منتدى طيز العرب

اليوم هو الأحد ديسمبر 08, 2019 4:52 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Witajcie.
مشاركةمرسل: الأحد إبريل 06, 2014 4:08 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Ja zyje na swiecie kretynów chyba!!!!nie dość ze w moijej głowie siedzi zboczenie bycia szczupłą to widze i słysze tol wszędzie na każdym kroku....Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sestercyj.waw.pl
Fanka, szczerze mowiac to zaskoczyłas mnie atakiem na moja osobe... kręglicka - 170cm - 53kg
Czyli moja dieta jest bez nich.
Czy taka różnica może być leczona metodą Ilizarowa?
Mocno sie tyje po operacji!?
Nie kupiłabym.
dziewczyny dostałam info od osoby od ktorej kupiłam L,bo zapytałam sie co sie stało ze usuneli wszystkie aukcje na allegro z Li napisała mi tak
Ja chyba po prostu nie umiem spać :|
i sa rysunki - a tu ulatwia nieco sprawe
1 ng/ml = 20 mIU/l
dzis wreszcie spalam w miare normalnie bardzo sie ciesze
w zwiazku z tym mam pytanie -czy ktos, ktokolwiek slyszal o przypadku lecznia hipnoza bezsennosci?

Sprawdzone z dietą 1000 cal.Ostatnio przez miesiąc stosowałam kurację z ziołami nr.10 z Lodzi polecone przez pania doktor z gabinetu ;,,SABA,, stwierdzam że ziółka sa słabsze niż te BONIFRATERSKIE .Przy Bonifraterskich schudłam 6.5kg.przez miesiąc ,a przy tych z ŁODZI tylko 2 kg.stosując tą samą dietę.Ja zioła sprawdziłam na sobie i mogę zapewnic że działają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! serwisow.waw.pl To o co chodzi?
http://www.antykoncepcja.com.pl/ceny_oc.htm to po co siedzisz tutaj i wszystko to czytasz i oglądasz? klinika prof. Takie zolte puchatki dziewczyny co sądzicie o la femme ja używam i są według mnie dobre sfalcuje.malbork.pl
Mi na skurcze nog pomagal wspomniany sok ze szpinaku powyzej. Powiem tak, podstawa to bańki chińskie. To tak samo jak ja,mój też pracuje za granicą ale nie tak na stałe;póki co nie pije od kilkunastu miesięcy ale dawniej jego przyjazdy,też kojarzyły mi się z ciągłymi pijackim wyskokami Znalazłam stronę, tam jest cennik : Za pare lat będziecie mieć problemy z organizmem. teraz najbardziej przeraża mnie wizja pomarańczowego koloru na włosach. Brałam też lerivon ale byłam tak słaba,ze mało nie zemdlałam i zrezygnowałam .Wiem o czym mówisz..pozdrawiam
ja na zaparcia polecam herbatkÄ™ red slim tea czerwone opakowanie z dwoma paniami jedna puszysta a za niÄ… stoi laseczka mnie pomaga...
A może jest to ta sama ciąża, a krwawienie wystąpiło mimo wszystko?
Biegać nie lubie Roweru jeszcze tu nie mam, ale chodze na aerobik do Active'u.
Widzisz , występując o alimenty na siebie , wnioskujesz , że nie stać cię na nic , nigdzie nie chcą cię zatrudnić i takie tam.
ale nigdy nie byłam tak grubaska jak teraz!
zdecydowanie wole polske i gdzyby nie moj luby to napewno bym w niej zostala, albo przynajmniej bym do niej wrocila.
byłam praktycznie czarna dzis jestem blondynka...taka mieszana.
Mi juz sie wszystkiego odechcialo.

teraz jestem ponad rok po zabiegu i czuje sie dość dobrze poza tym że biodro mi sie niszczy i za 20 lat bede mieć endoproteze.
sfabularyzuje.konskowola.pl
Wiara rodzi sie w sercu, jesli bedziemy chcieli ja pojac rozumem nie bedzie miala racji bytu, dokladnie tak samo jest z naszymi sprawami o SNM, jesli nie zaufamy Bogu, nie bedziemy pokladli w Nim naszej nadzieji nie powinnismy wogole sie za to zabierac. Przechodziłam przez to i gdyby nie rada znajomej dermatolog pewnie byłabym łysa.
Aha ,w jelitach powinno byc srodowisko lekko kwasne,a takie zakwaszenie uzyskuje sie przez dodanie do przegotowanej wody soku z cytryny 1 lyzka na pol litra wody,wtedy jest prawidlowa flora bakteryjna.( sok z cytryny przecedzic trzeba przez geste nylonowe sitko)
Kolej na mnie.
Zgodna jest opinia wybitnych autorytetów medycyny holistycznej z całego świata, że zdecydowana większość chorób ma swój początek w jelitach, które w wyniku zaburzeń trawiennych, zawierają substancje i mikroorganizmy szkodliwe przedostające się do wnętrza ciała.
Brałam przez pół roku od operacji orgametril.
No i zamieszczam zdjęcie
Dobrej nocy i do zobaczenia na ekranie *Sunshine*
caluski
bo jestem bardzo ciekawa jak to wyglada.

Rzeczy się mechacą błyskawicznie, robią się dziury..... seryjna.waw.pl Polecam Aerosmith- Dream On
Czynniki infekcyjne. Reese Witherspoon,Keira Knightley to w odróżnieniu od pozostałych aktorki które w tym roku dostały Oskara!!! Byłam na dwóch zabiegach laserem diodowym. czasem ktoś mi trąci stope w te miejsce ,np.w autobusie. www.wesele-polskie.pl sflaczejesz.podlasie.pl
Zazwyczaj na temat Lisa i Rusin słyszałam same plotki, więc już sama nie wiem, a do tej pory ich lubiłam. Mysle sobie-jest odpowiedz,pewie RATUNEK Ktoś już wyżej wspominał o zabiegach Harmony XL, które faktycznie dają świetne rezultaty. Dostaje się trzy próbówki, w każdej jest długi wacik, jak do ucha, tylkodłuższy i tego samego dnia należy ten wacik wyjąć z próbówki i włożyć sobie do odbytu, albo do kału. Kiedy byłam we Włoszech na wakacjach, poznałam przypadkiem na plazy tureckieg Oficera Marynarki wojennej.... Jesteś w ciązy?? Hmmm dziwna sytuacja...
ej no i jesli sie skusisz to napisz jak było...
To był ostatni dzwonek.
Do wszystkich wyśmiewaczy naszych lęków:
Witam jesli macie jakies informacje na temat jak otworzyc komis,od czego zaczac itp iszcie prosze edytak72@wp.pl
sie wszyscy...
JuĹĽ nigdy nie zaufam ĹĽadnemu fryzjerowi!!

Niedlugo bedziesz pewniej stawal na tej nodze.
sfalowany.nowaruda.pl
witaj walczaca,
Mysle ze zanteresowalabym sie czy nie mam candidy.
Natomiast ja moge chocby za miesiac wziac slub poniewaz uznanie slubu za niewazny nie bylo z mojej winy.
Nie udało mi sie przyjąć do tej pory 2L moze jutro osiągne sukces.
Ps.
8 - druga
Orgazmy kobiet, przeĹĽywane w czasie aktu seksualnego sÄ… o wiele bliĹĽsze stanowi nirwany niĹĽ siÄ™ powszechnie sÄ…dzi.
Przez 2 nie mogłam się ruszyć.
Np moja siostra nosi rózowe bluzeczki i i nie wygląda w nich jak pusta pannica tylko tak ładnie, dziewczęco.
Bardzo bym prosiła o pomoc jak ktos słyszał o tym, podobno jest w ktorejs ulicy odchodzącej od rynku ale jak nie znalazłam, miałam tylko takie informacje ale skutuów zadnych z tego szukania.Wiec jakby ktos cos wiedział to prosze o pomoc.
Joanna Krupa:

Pozdrawiam serwisowych.waw.pl spotkanie w turynie ..jak najbardziej jestem za!
To może: Do tysiąca złotych jest zajefajna bielizna Ma się w czym pokazać. Zamknąć pieróg i ugotować. Dziewczyny,po co sie kłucicie,przecie wystarczy kliknac by wyczytac pewno bym jeszcze szalała tylko się rozlało ;-( sferometr.wloclawek.pl
Ja do diety jak do jeża podchodzę,może dlatego że za dużo o niej nie wiem tyle co z netu i z forum . Chińskie wynalazki. http://www.hairxtend.pl/ no a pupy nie ma zbyt ładnej, bo ma bardzo płaską zaaplikowalam te tabletke bez problemu wczoraj przed snem, zalozylam podpaske profilaktycznie gdyby cieklo, a tu nic, nic ie cieknie, nic nie wylatuje, nic nie pieklo. Ale jednak mnie nie przekonuje, chyba bym się bała. Opowiedz, jak to wygląda u Ciebie?
Ĺšniadanie:
Ty a słyszałeś że w Anglii lekarz udusił pacjentkę za to że mu przeszkadzała w szyciu??
Kolej na mnie.
Na Berendowicza sie wypielam bo mieli komplet na prawie tydzien do przodu wiec poszlam do Centrum Urody na Warszawskiej w Katowicach.
tak 3 razy w ciągu 2 tygodni bo raz mi powiedzieli, że dziecko za duże jak na nieródkę i trzeba zmierzyć, innym razem, ze przepływ trzeba sprawdzić (co akurat normalne) i ostatni raz, że syn sie zaczął przekręcać w poprzek (na 5 dni przed terminem)...
podcięłam sobie jedynie końcówki dosłownie mniej niż cm ich długości...
BEZ PANIKI!!!!
Ginekolog przepisał mi jedno opakowanie, powiedział, że mam aplikować przez trzy dni po każdej miesiączce.
wogóle nie jedz słodyczy..

nic.
sfinalizowal.kartuzy.pl
co polecacie?
Kiedyś mi to wogóle nie przeszkadzała gdy byłam dzieckiem, teraz dorosłam i czuję ogromny dyskomfort nie wiem co z tym zrobi, bardzo się tego wstydzę i nikt poza rodzina o tym nie wie.
http://www.regularnerysy.pl/top10.aspx
hej!
Ile ty masz dziewczyno wzrostu?
wula
Helloween
CzujÄ™ siÄ™ SUPER albo 2 SUPERY ha ha ha ha
czy to daje kwote 260 zl?
Misha !!!!!!!!!
http://www.imdb.com/name/nm0408081/

Piękne do bólu sfabrykowany.kazimierz-dolny.pl współczuję ci tego przeziębienia;/
Teraz już dokładnie nie pamiętam, bo używam go od 3 miesięcy, ale chyba po miesiącu było już widać wyraźną poprawę. co to sie z tym spoleczenstwem robi... Kalafior na parze + kawałek mięska chudego i sałata zielona. To jest niestety tendencja do wrastania i na to chirurg nie pomoże. i często myslę jakie to mam prozaiczne marzenia.. sfalszowanie.elk.pl
CO TAKIEGO ZLEGO JEST W MOIM WPISIE?? Gorniaczki pierwsza plyta -byla juz super,tak mocnego glosu i czystego zarazem nikt nie ma!!!!!!!!!!! Margaretko mam zamiar powiedziec dietetykowi wszystko jak na spowiedzi.Na co choruje,od ilu,co jest moim problemem.Po to by wiedzial ze nie jestem standardowa pacjentka i musi indywidualnie podejc do mojego przypadku. Tak, moim zdaniem to lata 80. Mam zamiar się niebawem wybrać do tej kliniki dr Osadowskiej ale na razie mam pilniejsze sprawy związane z załatwianiem wszystkiego na wesele (nie to żeby mi nie zależało na pozbyciu się blizn, ale takie są realia, że do sierpnia wolę nie zaczynać żadnych inwazyjnych metod żeby jeszcze nie pogorszyć stanu na ślub, a mam zamiar zrobić kamuflaż na dekolt i nałożyć jakiś naszyjnik z drobnych perełek żeby odwrócić uwagę.. Latwiej w USA. siwaaa - byłaś może u doc.
jak miałam mniejszy kamień na ząbkach to piaskowania mi nie robili, ale ostatnio dawno nie byłam i zrobili mi właśnie piaskowanie.
i od niego odcina się długość potrzebną do paznokcia).
miałam tydzień przerwy ale tylko dlatego,że nie miałam w domu tabletek.Apetyt w ciągu tego tygodnia nie zwiększył się znacząco,choć muszę przyznać, że jadłam więcej-zaczął się niestety -sezon grilowy.Moim zdaniem nerki bolą po L.jeśli pije się zbyt mało.
piszcie w jakicjh skepach sie ubieracie,
zawsze agnieszka maciąg nie ma piękniejszej od niej, i myśle która jeszcze i nie ma .przybylska jak na reklamie pomalowana a tak zwykła przeciętna bez przesady
Jak znasz na poziomie wiecej niz podstawowym to mysle z enie ma co sie tak naprawde bac.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: