منتدى طيز العرب

اليوم هو الأحد ديسمبر 08, 2019 3:12 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Wiek , szczuplość , tu nie gra roli ..choroby o ktorych pisze atakuja wszystkich jednakowo
مشاركةمرسل: الجمعة إبريل 04, 2014 8:04 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
mierzysz temperature termometrem czy tak na oko ?
sfauluje.sejny.pl
Co do ceryfikatu, to oczywiscie mozna robic na miejscu DSH, ale cos mi sie wydaje, ze wtedy trzeba jeszcze zaliczyc to ich kollegium- dla mnie by to byla strata czasu.
NEO NA GRODZKIEJ!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
Jak nasila mi sie objawy to pĂłjde do lekarza znowu...
Jak my chcemy zmienić fryzurę,łatwo możemy wyprostować włoski i już.A właścicielkom prostych włosów trudno jest zrobić loki.Wiecie ile sie trzeba trudzić nad burzą loków na głowie?A potem sie wychodzi z domu i pod wpływem powietrza zamiast anielskich loków jest szopa.Prostownica niszczy i umartwia włosy.Jak teraz będziecie często je prostować to w przyszłości już loków nie będziecie miłały,bo przesuszone włosy nie chcą się skręcać.Cenię dwie rzeczy ryginalność i naturalność.Nie zmieniajcie się pod wpływem otoczenia.Bądźcie jedyne,wyjątkowe z pieknymi kędziorkami xD .Czasem mam takie sytuacje że podchodzą do mnie jakieś dziewczyny (prostujące włosy)i mówią Weś sobie prostuj włosy,napewno ładniej by ci było.Rezultat?-Możliwe,że zazdrość.Ja odpowiadam,że lubie swoje włosy.
Na poczatku czulam sie troche skrepowana, ale Pani od masazu byla sympatyczna wiec w koncu moglam odplynac (kiedys bylam na masazu w Katowicach u znajomej, ktora ugniatala mnie jak ciasto to bylam troche zle nastawiona ......
Również na ulotce znajduje się informacja, że nie należy stosować leku podczas miesiączki.
Tez kiedys myslalam o firmach zjmujacych sie import-export, ale szybko sprowadzilam sie \na ziemie\, bo prawda jest taka, ze nie mam nic do zaoferowania.
;_))))
Kolacja:
ktoś coś wie gdzie warto pójść
ja stracilam dziecko na wczesnym etapie ciazy,to byl 6 tydzien.wrocilam z pracy i poszlam do toalety a tam taka brzydka brazowa wydzielina na bieliznie(nic mnie nie bolalo).przestraszylam sie i zaraz zaczelam plakac.wieczorem pojechalismy z mezem na ostry dyzur do szpiyala.czekalismy na przyjecie 4 godziny,poczym jedynie dostalam skierowanie do kliniki wczesnej ciazy .nastepnego dnia po 3 godzinach oczekiwan na przyjecie mnie,zrobiono mi usg,na ktorym nawet nie bylo widac zarodka, pobrano krew na bete,potem rozmowa z lekarzem i wyslano mnie do domu,ze wskazaniem powrotu za dwa dni.brzuch mnie nie bolal tylko ta wydzielina nie ustepowala.po dwoch dniach znow beta i do domu,doszedl bol brzucha.zapytalam czy jesli cos zlego bedzie sie dziac to moge przyjechac.uslyszalam w odpowioedzi zeby nie przyjezdzac bo nie bedzie dla mnie lozka.kazano przyjsc znow po dwoch dniach.nastepnego dnia rano bol byl straszny i pojawilo sie krwawienie.popoludniu nastapilo poronienie samoistne.jednak zgodnie z umowa pojawilam sie w szpitalu,wszystko opowiedzialam.wysluchali mnie,pobrali jeszcze raz bete,zeby sprawdzic czy jest tendencja spadkowa hormonu,poczym odeslali do domu.po tym wszystkim nie mialam zadnego badania kontrolnego.kompletnie nic.bylam zszokowana.po 2 tygodniach pojechalam do polski na badania do mojego ginekologa.okazalo sie ze jest zapalenie.zdarzylam na czas i juz jest ok.nerwy niesamowite,rozpacz po stracie,a dla nich to bylo takie normalne.ze spokojem patrzyli i czekali az stanie sie najgorsze.nastapi poronienie!!!i tak sie stalo!!!pozostawili mnie na pastwe losu!!!!

Więc dieta po 1. sfabularyzuj.konin.pl Starcza na pół roku, więc kiedy efekt jest zły nie masz się czego bać bo zejdzie.Niektóre dziewczyny z for wyzej wymienionych mówiły że niestety czasami pozostaja gródki.
Mozecie podac jej skład??do jakiego lekarza sie udac zeby przepisał receptę?? Popieram, bo fotoodmładzanie to dobry sposób na odmłodzenie skóry za pomocą światła, a podczas zabiegu można zamknąć drobne naczynka, pozbyć się zmian pigmentowych i pobudzić kolagen do działania, a przez to wzrasta napięcie no wlasnie o te cholerne tytuly chodzi oklady z lodu na strone twarzy z ktorej rwany zab Ceny ma dobre, poza tym daje Pacjentom spore rabaty od cen w cenniku, więc naprawdę się opłaca. sfera.swidnica.pl
a ten stan zapalny raz sie wyleczy i minie a raz nie. Mieszkam w mikołajkach...niestety nigdzie bliżej nie ma prywatnej kliniki, wcześniej jak nie wiedziałam o Białymstoku byłam zdecydowana na Gdansk ale zdecydowanie wole Białystok bo bliżej i taniej...a nie dam sie pokroić w państwowym szpitalu...bo wiado jak tam jest..a jak mam wkladać do koperty to wole zaplacic w recepcji wedlug cennika i byc po ludzku potraktowana. Poród był bardzo ciężki i dziewczyna się ponoć okrutnie ucierpiała a dziecko przeżyło cudem. tabsy odstawiłam czułąm sie fatalnie mialam normalnie fazy ..... Nie ma to jak bajki.... -utwardzanie naturalnych paznokci - 40zł wiec sie nie dziw , ze nie dochodze
ale moi znajomi wyprawiali i nie bylo nudno
Dzisiaj po nocnej przygodzie na bank zdecyduję się na gruntowne czyszczenie pod łóżkiem;/
na odreagowanie.
nie wiem czy ktoś próbował takiego zabiegu ale słyszałam że z upływem czasu można uzyskać coś lepszego niż ciemny brąz.
A nie wolałabyś zmienić Gynalginu, skoro Cie uczula?
potem zjadąłm chałwe i ptasie mleczko
Przez te pare dni doczytalam duzo art z biochemii jak to wszystko wyglada, wiec atkins to nie zadna magia.

Dziewczyny wiecie cos moze o Marcinie Olszewskim tancerzu w Tancu z Gwiazdami??
serwus.waw.pl
ale sie nawysylasz i z gory dziekuje i pozdrawiam.ps:
dokladnie!
http://peb.pl/200569-aeroibiczna-szostka-weid era.html?highlight=szostka+weidera
Oznacza to ze, kiepsko radzÄ… sobie w ĹĽyciu.
kosztowałoby nie to masę nerwów ;p tak więc tym bardziej jestem zadowolona życze powodzenia dziewczęta
TwĂłj lekarz prowadzÄ…cy wyznaczy Ci termin odbioru wyniku histopatologicznego.

Miałam bardzo widoczny cellulit-teraz go prawie nie ma, posladki i uda są bardziej jędrne. serwowaliscie.waw.pl doktor przyjmuje osoby na konsultacje w kazda srode niby od 15, ale ja pamietam ze bylam o 14 i juz gdzies 15 min pozniej zostalam przyjeta
Taleckiej Niczyporuk i wybieram się za kilka dni ćwiczyć codziennie? w razie co to napisz tu ze jestes i wtedy po prostu sie odezwe Nie pozwól mi wywołać u Ciebie złości. mieszkam w Belgi wiec jakmasz jakies pytania... sfalcuj.malopolska.pl
Ale...drugi test 2 dni później innej firmy pokazał 2 grube krechy, w odstawkę poszły perfumy bo mi śmierdzą zjełczałym potem, woda z kranu pachnie metalicznymi rurami urósł mi biust mi i jest mi bez przerwy niedobrze Witam, Ciągle się zastanowiam jak długo za pierwszym razem głowdować?, co radzicie? Trafiłam do Pana Pawła Okuniewskiego i jestem zachwycona. po pierwsze dlugosc wybierasz sobie sama-po przyklejeniu sa dluuugasne ale wlasnie po to zeby bylo z czego obcinac 4 dni Informacja dot. 1 DUŻA GŁÓWKA KAPUSTY
wlałam ciepłą wodę do worka, wygodnie się w pustej wannie ułożyłam, bo bałam się że jak coś pójdzie nie tak to będzie łatwiej sprzątać zawartość worka dosyć wolno się we mnie wlewała, ale przyspieszyłam to ściskając worek, nalałam drugą porcję (chyba na jeden raz wchodzi trochę ponad 0,5 l) ale ona już w całości nie weszła we mnie.
nie w polskim sklepie tylko u Hindusa, ktorzy maja polskei produkty prawie wszedzie , piwa najwiecej.
Mam problem kupiłam spodnie brązowe i bluzkę w kolorze złotym z koronki niewiem co z butami czy pasują czarne w połączeniu z czarną torebką
Fajnie, ze piszecie o Italii.
Co ?!
MALO TEGO TA PANI BYLA WIELCE NIEPOCIESZONA ZE NIE DOSTALA NAPIWKU GDY PLACILAM W KASIE.
Aha i mam nie mało do zrzucenia bo waże 82kg przy wzroscie 164 wiec jest co spalac

ja dostałam się do Żarka bez wizyty w jego prywatnym gabinecie...ale w poczekalni usłyszałłam że ma.
sfaldowany.bytom.pl
ale jare Zgadzam się z opinią mojej mamy że 19 lat to za wcześnie na rozpoczęcie takich zabiegów.
Wystarczy wiedzieć gdzie występuje najwięcej witamin z danej grupy by w sposób naturalny uzupełniać braki.
KToĹ› pyta o Turyn?
Kawałek moich włosów:
Sama Korzystałam z jej usług i byłam mega zadowolona i zachwycona.
Oczywiście zauważył to lekarz na wizycie kontrolnej, stwierdził, że przyczyną jest opuchlizna powiek tuz pod rzęsami.
AntoĹ› ma toksoplazmozÄ™ wrodzonÄ….
Lepiej wyjąć kolczyk i pewnie lepiej założyć moherowy beret.
Zarąbisty balejaż za 119 zł!

Kobitki, chyba znowu przytyło mi się. sfalerycie.mazury.pl Ja i moja mama je stosowałyśmy, ja przy diecie 100 kcal schudłam na nich 5 kg w miesiac
Będę wpadała z milą checia Pozdrawiam Wierzę w Ciebie 3maj sie cieplutko Pozdrawiam A gdzie się ten preparat Forsen kupuje? Zabiegi w spa już to widzę... Nie każdego stać na psychologa, więc dobrze mieć ludzi którzy będą się nawzajem wspierać. Pan Andrzej pracuje teraz w http://kruczekhairconcept.com/ na Urzedniczej. sfastrygujesz.polkowice.pl
Moja kosmetyczka razem z próbnym bierze 150 tylko że jest z Rzeszowa więc polecam wszystkim Paniom z Rzeszowa i okolic salon Wszystkim wBrew. Od miesiąca mam specjalny olejek, który stosuję na noc (śmierdzi okropnie). Rzeczywiscie nieciekawe sa widoki juz po zrobieniu, u mnie tak jest ze pierwsza czesc pojdzie sobie bo ja kał pcha (chyba), potem jeszcze dolewam i wtedy jakos łatwiej mi idzie. ty leków...wiesz ja to juz jestem starsza pani i z moimi zbędnymi kg walczę ponad 20 lat i mam pewne doswiadczenie w tym zagadnieniu, ja M juz brałam kiedyś w 2003 roku lecz tylko jeden miesiąc, to były te tabletki jakie mozna kupić na receptę/ktos mi załatwił z hurtowni, za bajońską cenę/ ale służyła mi dobrze be żadnych ubocznych działań, ale za krótko brane małe mało efektu! Adaaaaaaaaaa moje gratulacje, a tą nospą i bólami na początku sie nie martw na zapas. ja już to pisałam wyżej: bo już jest lepiej
Traktuje ludzi jak śmieci, ale co wymagać od tego człowieka.
ĹĽycze powodzenia i ja tam gynalgin do kosza wywalam, bo jest fatalny dla mnie!
a na śledzie w oleju dam przepis z domu.
z Rylik niż z Dancewicz Nie wiem czemu,może dlatego,że Dancewicz tańczyla o wiele gorzej niż Rylik co ogónie wplywalao na ocenę calej pary...
BÄ…dĹş dzielna
nie jestem na tyle uzdolniona zeby sama sobie robic pazury.zrobie je sobie w salonie ale chce najpierw wiedziec ktore mozna malowac lakierem i ktore beda lepsze jesli wykonuje duuuzo prac domowych
Jeśli jednak ta opinia nie jest dla Ciebie zadowalająca i są jednak obawy z Twojej strony- skonsultuj po prostu z innym lekarzem.
Witam Drogie Forumowiczki!

No wiec mamy maly domek letniskowy pod Warszawa i jezdzilam tam z rodzicami na kazdy weekend..
sfilmowal.elblag.pl
Ja nie mogę zasnąć, gdy przestaje ćwiczyć.
Świętokrzyska?.
a one po prostu zaniedbane były - ale takie są Polki właśnie (zaznaczam, że nie wszystkie ) za leniwe, żeby coś zrobić.
mam od dluzszego czasu problemy z jelitami, czy lewatywa moze mi pomoc?
wole kogos poszukac albo sama sprawdzic miejsce,
Nie mam się do czego przyczepić, mimo że ejstem osobą bardzo wymagającą.
zgrzewanie rany.

licencjacie- specjalność wychowanie przedszkolne i nauczanie zintegrowane i magisterskie – pedagogika ogólna) oraz dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu grup trzy i czterolatków w państwowym przedszkolu. sestercyj.waw.pl Co do ludzi....Pan Doktor bardzo dobrze się mną zaopiekował a personel był bardzo miły ...
To ciężka praca otco ,po każdym zabiegu z każdym dniem jest zawsze lepiej ...tak mówią Do sernika daje tomini...i naprawde dobrze wychodzi Razem z chlopakiem wzielam 600 funtow. Co do sylwia pisze to po raz drugi czy trzeci, nie jestem tym od pizzy i coli, porównaj charakter wypowiedzi, zreszta na jakiej podstawie tak uważasz? seta.waw.pl
Nie dostał żadnych zaleceń od lekarza; Z kolei nie było sytuacji, gdy jak w tym temacie czuła, nie postąpiła ze mną fair ,to chciała mi to jakoś wynagrodzić - Wspaniałe Partnerstwo - no nie ? Chcecie wyzdrowieć? i jak dbałaś o usta bezposrednio po zabiagu ? HAHAHAHHA Jestem juz 3 tydzien tzn tydzien przed glodowka jak bylam na okresie przygotowawczym robilam lewatywe codziennie. Była 15.30 , baba na izbie przyjęć mówi - na teleekspres pani zdąży.
moze w przyszlym roku nie mam pojecia jak sie piecze te ciasta
ten sam problem dotknÄ…Ĺ‚ ponad godzinÄ™ temu mojÄ… mamÄ™
Bo wezma mi je na min 2 tyg i nie bede miala w czym ic na komunie brata
http://www.allegro.pl/item170876454_olpran_or bitrek_magnetyczny_bk_te_005.html
hello
zdecydowanie pierwsza!
postraszcie pourywaniem Ĺ‚bĂłw !
Chodzi o skutecznosc, porownywano diete niskotluszczowa, o umiarkowanej zawartosci tluszczu i niskoweglowodanowa (atkins)

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 2 زائر/زوار

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: