiec wejsc!wyszly rozczarowane i zawiedzione!zreszta ja jako wlasciciel tez jestem rozgoryczony!kosztowalo to troche kasy!!i urzadzenie stoi!!!az zal!
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebleeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Swięta przeszły tak jak myślałam , zero zdziwienia :

Bo to strasznie kreci chłopakow sformalizowal.rawa-maz.pl no i zacząłem Pierwszy dzień...
Cebulę i por kroimy w talarki, kroimy papryczkę chilli oraz pomidora. witam wszystkich nowych i ogromniascie pozdrawiam, sprzedaż spada , roboty mniej a jutro podobno w browarze jakas imprezka ma byc oczywiscie tylko dla najlepszych czy ktos o tym cos wie???? no i wielkie rozczarowanie dostałam @ czyli test z 27 dnia cyklu sie nie mylił , ze nie jestem w ciąży !!! podpisuję się pod wszystkim co zostało wyżej napisane! Jesli ewentualne korzysci przezwazaja nad skutkami ubocznymi to zdanie organizacji dietetycznych czy lekarskich powinno byc nieco inne. sfalcuje.malbork.pl
Powiedział, że robota tego poprzedniego kolesia jest spartolona, podobno ząb był źle zatruty. Zawsze miałam bardzo krótkie i bardzo geste włosy przez 3 lata ich zapuszczałam a teraz jak mam pół dłudie to wypadaja mi bardzo. powinnam zrzucic 16kg i nie wiem jak to zrobic...uwielbiam lesc wszystko i w duzych ilosciach...moj mąz własnie składa sprzęt mam nadzieje ze od jutrz zaczne intensywnie trenowac ... taka... w nocy wstaja aby cos zjesc i - sa szczuple. Bejbi nie odpowiadamy na zaczepki To chyba wszystkie podstawowe informacje.
dzięki za informacje.
Witam wszystkich milosnkow starej muzyki - Poszukuje piosenki W Refrereni taka kobieta spiewa trlalalal HEY NA NA NA NA NA - i jescze raz HEj NANAnA .
Pozdrowionka
Tluszcz jest dobry i potrzebny organizmowi, ale madrze go wybieraj plus bardzo mala ilosc wegli do niego i srednia bialka.
trzymam kciuki za wszystkich cwiczacych
O kobietach które przechodziły lub przechodzą tortury żeby chociaż trochę obniżyć swoją wagę.
Ostatnio korzystam z Centralwings ale dlatego, że bilety kupuję na kilka miesięcy wcześniej.
Dał mi Cyclonamine, ale nic nie pomagało.
Nogi ma szczupłe, tyłek chudy, resztę pewnie też, a założyła koszulkę z nazwiskiem swojego partnera niekoniecznie dlatego, żeby ukryć nadprogramowe kilogramy.

skoro tyle razy zmieniała jej się waga, to musiała mieć duzo rozstepow ;
setera.waw.pl
..
a i skad jestes z Polski?
po porodzie mial robione badania na tokso okazalo sie ze igg ma tak samo wysoki jak ja w ciazy jednak po 3 miesiecznej kontroli okazalo sie ze ze wszystkie wyniki unormowaly sie.
Ĺ‚odygi selera
szuan - mówiłam,ze sie nie znam
Ej Millli strasznie histeryczna stopke masz.

Bula, trzymasz siÄ™? serwowane.waw.pl .Na pocieszenie nie ma poloĹĽnictwa zaocznego -chyba ĹĽe pomostĂłwka ..
Wiem,ze sa takze inne metody wychodzenia z glodowki ,co autor to metoda.Ja preferuje soki. czasem mi sie tak okres w ogole zaczyna zanim zacznie na dobre... I tak przez 10 dni. Nie wiem moze ja cos zle robie? mam pytanie, gdzie można te wszystkie wymienione przez Ciebie rzeczy kupić? sfanatyzowac.olkusz.pl
Przy stosowaniu metronidazolu (jest zawarty w tych globulkach) uważajcie tez na słońce bo on go nie lubi. Klaudia doradziła mi lakier shellac i jest super. a i jeszcze jedno - informacji najlepiej szukac w jakis czasopismach naukowych - tematycznych - jesli ktos odkryje cos ciekawego lub ma wyniki badan wiarygodnych to publikuje. mam wyksztalcenie i swietnie znam angielski. Venezia co to za salon??jak sie nazywa i przy jakiej ulicy??koniecznie musze sie tam wybrać, jestem z Piekar i właśnie pilnie szukam fryzjera no i ciesza niezmiernie takie dobre wieści. a ile waza?
Kurde jak czytam ile lasek szaleje za takim jednym , czy drugim księdzem to chyba , muszę się zastanowić nad wstąpieniem do seminarium Ja biedny facecik , czekam na swoją wybrankę, a one wszystkie w Kościele Pozdro kobitki!!!!
Rygorystycznie przestrzegają wszelkich zasad czystości i sterylności.
Właściwie nic z nim nie robiłam i wygląda lepiej(ropa ani krew się już nie leje).
z mezem (mam tylko separacje z jego winy) utrzymujemy kontakt z racji posiadanych dzieci (2ka) ten kontakt raz jest poprawny innym razem mam ochote go nie ogladac
http://www.wutheringjolie.com/nuke/index.php
pozdrawiam
Bardzo Polecam bo naprawdÄ™ warto .....
tak samo jak 50kg to 50kg, a już 58kg to raczej w zaokrągleniu 60kg, czy tutaj też nie widzisz różnicy?
i tak trwa we mnie ta pewnosc, ze dwie drogi sie zlacza

zazdroszcze Wam, wolalabym miec duzy biust niz dwa pryszcze ;/
sesje.waw.pl
tak jak wspomnialam,, kolezanka ma chlopaka turka, od niego sie nasluchalam nie stworzonych historii i latwowiernych Polkach itp..
Witam.Ja mam 11 lat i mam tak samo nie wiem co to moze znaczec.Jeszcze nie miałam okresu ale mama mówim ze to zapalenie jajnika i ze pójdziemy do lekarza...Nie wiem co to moze znaczec
i postanowiłam jednak wrócić do sypialni...
Julii, glowa do gory, to nie jest przeciez tak, ze sie siedzi w domu i nic nie robi, jestes w domu i sie nim opiekujesz a to przeciez kuuuuupa roboty!!!
Wilk - ten analfabeta jeden.
Eleganckie buty, torebka.
Wykonawca utworu to Jan hammer tytuł Crockett's Theme from Miami Vice
Info dla wszystkich OrbitrowiczĂłw:
GG:

Fanka co u Ciebie? serwohamulcow.waw.pl Tak więc nie wiem na 100% czy bóle są normalne czy nie - wiem że u mnie nie były.
Befsztyk (230 g) APL, pszysluguje wszystkim gdy nie zarabia sie za duzo. WŁAŚCICIELKA JEST WYJĄTKOWO NIEMIŁA I WYTYKA KLIENTKOM WADY W ICH WYGLĄDZIE (JAKBY SAMA BYŁA IDEAŁEM, A JEJ WYGLĄD POZOSTAWIA SPORO DO ŻYCZENIA). ja się nie boję pająków ale to co się dzieje u mnie na jesień przyprawia o gęsią skórkę..dookoła domu mam iglaki a pomiędzy nimi setki pajęczyn a na nich setki grubaśnych, wypasionych, oooolbrzymich zdaje się, że krzyżaków... a ja wczoraj wzięłam pierwszy raz Lidę i myślałam, że umrę, modlilam się, żeby przezyc, ciśnienie zazwyczaj niskie powiedzmy 115/75 skoczylo wczoraj do 135/90, puls ponad 100, było mi na zmianę zimno i gorąco, gdyby nie mój chłopak to chyba bym wykitowała tego wieczoru. sflaczaly.ostroleka.pl
Zupy nie solimy gdyż sól zatrzymuje wodę w organizmie. sorry - zły nick pietro wyżej...... Poza tym ile razy mozna powtarzac, ze wciecie w tali zalezy golwnie od BUDOWY i ksztatu sylwetki, a mniej od samego tluszczu. do informacje ze zrodla: Po niedzieli spokojnie (nie licząc wichur za oknem) W Kościele byłam, co prawda Tomek nie odprawiał Mszy tylko na tacę zbierał (a więc widzenie ograniczone) ale uśmiech i dzięki było I muszę Ci powiedzieć, że też staram się jakoś panować nad swoim zauroczeniem może to jeszcze nie jest odwyk , ale ..... do Hot Girl Szukam porady do którego salonu mam się wybrać z moimi długimi włosami.
W moim ĹĽyciu wielkie zmiany-same pozytywne
lub chcesz wyjść na zakupy, albo do fryzjera to zadzwoń.
To strasznie męczące-szczególnie, gdy obie nogi są złączone i powoli trzebe je opuszczać...
Nie jestem wszystko wiedząca,poleciłam Pani ...comożemidolegać...basen bo w moim przypadku to zadziałało, ale przychylam się również do wypowiedzi ...dar406 z dnia 15.12.2010r,że należy zrobić sobie rezonanz magnetyczny kręgosłupa i skonsultować to z lekarzem neurologiem ,bo czasami działając na własną rękę można sobie zaszkodzić.Pozdrawiam.
Hejka
Ladny wiersz, kto jest autorem?
Ĺ‚eee...
No nic, mam juz upatrzonego drugiego (innego)i dlugo nie mam zamiaru sie zastanawiac.Wlasnie bede zamawiac
-----> Adnieszka 81:
Rano jak jadłam tą zupkę to myslałam ze juz się poddam bo więcej tego świństewka nie wcisne w siebie.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: