منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:27 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Ĺ›wietnoĹ›ci.
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 7:11 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
śpicie?
sesyjny.waw.pl
Wiec i ja wam cos opowiem.Nie zdazylo sie to na porodowce,ale na parkingu porodowki
Próbuję z tym wlaczyć, ale łatwo nie jest, zatem jeśli ktoś czegoś takiego nie odczuł na własnej skórze - proszę, aby w taki sposób (wyśmiewający) głosu nie zabierał.
Jak sobie jeszcze coś przypomnę to dam znać, bo mnóstwo czasu w ciąży spędziłam w szpitalach i słyszałam masę historyjek
@ to miesiÄ…czka.
Czytałam trochę o laserach, dlatego że mam pękajace naczynka i słyszałam, że dobry na nie jest laser neodymowo-yagowy.
A jak cie jacys chlopcy zaczepia ,zabiora kaske, paszporcik i do burdelu oddadza to nawet nie bedziesz miala jakis znajomych zeby mogli zaczac cie szukac.
Już dawno temu zapomniałam o bólu.
wydaje mi sie ze zostal poruszony bardzo ciekawy temat...

Czy ktoś tu jeszcze zagląda,czy limity operacyjne się skończyły i nie ma potrzebujących????A kto mnie wspomoże za kilka dni???? sfajcze.kutno.pl Restylane jest tańszy!!!!!Kosztuje niecały 1000.
Pojechaliśmy do Orłowskiego na Czerniakowskiej,była już5:40. leci sie szybciej w dół. Nie macie po 18 lat, zaj**iscvie sobie ufacie i w ogole jak to Wy sie nie dogadujecie a jak sie okazuje nie macie nawet na tyle rozumu żeby po prostu mu przekać kominukat nie wystarczą mi te 3 minuty, dla mnie seks to nie jest tylko zaspkojenie potrzeb fizjologicnych tylko bla bla bla... Macie strasznie nie kumatych mężów, ja jestem mężczyzną ,niedoświadczonym jeszcze za specjalnie, ale mnie 3 minuty nie wystarczają, żadna frajda. nie zna końca, ja mam wlosy falowane,dlugie do pasa i jasne.szczerze ich nienawidze.nic zrobic z nimi nie mozna,ani ich spiac(dodam jeszcze ze sa baaardzo geste),bo nie tzrymaja sie,musze nosic rozpuszczone,prostownica prostuje ok 40 min,i byle wilgoc w powietrzu juz sie pusza,o deszczu nawet nie wspomne.jedyne co mi sie podoba,to to,ze na ulicy wolaja za mnashakira sfere.swiebodzin.pl
witam ja cierpie nn bessennosc od ponad 7 lat probowalam wszystkiego i nic wszystko na krotka mete to naprawde wkurza jedno jest pewne nasz rytm zycia i to co w nim sie dzieje powoduje ta chorobe powiem tak mniej stresu wiecej snu ale jak to zrobic jak u wiekszosci stres jest codziennoscia jedyny lek na ta chorobe to spokoj ducha i umyslu ale czy jestesmy wstanie tego dokonac? Wyświetla mi się strona z linkami sponsorowanymi i nic więcej. juz mnie ząb przestaje boleć - ogladam zdjęcia gabinetów stomatologicznych z innych państw jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa bo czuje sie troszke lzejsza Gorniak nie uczyla sie spiewac,ma naturalny swoj glos,Kuku jezdzi po USA uczy sie i niestety dalej wyje,szczegolnie straszne sa jej tzw.ozdobniki,sam tatus jej powiedzial kiedys w TV ,ze moglaby Natalka z tego zrezygnowac A czy któraś z Was stosowała preparat o nazwie : No jak bym zrobiła jak mi poradziłas to by babka zgona zaliczyła.
Czy ktoś może kożystał z usług fryzjerskich koło AWF w Krakowie?
Od MaciÄ…g odstrasza mnie ten jej tatuaĹĽ na rumieniu.
No pieknie ty chyba nie lecialas/es nigdy samolotem
Pozdro byle do wiosny
Tak mam włąsnie z dłonia prawa,poniewaz jestem praworeczna i wszystko robie prawą reką,Bol w nocy jest czasami nie do wytrzymania,musze wstac i dlugo chodzic po pokoju z reką opuszczona wzdłóz ciała....po jakims czasie krązenie wraca i boł ustepuje,ale kiedy poloze sie spac po godzinie lub dwoch sytuacja sie powtarza.Ponadto zauwazyłam,ze sama dłon jest bardzo spuchnieta i nie moge zgiąć palców.

kajka_27 a ty kiedy robiłaś test?ile temu?czyżby podobny dzień nawet?jaka ci beta wyszła na dzień przed @?
sestercji.waw.pl
Całość, włącznie z przyprawami ma ok. No dobra...przyznać się...chodzi mi po głowie znowu ta dieta
z kostkÄ… z naszywkÄ… \Metallica\ i trzema maskotkami przyczepionymi do sprzÄ…czek..
Ja Wrocław, a Wy?
tylko czemu nie schudła w talii, a mało tego jeszcze cm przytyła
MOŻNA DOPRAWIĆ:
Chciałam sobie powiekszyć usta na stałe aquamidem ale po tym co przeczytałam nie wiem czy to zrobie.
moze ją dwóch ojców robiło
sex nawet ok.
a mój wynik to awidność 0,440, igg 185 dodatni, igm 1,37 dodatni
DOSTAWCA jezeli moĹĽesz to proszÄ™ sprawdz swojÄ… poczte
w ciemno

Momentalnie spuchły mi nogi. sfigmograf.zarow.pl Polecam artykuł na temat kosmetyczek w warszawie
p.s.2 ja Cie podtrzymam na duchu Będę głośno krzyczeć \ I TAK WSZYSCY ZGINIEMY \ Powoli zaczynam żałować że wydałam te 400... Robie to od bardzo dawna myslę że miałam koło 14-15 lat kiedy zaczęłam. To nie jest ta piosenka. szczupla i b.zle sie czula np miala uczucie gorąca jak bylo -20 to potrafila wyjsc na dwor w krotkim rekawku. sfora.pulawy.pl
czeka kiedy zgasnie. Na poczatek dnia 40 minut aerobiku +170 brzuszków Dzień dobry kolezanki Mam pytania czy wasz skóra na brzuchu tez robi sie obwisla???;/bo moja zaczela dlatego musze ostro pocwiczyc South Beach byla dla mnie objawieniem. w poniedzialek jeszcze raz pojde do tego hirurga.. Bywam na Cafe. Powiedział, że nie będzie brał udziału w tej sprawie. za kilka dni zaczne sie ograniczac bo od ponad tygodnia moj zoladek chyba nie wytrzyma takiego nazerania sie codzien wstaje z bolocym brzuchem :/
Ja tez chciałabym otworzyc Komis z art.
Koleżanki zmieniają facetów jak rękawiczki ( nie popieram tego ) a ja wciąż sama.
Jest wiele metod.
Jesli masz jakiekolwiek wÄ…tpliwosci, nie przyjezdzaj...
Rewelacja z tym kursem!
Zgadzam się z poprzedniczką co do tych wystapień w samej koloratce .........

ja mam pytanie odebrałam swoje wyniki toxsoplazmozy ale za bardzo nie wiem jak je zinterpretować jestem w 14 tyg ciąży
serwujacych.waw.pl
i sprawdzac czy lejek sie nie zatyka piastowska 8 serdecznie zapraszamy wszystkich klientow anetki
nie mam zamiaru wdawać się z toba w dyskusje.skoro twierdzisz,że cię oczerniam,to po co podajesz swój numer konta,albo pytasz ludzi,czy przeleją pieniądze na konto twojej córki?
Pozdrawiam serdecznie
To podobnie bylo z moim kolega..
ale dziś o dziwo nie boli mnie głowa i ogólnie czuje sie dobrze.
jest tam tez fryzjer-widziałam e fajnie strzyże!
A i taka drobna rada z doświadczenia:
Ja nie wchodzÄ™ na wagÄ™.

Hejko- pare dni temu mialam badanie HSG- bardzo nieprzyjemne ale pokazalo ze wszytsko ok wiec dalej sie staram sfilmowanego.glogow.pl Pani Ania wygoliła mi tył i boki, włosy się podniosły, super się układają i w końcu moja fryzura ma jakiś charakter.
dziękuję za odpowiedź. Aktualnie mam w udzie gwóźdź śródszpikowy . Z wielkim mozołem, ale osiągnełam swoj cel. Powinno przejść. Czasem i ja chciałabym dla spokoju wsadzić ją w chodzik. seszelski.waw.pl
zenada, wiec dziewczyny lepiej popytajcie znajomych, bo nie wiadomo gdzie traficie czytajac forum Może to przestroga dla biznesmenów ktorzy chca zarabiac łatwą kase zeby sie w to nie pakować. Wiem jaki to ból ....i nie życzę tego nikomu ! potem warstwa ogórka, potem cebulka i posypyjemy startym serem żółtym -3 razy dziennie po myciu smarowalam tribioticiem Wiola303i -szczerze nie mam pojęcia czy kiszonej kapusty można dodać ja nie dodawałam gdyż trzymam sie raczej przepisu ja dodaje megaaaa dużo pieprzu i papryki ostrej w proszku bo bez tego ta zupa jest dla mnie za mdła:/ Mam nadzieję że dojdę do formy z moim juz lekko wiszącym brzuszkiem Sama jestem ciekawa ile schudłam,wczoraj miałam ochote się zwazyc ale dałam sobie spokoj dziś mam lekkie zakwasy po moich sportowych wyczynach;(dziś musze koniecznie zrobić powtorkę żeby się przyzwyczaić,bo do tej pory tylko na aerobik raz w tygodniu chodziłam A jak u was ćwiczycie oprócz diety? Stefano jest mi bardzo bliski!!!
http://wydaje.pl/e/jak-zwalczyc-cellulit-meto da-klepsydry2
A w jakim kraju mieszkasz?
Bula, Ĺ‚adny kwiatuszek
UĹ‚atwiÄ™ Wam ĹĽycie :
Czesć !

10-20 oliwek, pół małego awokado,30g kwaśnej śmietany,100g kremówki,2-3 łyżki soku z cytryny lub limonek
sfinansowal.lapy.pl
Choć zawsze przy całowaniu muszę stanąć na palcach i odchylić głowę, potem oczywiście mi się kręci w głowie, a Krzysiek się śmieje, że to on tak na mnie działa
czy naprawde nie ma tu nikogo kto chce pogadać ???????????
Kasioolka no masz racjÄ™.
poraĹĽka, a w ogole wszystko mi sie wydawalo strasznie sztuczne,ta mila atmosfera taka jakby na sile...
Mam nadzieje ze pomoglo, albo ze w najblizszym czasie pomoze i efekty beda.
Proszę o odpowiedź osoby, które maja dostęp do książek dotyczących głodówki.

moja dobra znajoma była na tym zabiegu i tak: sestyn.waw.pl Pierwszego wykryto u mnie gdy mialam 21 lat.
http://ilizarow.blog.onet.pl/ Dziewczyny napewno się nie zawiedziecie daje rękę sobie uciąć !! Pielęgniarka prosi ją na schody, bo winda nie działa. -60 g serka topionego lub brie Po drugie- większość wiarygodnych źródeł medycznych podaje, że wym płynie są plemniki. seterce.waw.pl
Och dziewczynki, ale ja juz tyle sie staram o tego bobaska i nic Nie mam czasem juz cierpliwości i taka rezygnacja we mnie tkwi Owszem może lekko piecze ale po godzinie wszystko wraca do normy. Witam Was dziewczyny Po 2 dawce GYNALGINU pojawiła mi się kremowa papka tak jakby tabletka się rozpuściła i wypłynęła ze mnie, czy to normalne czy to efekt uboczny leku? Tak do 44 rozmiaru. http://postimg.org/image/pcoj0lgld/ twoj organizm walczy zeby nie tracic nic na wadze tzn ja tak mialam prze pierwsze 2,5 tyg nic nie zgubilam a potem sie zaczelo wiec nic sie nie matrw i dalej walcz !nie trac nadziei...
Albo mówi się Sobota robocza nic nie wnosi tydzień później sobota panowie to najlepszy dzień na sprzedaż.............Chciał bym aby osoby decyzyjne spojrzały w lustro i się 5 min nad tym wszystkim zastanowiły.......
Pojechalismy z meżem do Pensjonatu Afrodyta w Ośnie ( Spa Afrodyta) przy granicy niemieckiej.
Mam oficjalną uroczystość, gdzie pełnię dość poważną funkcję- zamierzam ubrać czekoladowy garnitur, a top, buty i torebkę koloru czerwonego?
yvonneczka@poczta.fm lub telefoniczny:
Moja znajoma wybrała klinikę i poszła i zrobiła sobie usta.
Przyjaźń kobiety z mężczyzną będących w związkach nieszczęśliwych to nic dobrego.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: