منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:22 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: wiem ze juz prawie wiosna ale za ile zaplaciliscie za zimowa kurtke?
مشاركةمرسل: الجمعة إبريل 11, 2014 6:06 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
co do tego skrzywienia slyszalalm o tym ze tak nie raz jest.
serwitor.waw.pl
Dla niektórych wyjazd jest świetny (bo w grupie raźniej, a do tego nie wszyscy prowadząc dom mają możliwość głodowania - przy trójce dzieci, gotującej teściowej i mężu żarłoku nie wszyscy potrafią nie jeść) innym z kolei nie jest potrzebny.
czy nie- moze byc roznie.
cos strasznego.
czy mozliwe jest podobienstwo gojenia pepka z uszami?
musisz je pocieniować od góry tak żeby te pierwsze włosy(u nasady) na mokro albo jak masz proste były do maks.
maja dużo promocji na gruponie więc korzystam póki tak jest.
Brałam lidę dwa tygodnie.
Twoja Natalka to już ma duże doświadczenie kolonijne, no i przynajmniej od siebie troche odpoczniecie choć pewnie z drugiej strony już ci przy młodych pomaga, zabawi i zaopiekuje się siostrami.
Pani Agnieszka zrobiła moją buzię tak gładką jakiej nigdy nie miałam.
Może ktoś zechce wyrazić swoją opinię dotyczącą mojego przypadku ?
Ależ mi ulżyło.

Nie chce mieć kaloryferka na brzuszku tylko zmienić moje dwie opony od traktora na oponki od malucha . sferami.tarnobrzeg.pl mam powiedziane ze wszystko da sie zrobic i wcale nie musi byc maski na twarzy a trwalosc i tak bedzie zachowana.
no pewnie tylko co to znaczy normalna? 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się), ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie, przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić! Nawet chlapnal na ich wspolne dziecko. Powiem Wam w skrócie jak to wszystko wygląda, ale oczywiście na moim przykładzie, bo u każdego jest to inaczej. Czekamy na wyrok, ale wiem że wcale nie musi być pozytywnie, może być inaczej... sfalszuje.ilawa.pl
Ja przeszlam fotoodmladzanie w Warszawie. grapka, mam pytanie-gdzie robiłaś ten zabieg? Ja z kolei polecam skorzystać z usług pracowni fryzjerskiej w Q10 w Chorzowie, byłam tam pierwszy raz z Gruponu i byłam bardzo mile zaskoczona jakością obsługi klienta z kuponem, wcześniej byłam w innych renomowanych salonach w katowicach z kuponem aby poszukać dobrego miejsca i wszędzie byłam spychana byle szybko, fryzura byle jaka nie dokładna i bylebym już umówiła następny termin, a w Q10 spokojnie, wywiad moich oczekiwań i problemów, bardzo dokładne i pewne obcięcie, duża przestrzeń, relaks, no ale największy plus za fryzurę dokładnie taka jak sobie życzyłam, teraz byłam tam pierwszy raz bez kuponu , co prawda u innej fryzjerki i było dokładnie tak samo jak za pierwszym razem, jakość pierwsza klasa tak trzymać! a ja mam takie pytanie a w zasadzie dwa: i trzeba bedzie zdjąc kurtki , bluzy itp.... Dlatego też założyłem niedawno topik: dostałam skierowanie do lekarza naczyniowego - tu też jest ok, teraz jestem w trakcie badań u neurologa, czekam na rezonans odcinka piersiowego, czasami mam taki hmm niedowład?
Brałam lidę dwa tygodnie.
Blondyna- szukaj orbiego z jakimś większym kołem zamachowym, tak z 9kg, bo te po 5kg mogą być dla Ciebie niestabilne.
Madziolek myślę, że ten też będzie niezbyt dobry.
Pozniej wracam do domu i znow przytulanki i kolejne nadzieje 3majcie za mnie jutro kciuki zeby bylo okej.
nooo, pytałam, ale nawet zanim zapytałam to wiedziałam, że tak będzie.
Duża ilość praktyki, dużo klientek, fajna atmosfera.
http://hafsa.republika.pl/diety/atkins.htm
Ja już przyzwyczaiłem do lewatyw tylko odkąd robię lewatywy częściej mi się przelewa w jelitach a wcześniej tak nie miałem.
mam zamiar wyjechać na career trainig do usa
Wiemy, że codzienna higiena jest niesłychanie ważna dla naszego zdrowia.

Zbyt mlodzi jestescie aby doswiadczać takiego dyskomforu .jestem z Wami Satry Woodstockowicz
sfinalizowana.kaszuby.pl
do ryzowej - mozesz cos wiecej na en temat? Oj,tragicznie.
szykuje mi sie praca we włoszech i chciałabym znac podstawowe słowa
tak ,lewatywy sa konieczne i nie zaniedbaj tego.
wstydzilam sie zapytac kogokolwiek o zdjecia...
dziękuje za rade buziaczki
luĹĽniejsze bluzki, ale nie worki
ona kobieca?
Porzadkow troszke zrobilam, ale jeszcze wiele przede mna!

nie jest facetem. sfaldowany.bytom.pl rodziłam w marcu na warszawski...str.5
Nie to nie ja ten od postu o coli i pizzy, ja bym sie bał rzucać na jedzenie świadomie. Fanka kiedy planujesz nastepna głodówkę? Buty z bialym elementem do niej -stanowczo NIE Nie można powiedzieć, które linie lotnicze są najtańsze, szukaj w necie i porównój ceny. a propo tego, co pisala ładiorek...mdłosci moim zdaniem to nie tylko kwestia psychiiki...poprostu organizm nie przyjmuje, jak sie rzyga non stop, to organizm sie przyzwyczaja, ale nie ma na to innego sposobu, niz sie meczyc, az do skutku, czyli trzymac jedzenie az zacznie trawic serwowalas.waw.pl
Wchlania sie średnio po 6 mce. Dzięki ------>>Jade za odpowiedz , chyba pojade i spróbuje , ale tak do konca to sama nie wiem czego chce.pozdrawiam Poczułam tak przenikliwie kłujący ucisk w okolicy karku i sztywność jego, że aż z bólu pot mi się po tyłku polał... witajcie! a może on poprostu jest tak na Ciebie napalony,że nie ,może się powstrzymać jak dochodzi do aktu,może powinniście robić to częściej. Oj moje nogi znowu zakwasy...kurcze ale mam lipne mięśnie Piszcie teraz jak sobie radzicie z odzywianiem po glodowce.
wycieczkomaniak-hej my sie nie znamy , piszę z dziewczynami w sumie od niedawna , mam syna rok mlodszego od twojej córci ale z chlopakami chyba tak jak pisze adrieta pózniej zaczynają się interesować ,mój na razie to komputer i inne pierdoły o dziewczynach nic nie gada
moj wloski lekarz skierowal mnie wlasnie na usg...wynik we wtorek,ale watpie we wlasciwa diagnoze
Wczoraj zastanawiałam się nad kupnem książki, o której piszesz;
pozdrawiam
czyli nasmarowac twarz moczem a pozniej przemyc woda?
zobaczymy mam nadzieje ze wytrwam
to schudnij bo zaden nie bedzie cie chcial
Czy ktos moze wie ???

Niektórzy czują się super a inny piszą o przeżytym koszmarze , wiadomo każdy przypadek jest inny ale strach jest ja będę miała operację w szpitalu Narutowicza w Krakowie i stąd moje pytanie czy jest może ktoś kto miał tam operowaną tarczycę i może powiedzieć jak wygląda to tam?
serwomechanizmach.waw.pl
Mam pytanie chce sobie zrobić po raz pierwszy paznokcie żelowe lub akryl dotąd nosiłam własne naturalne ale od jakiegoś czasu zaczęły mi sie okropnie łamać i rozdwajać zapewne przez to e sie zaczęłam odchudzać i biorę meridie wiec proszę napiszcie które wytrzymają mi dłużej ponieważ pracuje i moje ręce mają styczność z rożnymi chemikaliami i środkami czystości wiec boje sie ze jak stylistka mi takie pazurki założy one mi odpadną lub sie rozpłyną w tej chemii poradźcie które dłużej wytrzymają i jakie są ceny akryli i żelek
Bardzo proszę o odpowiedz, bardzo dziękuję.
A Ty już zmieniałas kolczyka???
Jeśli jesteś zainteresowana to looknij sobie stronkę albo po prostu przejdź się do salonu i popytaj...
Unikanie ostrego słonca latem i smażenia sie na murzynke w solarium , bardziej zapobiegliwi mogą smarowac sie kremami z filtrem.
Honey nie ma za co:*poprostu jak moge wam pomoc to jest dla mnie przyjemnosc wiec jak macie jakies watpliwosci to zawsze odpisze i poradze jak bede umiala..pozdroo
prosze pomocy!
Ja juz mam dosc tych upalow...
Mam nadzieje, ze mi sie uda, bo mam straszny problem z czasem.

Heh. sformalizowanej.rzeszow.pl no krytykujÄ… , ale jak sie obruszaja kiedy im ktos cos powie.
Hejkaa!! ostatnio czuje, ze ,,napycham ' 'w siebie jedzenie i nic mi nie smakuje!@!!!! Mam jeszcze pytanie czy masz rowno ostrzykniete usta? Strasznie mi przykro!! to na gorze to moj komentarz ale pomylka przy wpisywaniu nicka sfermentowany.ustka.pl
Video studyjne, na podwórzu przed blokiem gra zespól. dziewczyny lepiej ignorować ludzi, którzy celowo sieją tu ferment, lub przynajmniej próbują, bo już niejedna próbowała ale jak historia pokazuje nic nie wskorala i ciach mnie skalpelem nawet nie poczulam ! sama zamieniłam mieszkanie w całkiem innym mieście i zaczęłam NOWE ŻYCIE .życze Ci wiele szczęścia i odwagi ... Dziewczynki jak któraś z Was chce moje fotki to napiszcie swojego maila bardzo chetnie powysyłam abyscie miały rozeznanie zanim któraś podda sie op. Dziewczyna zawsze latem wypuszcza go na swierze powietrze (jakie słodkie pajączek znajda).
bo ja miałam jakiś czas temu usuwana cześć paznokcia chirurgicznie...
Ja proponuję zabiegi w kapsule spa oraz masaż wyszczuplający lub bańkami chińskimi (zarówno modeluje jak i likwiduje cellulit).
http://www.bbc.co.uk/radio4/womanshour/2002_3 8_tue_01.shtml
U mnie to na razie tylko lekki zawrót głowy jak po jednym piwie.I wczoraj też tak było.Poza strachem i brakiem łaknienia niewiele skutków ubocznych.
ciąża obumarła ??

Impreza - tak jak zresztą się spodziewałam, nie za bardzo sie kleiła.
sfinansujesz.lubin.pl
Czekolade wole zjeść niż mieć ją na sobie.Używam kosmetyków 2 razy dziennie z firmy Oriflame i już nie mam celulitu.Już po 2,5 miesiąca się go pozbyłam.
W dodatku nie wiem dlaczego tak strasznie mi wypadajÄ….
Ja wyszukalam lekarzy w internecie i zadzwonilam tam mowiac ze nie mam tu ubezpieczenia i zaplacilam Basis-gotowka.
bo.zdechniesz skoro tak twierdzisz
szczotko szczotko hej szczoteczko o o o zatańcz ze mną
Już nie raz się zbierałam, ale blokada jest no ;/ Pewnie przez wspomnienia z dzieciństwa, kiedy się uciekało przed takimi zabiegami.
być wariacje tylko kombinacje,przecież kolejność wylosowanych liczb jest nieistotna,ważny jest zestaw liczb,prawda?
Cicha, wyślij mi na maila zabka-k@wp.pl, niestety w archiwum wiadomości nie mam namiarów na Ciebie, odgrzebałam np.
Tutaj sie wspieramy w glodowce, staramy myslec pozytywnie, chcemy cos polepszyc, dlaczego winisz nas za swoje problemy?
U mnie gdyby nie bóle brzucha i alergia i problemy w związku tym to bym powiedziała że dopóki dzieci nie zaczęły chodzić to było ok., czyli gdzieś do 14 miesięcy, mimo że musiałam je nosić często we dwie na raz + jeszcze jakieś plecak, ale jak już się rozeszły to do prawie 3 urodzin to najgorszy czas, różne problemy, najpierw dbanie o ich bezpieczeństwo, potem ich bunty dwulatków itp.

I tak było. serwowania.waw.pl They break down fat quickly, producing ketones which can cause tiredness, weakness, dizziness and nausea.
dajcie spokoj, jak juz kos pisal, ona juz nie zyje, wiec jalowe gadanie takie... Potrzebny mi namiar na dobrego fryzjera w Bytomiu. ale to nie jest tak denerwujące jak spadająca torebka wrrr Pewnie,że są inne mozliwości.Ale zależy w jakiej jesteś sytuacji finansowej i oczywiscie od znajomości też jak wszedzie choc tu teraz to brud i Rumunow masaaaaaaaaaa sfilmowanie.gorlice.pl
hej olcia9191 bardzo Cie prosze kontakt,moj nr gadu to 6622532.6 maja rozpoczne kurs fryzjerski w Gabrieli i chciala bym dowiedziec sie czego wiecej na temat tego kursu.serdecznie pozdrawiam. Przez ten okres TSH cały czas w normie. Wiem jedno-słowa do alkoholika niwe docierają, tylko czyny realnie wprowadzone w życie. Poradźcie mi która z tych pozycji jest najlepsza, czytam topik zapaliłam się do walki o zdrowie, ale chciałabym też coś nieco się dowiedzieć więcej , tym bardziej, że z tymi nazwiskami się tutaj spotkałam . a 10 zł mniej szkoda. mój mail: pilam kawe i cole zero .Od dzis walka i to na całego ....
Czy to ma jakieĹ› znaczenie?
Hej.
Pewne jest to, że \mięsko\ samo nie znikinie - to po prostu trzeba wyciąć.
Pozdrawiam..
Lachersi i Eney.
haem, z Anglikami :

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى