منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:27 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Witajcie!
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 6:02 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
O swojej podwyższonej prolaktynie dowiedziałam sie przypadkowo jak byłam w szpitalu na zabiegu hsg gdzie zrobili mi dodatkowe badania hormonalne.
serwujacej.waw.pl
ot, przyroda.. stokrotka dobrze, że masz zajęcie bo nie myślisz.Chociaż czy ja wiem?Sama coś sobie wymyślam ale i tak ciągle myślę.Pozdrawiam
zgadzam się jak najbardziej z moją poprzedniczką, akryl absolutnie nie niszczy paznokci, to zależy od osoby ktora wykonuje stylizację i jej umiejętnosci
Teraz tak sie zastanawiam nad miejscówka w klinice bo ktoś tu wspomniał ze może zabraknąc i co wtedy cholewcia strach pomyśleć!!!
Och...
Kojarzysz coĹ›?
A w szkole oczywiście zawsze znajdzie się paru takich debili którzy tylko śmiać się potrafią z cudzego nieszczęścia..

Andzia32 serwowana.waw.pl natalia
Dziękuję wszystkim za wsparcie. Z moim facetem mieszkamy na obrzeżach miasta. Kupiłam ebooka: Poroniłam w 4 tygodniu - to ból na całe życie ;(( Po 2 tygodniach lekarz stwierdził torbiel na lewym jajniku i od razu dostałam silną kuracje antybiotykową. biustonosz nie może być zbyt ścisły w obwodzie, gdyż może to prowadzić do ograniczonej ruchomej oddechowości klatki piersiowej, a w efekcie powoduje to słabe dotlenienie organizmu. seterce.waw.pl
Pamiętać należy, że wyżej przedstawione wyniki bazują na przypadkach terapeutycznych. mam jeszcze jedno spostrzezenie - zauwazylyscie ze technika dentystyczna jest u nas chyba na duzo nizszym poziomie? Chyba ze kto ma takie cienkie kreski to zmienia postać rzeczy. Dobra stylistka musi miec pewne doświadczenie i zdolnosci manualne , niektóre dziewczyny myslą ze po kursie w firmie krzak juz wiedzą wszystko. pewnie,ze jest korzeń selera] Obok mają tam trendy, poszlam tam kiedys i masakra jakas ceny z kosmosu a te dziewczyny bezczelne i zalatwily mnie jakby pracowaly na taśmie - odradzam!
Na szczęście, a muszę się przyznać, że byłam pełna obaw, pani nie zrobiła mi krzywdy i wcale nie wyglądałam gorzej niż przed wizytą, lecz wręcz przeciwnie o wiele lepiej.
sam jesteś chory, jak jesteś zupełnym laikiem to nie zabieraj głosu, nawet nie czciało Ci się przeczytać kilku ston forum i piszesz bzdury, nikt Ci nie broni jeść,
waszymi pseudoreklamami czy naprawdÄ™ uwaĹĽacie, ze ludzie sÄ… takimi idiotami, ze nie widzÄ…, ze taki wpis to durna reklama to idioty wyĹĽej i innych
Są obleśne
chcialabym isc na kurs do szkoly gabriel w kaliszu koszt 9 tys...
Ja zawsze \dawalam ciala\ z firankami ale teraz sie juz nauczylam i robie tak.Piore je w 30 stopniach w soli do firan z odrobina proszku do prania.
U mnie niestety waga chwilowo stanęła w miejscu,ale liczę,ze po @ znowu ruszy w dół.
najchętniej nie jadłabym nic, tylko że tak się nie da...
These findings are outlined in our November 2002 Scientific Statement, “Fish Consumption, Fish Oil, Omega-3 Fatty Acids and Cardiovascular Disease.”

Marillon Kaileigh (?)
serwu.waw.pl
widze dziewczyny w wiosennych nastrojach az milo ja tez poszlam dzis na male zakupy poprawic se nastroj i wiecie co pomyslalam sa duzo wieksze hipopotamy od nas a nam to kiedys w koncu minie a im tak zostanie pozdrowionka wiosenne moja ginekolog powiedziała, że nie ma żadnych przeciwwskazań, tymczasem ulotka mówi całkiem odwrotnie - po prostu należy się wstrzymać.
Coś nie otwiera się ta stronka...Spróbuj wkleić ją jeszcze raz, albo napisz jakie to tworzywo
Masę można zdjąć u stylistki (nie po to je wzmacniasz żeby później chałupniczo je zarżnąć)
C, delikatne peelingi do stosowania w domu, np.
DO TEGO PANI SIEDZACA W RECEPCJI WYGLADALA NA PSYCHICZNIE CHORA BO CIAGLE SIE USMIECHALA SZTUCZNIE DO WSZYSTKICH..
gdzie w krakowie mozna przeprowadzic profesjonalnie i bezpiecznie taki zabieg?

Do Sunshine7777 - miałam podobne problemy jak ty. serwujacy.waw.pl wystarczy przez izbe rzemieslnicza przetlumaczyc dyplom ( jest taka mozliwosc) i wszedzie sa honorowane.to jest panstwowa instytucja i dokumenty sa wszedzie respektowane chyba ze niechca kogos przyjac to tlumacza sie ze nie wystarczy.
Później graliśmy w butelkę i tak jak mi mówiliście - zabawa sama się rezkręciła. Polecam temat z forum DIETY KTO NAPRAWDĘ PRZEBADAŁ MEIZITANG I LIDĘ? Przykro mi. gdzie mieszka twoj chłopak? przez chwile dzis przeszla mi przez głowę taka myśl że by zarzucić dietkę, i zjeść sobie kanapeczke z białym pieczywkiem i KItKata serwujesz.waw.pl
ok dzieki Octavia dziura??krater?? Niestety makijaże nie podobały mi sie. Poza tym,to mam już dość jajek! dał 3 tyg. Będę wdzięczna za odpowiedź. jestem kolejną , śledzę ten topik i podoba mi się, bo dowiedziałam się sporo i to z pierwszej ręki tzn.
Natomiast ja moge chocby za miesiac wziac slub poniewaz uznanie slubu za niewazny nie bylo z mojej winy.
Niechirurgiczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej.
Kurde,nie moge pisać
ALE TEST ZROBIE JESZCZE BO MAM NADZIEJE ,ZE JEDNAK SA TO OBIAWY CIAZY
Z innej beczki;

PRO negative
sfanatyzuj.ostroda.pl
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. jestem bardzo zadowolona
Rajewski
sama książeczka chyba kosztuje ok 40-50 zł (przynajmniej tyle w Łodzi 4-5 lat temu , a u lekarza to zalezy jakiego, albo 10 zł za przedłużenie albo darmo.
Kilka lat temu miałam te dolegliwości, ale po cyklu wizyt u masażysty- kręgarza przeszło!
Tam nic nie widać jak się jedzie samochodem, no chyba że się zatrzymałaś
Ale jak mam ocenić rozmiar kolczyka?

W szpitalu najpierw badanie, przyjęcie, wypełnianie karty.Potem kazali mi poczekać na korytarzu aż salowe umyją salę porodów (braklo miejsca) > Ja ciągle czekałam aż odejdą mi wody, skurcze były paskudne i cholernie bolaly. sfiksowanie.bedzin.pl Polecam różnego rodzaju odżywki oczywiście typ:regenerujące i odżywiające dla włosów zniszczonych i tak w ogóle to jeszcze pomaga magnez w tabletkach albo \'Skrzypovita\' to już doszczędnie wzmocni Twoje włosy i wtedy będziesz mogła pomyśleć ewentualnie na tego typu zabiegami :] pozdrawiam
porzucił ją rodzony ojciec i wyjechał do Anglii, rozwiodła się z Wajdą, potem zwiazała z innym, córki też raczej wielkiej kariery nie zrobiły i nie są chlubą - ta starsza też rozwódka a w dodatku na jej posesji doszło do krwawej sceny. 13. mam pytanie jak wyglada sytuacja salonów kosmetycznych dla kobiet i mężczyzn !( polskich salonów ) w torino, mediolan , verona, czy jest ich duzo, a moze wrecz przeciwnie, czy polki i wloszki wolą chodzic do włoskich salonów? do autora tematu taaaaka dużaaa ja wykonawca to Black Box tytuł Ride On Time ja odstawilam bromergon na poczatku ciazy tak kazl lekarz i strcilam ciaze!!!!!! setkach.waw.pl
Elo bo mam zamiar kupic orbitrek i kurde nie bardzo mam się kogo poradzić o parametry Ty chyba nie wiesz na jakiej zasadzie dzialaja takie fora, a jezeli nie wiesz takze kto to jest moderator to sobie sprawdz. a to sie boją, wystarczy wejsc na stronewww.lineacorporis.pl i kliknąc w o nas Wtedy ujrzymy na zdjęciu osoby które nie budza we mnie żadnego zaufania....... i tak: tors 400-600 w studio prestige jakimi kwasami robią zabiegi??
za swoje hehe, za swoje to powinienes tankowac sluzbowa fure jak d*pe w Ĺ‚ikend wozisz
Zajączek wsiadając na motorek, rzuca na odchodnym:- A ja bym chciał, żeby Misiu był pedałem.
Poczułam się zdradzona, jak bym męża przyłapała z inną kobietą.
mam problemy z zajściem w ciążę nie wiem za bardzo do kogo się udać a o dr.
chodze od jakies 5 miesiecy i reklamacji brak
Jest mi wstyd za ludzi oszukujÄ…cych, naciÄ…gajÄ…cych osoby, ktĂłre niejednokrotnie decydujÄ… siÄ™ na wyjazd za poĹĽyczone pieniÄ…dze.

http://www.marilyn.stopklatka.pl/indexpl.html
serwowalo.waw.pl
Ano zagląda ,zagląda ,fajnie że się ktoś odezwał bo już myślałam że te trzydziestki powymierały jak te dinozaury. Patulek przekonaj sie do szpinaku zobaczysz ze dziala cuda.
ooooo jak długo cię nie było .
Ja biore juz Bromergon drugi dzien i nic !
Tu trzeba bys szybkim bo ogloszenia schodza jak cieple buleczki
Ale żyć trzeba i pozostaje tylko być dobrym człowiekiem, no bo co jeszcze można zrobić, by Bóg zobaczył w nas coś innego niż tylko to życie w niesakramentalnym związku?
Jacek o drętwieniu nóg i rąk.

Iwona 75 Napisz na mojego maila Napewno siÄ™ odezwe sfermentowal.turek.pl Giles Milton opisujacy w ksiazce Biale zloto historie piratĂłw islamskich atakujacych statki chrzescijanskie w XVIII w.
nie przyznasz się do bledu bo po co No rzeczywiście Marcin ma świetne oczy...ale na tym nie kończy sie lista jego zalet ma jeszcze wspaniały usmiech(wogole jest bardzo przystojny)poczucie humoru,swietny charakter i styl bycia... Paul Anka - Diana Co jeszcze radzicie? Może spróbuj. sesyjce.waw.pl
Kochane zgłupiałam i myślałam ze pęknę ze smiechu...! Wyniki te powinny dac ci obraz stanu twoich jelit i scian jelit,flory bakteryjnej oraz ogolnie twojego zdrowia. Umnie było widać odrazu na 1 wizycie,tzn. mam nadzieje ze lepiej? do mojego wesela juz niecałe 6 tyg a ja dalej nie mam fryzjerki. podobno jaśnieje.
ĹĽe infantylizm przemawia za tym kolorem
http://www.pogrosiku.eu/232/news.html - te prezenty to paczki z kolagenem, na bank, zapytane i odpowiedziane
wiem ze waga to pokazuje,ale zastanawia mnie to czy na przyklad Ci uda schudły ?
czerwony zawsze modny \Czerwona sukienka\ dobry kawałek
wczoraj za to byliśmy na basenie, Kasia zachwycona, szalała w wodzie.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: