منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:26 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: hm wiem cos o tyciu ja biore juz trzecie opakowanie bromka i oczywiscie tez jestem caly czas glodna nio juz mi sie przytylo
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 9:21 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
tylko amatorzy kapslują piwo,szanujący się konwojent zostawia dziurę bo to jest szansa 50/50 że przejdzie,a jak nie to trzeba zapłacić pozdrawiam
serwowaloby.waw.pl
Na pewno jest sobie w stanie wyborazić jej figurę.
Wie Pani gdzie przyjmujÄ™!
mam jeszcze okolo dwa tygodnie aby oswoic sie z mysla o tym zabiegu.
jon bon jovi always
Rano wszysko przeszło.
2.
z tym śniadaniem to masz rację, tylko, że ja byłam jeszcze zaspana jak brałam L i nie chciało mi sie szykować kanapki, ale jutro już nie popełnie tego błędu.

zeby nie trwalo to zbyt dlugo.. sfalszowac.dlugoleka.pl Mój synek ma 9 lat i jest najlepszym uczniem w klasie a zarazem największym rozbójnikiem...
Cześć dziewczyny. Na jednym oku wyszly mi ranki ale z mojej winy, bo tarłam oko Ja robie laser w Poznaniu na ulicy Górki u dr Czerskiego. W RÓŻNYCH SYSTEMACH RELIGIJNO-FILOZOFICZNYCH Watpie zeby ten kamuflarz do blizn mi zaszkodził ale musze i tak poczekac az sie skora nie bedzie juz łuszczyc. włosy mam kręcono - falowane za ramiona. sfilmowany.ilawa.pl
jeśli się z czymś zgadzam to tak też napiszę, jeśli nie to napisze swoje uwagi.Mam już zarys w swojej głowie więc podejmę walkę późnym wieczorem mój mail motylek-21@tlen.pl Trzymaj się ciepło i uwierz w samą siebie a inni też uwierzą.. sama brałam meridię ale krótko i powiem wam że jakoś się boję bo potem waga wróciła Momentalnie spuchły mi nogi. Własnie reklamą było by to gdybym latała po forach i wstawiała wszędzie namiary na Bromę, ale po co....jak ktos chce to wystarczy wpisac jego nazwisko w google i ....gotowe. A wiec od 2 dni troche spuchly mi wargi sromowe i sa zaczerwienione Ale juz kiedys takie cos mialam i posmarowalam to maścią clotrimazolum i od wczoraj jest juz lepiej ale troche mnie swedzi (nie duzo)... przed obiadem- kawa rozpuszczalna z bitą śmietaną 30%- 100 kcal
Gdzie wy ĹĽyjecie ?
Poczytaj na Londynkuwww.londynek.pl
Gdyby to byly katusze to wtedy bym marudzila
ubranka przyszly do 14 dni byly nawet spoko, tylko chyba sobie tycke za krotkie spodnie kupilam, bobylam chuda a mialam dlugie nogi...kiedys
Dzięki AMELIA 18 za dobre słowo o topiku I obiecuję narzucała się nie będę , uczuć wyznawała nie będę , do fazy zakochania nie dopuszczę (mam nadzieję) , bo wiem, że nawet jakbym dopuściła to bym tylko baaardzo cierpiała !!!!
zastanawia mnie czy szwy same się rozpuszczą jak tak to po ilu dniach/tyg albo czy podczas wizyty jutrzejszej nie poprosić o zdjęcie ich.

Jednak dziewczyny to szybciej zaczynają mój syn starszy o rok, ale wydaje mi się że on trzyma raczej z chłopakami, piłka, komputer, koleżanki ma, na dyskoteki chodzi, ale jeszcze nie słyszałam żeby do jednej konkretnie wzdychał.
sfilmowal.elblag.pl
dlatego zastanawiam sie czy warto powiekszyc sobie usta botoksem czy innym cudem.z drugiej strony zastanawia mnie,dlaczego jest to takie drogie. buziaki
hej laski ja dzis 4-ty dzien i na tym chcialam zakonczyc ale spadajaca waga mnie zmotywowala do wytrwania 7 dni,nie jest zle ale szczeze to zupy jem malo bo jedna miske dziennie ,po trzech dniach 2.5kg na minusie
co do dĹşwigania- na pewno przez pierwsze 2-3 miesiÄ…ce po operacji jest niewskazane.
Hej Oktavka!!!
jakie to szkodliwe - i co ??
czy masz dzieci?
Nie potrafię podjąć decyzji czy iść tam czy może lepiej do Sokółki?
Misha !
Witam,

Chirurg usunęła mi ok 2mm pasmo paznokcia z boku. sfalduj.czeladz.pl Poza tym bardzo dobra jest maska Wax intensywnie regenerująca (to już w naszych aptekach).
Ja jutro startuję z mężem,ważę około 90kg,a rok temu wiosną 75kg ważyłam,czuję się koszmarnie,tłuszcz wylewa się z ciuchów,blee... wtedy się zaczęły przygody z gorączką- tabletka trochę pomogła. czy oczyms zapomnialem ? to muszę Cię zmarwić tak jesteśmy skonstruowani, że tego nie unikniemy (może to i dobrze? mruczą w tej piosence? sfalcuj.malopolska.pl
musze poprostu sie wiecej ruszac, chhodzic na szybkie spacery albo przejazdzki rowerowe, ale samemu sie nie chce, tym bardziej jak slonce prazy Zawsze miałam swoją ulubioną fryzjerkę w Tarnowskich Górach, jednak kolejka do niej jest juz do końca roku a ja zaspałam i za późno chciałam się umówić. Wstydzę się że polska wysłała takich cmoków na eurowizję oj dajcie spokoj, widze, ze jakos nieprzyjemnie sie tu zrobilo. Skutki uboczne,zbyt wysokiej prolaktyny są uciążliwe.Nawet te które nie chcą w najbliższym czasie mieć potomstwa,chcą normalnie funkcjonować.Zresztą dochodzą inne elementy takie jak-gruczolak przysadki mózgowej i takie tam inne. Pozdrawiam - czap Poprosze o wasze propozycje
No tak..
uprzejmie zawiadamiamy, ĹĽe wykonany rozmaz jest odpowiedni do oceny warunkowo.
Jak dziewczyny siÄ™ trzymacie?
he he widze ze wszyscy cwicza i nie maja czasu pisac
hej, ja tez wyjezdzam do Kanady wkrotce- konkretnie Montreal Od ok 2 lat jestem w zwiazku z Kandyjczykiem
No i ja preferuję używane, bo można o wiele taniej kupić a prawie nówki.

nie dosc ze ogromna, bo pol kilowa (dalam za nia 24zl.) to wlosy byly po niej gladkie jak jedwab i swietnie sie rozczesywaly wiec mysle, ze reszta tych profesjonalnych produktow rowniez bedzie dobra (w koncu uzywaja ich fryzjerzy...sama widzialam ).
serwowalas.waw.pl
po pierwsze bardzo sycące, po drugie mało kaloryczne, po trzecie reguluje wypróżnienia mozna jeszcze oczywiście ziółka, ale prawie wszystkie są z senesem, albo kruszyną-trzeba wiedzieć jak na kogo działa. brokuły
Przez pierwszy miesiÄ…c wpisuj tam wszystko co jesz.
PRZESTROGA!!!!!!
Z tego co wiem to przekłucie języka czy też pępka u kosmetyczki kosztuje do 100 złotych nie więcej ja mieszkam w Sanoku i zapłaciłam razem z kolczykiem ze stali chirurgicznej 80zł.Więc to nie jest baaaarrrdzo duży wydatek, a ból naprawde nie jest taki bardzo nocny.Jeżeli zdecydujesz sie na przekłucie to możesz mi wierzyć nie będziesz żałować swojej decyzji...Pozdrawiam wszystkich :*:*:*:* apa!!!!
I tak już były przy mnie ze 4 dziewczyny z liceum medycznego , w ramach praktyk miały obejrzeć mój poród , więc zapragnęłam trochę prywatności .
NaprawdÄ™ warto.Polecamwww.hairxtend.pl

Z góry dziękuje sfigmomanometr.zgorzelec.pl No to mój pan do sklepu a ja czekam w aucie nagle kichnęłam i .....się zesikałam
witamy Cie Buśka ,zapraszamy;] 3)I wkoncu salon który mogę polecic (bo jeszcze nigdy nie zrobili mi nic nieoczekiwanego na Mam nadzieje ze bedzie dobrze. dziękuję serdecznie za odpowiedź.... Powoli zaczyna się wiosna, więc zacznę biegać, jednak na razie nie ma warunków u mnie. sfalszujesz.jaworzno.pl
- ja próbowałem, to była jedna z metod = przy pomocy siły umysłu i odpowiednich myśli wyzbyć się takiego postrzegania własnego ciała, bo przecież nie ono jest najważniesze ... Dziewczyny ma któraś z was informacje o dr. ULLA zgadzam się z Twoją ostatnią wypowiedzią !!!! Lenczewski (chyba tak sie nazywa). Waga idzie bardzo powoli w dół, ale może to dlatego, że w sumie nie mam nadwagi. Potrzebuję pilnie znac tytuł pewnej piosenki.. ale to pierwszy miesiac i tak ma prawo przy mojej nadwadze byc.
Ja kawę wypilam w pracy nie mogłam się powstrzymać niestety.
czyli brzydko mowiac mam teraz w sobie zarowno lek jak i krazek, czy tak mozna??
Mam jednofazowe 15ml -80 zł.
W drugiej ciazy tez lekarz powiedzial ze bedzie chlopczyk oczywiscie urodzila coreczke po porodzie ledwo zywa na sale weszla babeczka z gazety ( w Tarnowskich Gorach rodzila i tam ukazuja sie zdjecia w lokalnej gazetce)i pyta czy zrobic fotke i jak ma coreczka na imie?
teraz to mam stracha mslalam ze wystarczy poprostu lykac tabletki i problem zniknie.
(leczenie tylko w wÄ…sko wybranych przypadkach)
zagłebienie mi zaniklo mocno smarowalam ale niestety sie troszke rozeszla sama nie wiem co bylo by lepsze!

Przy okazji złapałam z nimi fajny kontakt i nie było problemów.
serwowano.waw.pl
wiem zę na pewno można to też tam kupić, ale dopóki się nie zadomowie wolę mieć niewielki zapas. hi ja3010123.
To co napisałam nie ma na celu obrazanie Cie ,ale nie mam zamiaru pisac Ci ze jest oki (bo nie jest)
legalna praca za 4f/h???
Tak wiem wiem że z przychodni przychodzi położna..choć ja zamierzam małą zapisać do przychodni 25 km od nas..więc też sie zastanawiam jak to będzie...
waĹĽÄ™ - ok 90kg.
Co do Salonu w Sosnowcu na Ul.
jak tak patrze na wasze rezultaty to az mi sie serce raduje...
wiekowo to my chyba jesteśmy podobne.

NaprawdÄ™ warto.Polecamwww.hairxtend.pl sfolgowanie.prochowice.pl to nie jest typowy przebieg jak u wiekoszsci ...ja nie wymniotuje tylko sie przeczyszczam..
Zanim łyknęłam L byłam spięta i zdenerwowana a póżniej po zażyciu tbl.czekałam na najgorsze. Efekty podobnej diety ulegają znacznemu wzmożeniu, gdy jednocześnie prowadzona będzie suplementacja L-karnityny. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3205358 Nie znam sie do konca na tym ale wg zalecen bardzo ważne jest picie! Jestem juz po zdjęciu Ilizarowa Noga jest lekka i boli mnie jeszcze ale mam nadzieje, że niedługo przestanie. sfilcuj.czest.pl
Takie zdanie mają także pracusie z Grupy Handlowej. a nie po 140 zl jak chca przewaznie, a firmowym zakladem nawet nie sa. WOOOOOOOOOOOOOOW, a co to jest Gryziel? A ta jej figura to raczej nie są mięśnie tylko po prostu tłuszcz. Współczuję wam kobitki,ja mam diagnoze na całe życie, ale mam szanse na podreperowanie i nadzieje, że wróce do jako takiej normy i chociaż wróce do 65kg. wiec moge ci udzielic pare porad: im więcej czasu upływa, tym bardzie pragnę tego dzieciątka, ale strach czai się i hamuje te zapędy.
i napewno tak jest.
robie 6 juz od ponad 2 tygodni.
Chce wyrpstowac wloski chemiczne.
Czuję, że ta ciąża nie będzie lekka....
Po pierwsze:
Ale byłam dzielna- z tym,ze już dzisiaj stanęło mi na 1000 kcal.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: