منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:28 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: po 1 - gĹ‚odĂłwkÄ™ skoĹ„czyĹ‚am na 12 dniu (nie mogĹ‚am ciÄ…gnąć dalej, bo moi pracownicy zauwaĹĽyli u mnie \spowolnienie
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 4:10 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
nie za ma co(:
sfinalizuje.konskowola.pl
Ja kupuje w Holandii bo tu mieszkam ale moze w duzym miescie w Polsce no i w dobrej drogerii moze bedzie ta seria. No nic, zycie sie toczy dalej, a ja pewnie spedze pewnien jego procent do jego konca na myslenia o niej i zwalczaniu jej.
a kto to ?
Mi się udało to Tobie napewno też!!!
Oktavko, Ty pakuj się lepiej powoli, a przynajmniej spisz listę rzeczy do zabrania, to jak nie będziesz w stanie (dziecko samo może określić swój czas przyjścia na świat wbrew Twoim oczekiwaniom to przynajmniej Twój M Cię spakuje.Bo jak nie zdążysz się spakować to jeszcze wylądujesz gdzies w Mikołajkach i się nie spotkamy
Ja mieszkam we Wloszech na stale od 4 lat, w okolicach Mediolanu.
tak po takiej operacji tez sa blizny (moze nawet mniejsze) - ale musi byc rozcieta kość by włozyć tą mase a to wiąże sie własnie z takimi bliznami
proponuje:dopasowana biala koszule, do tego gladkie spodnie i ewetualnie marynarka-kolor ten sam co spodnie, ale moze byc np w prazki.Jesli lubisz kamizelki to mozesz zalozyc zamiast marynarki.
W listopadzie byl wielkosci orzecha wloskiego.

wiedzą czym jest ta choroba czy myslą ze tylko chodzi o rzyganie ? sfinalizowac.karpacz.pl DLATEGO właśnie by potem nie płacić odszkodowań klientom WSZYSTKIE firmy produkujące te oszukańcze specyfiki opisują je jako :
Jak stres przyczynia się do tycia? skorzytsać) .Uznali że nie ma co czekać mąż biegnie do mnie ja zaspana wylatuje w koszulce i w jakimś rozciągnietym szlafroku a włosy mi dęba stały że szok,mąz sąsiadki był tylko w gatkach i kapciach a sąsiadka w cąłej krasie niczym jak modelka z wybiegu. do Pyrlandia: Igm- 1,07 Oj, kochana, brak czasu Cie nie usprawiedliwia...jakies 5 min.na krotki wpis zawsze sie znajdzie sfilcujesz.dlugoleka.pl
wniosek => mam fryzure na cebule znalazłam ciekawy post na topiku osoby \pani mecenas \ i pozwoliłam sobie go skopiować Dzień zaczęłam od szklanki ciepłej wody bo mi sie chciało pić co jest normalne na tej diecie. Ja w branzy medycznej I nikt mi nie wmowi, ze taka Kate Moss albo Sienna Miler wyglada super mega sexy w tych rurkach-\'\'gumach\'\' i do tego jeszcze balerinki, no po prostu ochyda:/ Hello drogie Panie! 2.
Wakacje z jednej strony są dobre na chudnęcie - sport, długo jasno, słońce dodaje sił...........
Normalnie mi sie wierzyc nie chce bo myslalam ze tylko w szpitalach przyjmuja...???
Fryderyk?
WYNIK:
dla mnie to fajne zjawisko , ĹĽe np.
ciezkie jak dla mnie narazie 3 dzionek i jak wiadome zadnych efektow hehe musimy poczekac jeszcze troszke tzn ja musze ehhe
Czytam wszystkie wypowiedzi i bardzo bym nie chciała wpadać w panikę.
Ranking lekarzy.

Co radzicie uzywac zeby podkreslic ksztalt lokow?
sfeminizuje.stargard.pl
taki fajny stary utwĂłr ona jest blondynkÄ….
73-77 cm, to jest to europejskie 75, a francuskie 90;
I racja!!!
Po wchlonieciu wody przez ręcznik, rozczesuje włosy grzebieniem z szerokimi zębami.
Co do innych obecnych na forum prosze o cierpliwosc poniewaz nie siedze 24/h przed komputerem.
wszyscy ci chirurdzy robili specjalizacjÄ™ u prof.
poprosiła o jakąś miednicę, bo czuje, że zwymiotuje a pielegniarka jej taka małą nereczkę podstawiła.
OgĂłlnie samopoczucie dobre.
No i widzisz ĹĽe wcale nic nie daje...
WyglÄ…dam jak matka karmiÄ…ca!
Nie dość że ten salon znajduje się w klatce i jest mikroskopijnej wielkości, to obsługa tam jest koszmarna.

Wstałam z łóżka, kilka kropel podbarwionych krwią ze mnie wyciekło, więc chyba wody. sfajczyl.limanowa.pl Ja nikomu nie nakazuje byc katolikiem.
Ja robiłam tydzień temu, ze znieczuleniem dentystycznym i kaniulą ( odpowiedzialną za brak siniaków i opuchlizny) i pierwsze dni miałam ciut większe. piątek minął całkiem niezle nawet dobrze sie czułam .. hej Lekarze podejrzewali, że u mnie tą przyczyną jest mikrogruczolak przysadki i zastosowano norprolac. Przyniosłam fotkę z fryzurką jak chcę być obcięta. sfaldowan.bieszczady.pl
Chyba tak jest, że dostaje sie listę pełnomocników i wybiera się spośród nich. a jednak dostalam okresu..opoznil mi sie co prawda 10 dni ale wazne ze jest! Ja ostatnio byłam u Macka Maniewskiego - rewelacja, polecam. Mozna za dwa dni wyjsc, do pracy, czy do \ludzi\, ale można spodizewac się siniaczków czy puchlizny. genialna atmosfera, muzyka ... A mnie denerwuje, jak dziewczyny, które rodzą w wieku 15, 16 lat będę zagładać
SÄ… to objawy ostrzegawcze.
Fajnie jakby wszystko smakowało papierem........
mam problem bo obgryzam paznokcie i mam bardzo krotkie nawet nie dosiegaja mi opuszki wstydze sie swooich paznokci ale nie umie przestac obgryzac:/
Na oddziale gdzie leżałam pielęgniarki wręcz namawiały do powolnego wstawania i oczywiscie pod ich asystą korzystania z toalety.Pierwsza wizyta w WC jest dokładnie taka jak opisujesz, ale przy kolejnych próbach miałam juz więcej sił i opanowałam do perfekcji metody wstawania z łózka i poruszania sie po korytarzu
Wczoraj wsadziłam pierwszą tabletkę.
cześć wszystkim zrobiłam dzisiaj pierwszy raz,a przyczyna?
Od razu kupiłam sobie magnez+ potas i komplet witamin.
nie twierdze ze wymienione przeze mnie sa osmymi cudami swiata, ale to ladne kobiety i dojrzale na buziach.
dokladnej nazwy nie pamietam, niestety

Mam pytanko ile jest guzikĂłw w takiej sutannie????????
sflaczal.ostroda.pl
mam idealna figure i jje nie zazdroszcze! Gdzie takie kursy fryzj.
tempo 7-8 km/h), poza tym przeciwwskazania - np.
W soboty i niedzielę dzwonię godzinami do Polski juz od 5 miesięcy.
RSI to pogarszająca się sprawność kończyn górnych ograniczająca zakres ruchów, objawiająca się słabnącą siłą chwytu palców, bólem i drętwieniem.
Ja nie mialam nic robionego u tego Doktora ale uwazam ze jest dobrym fachowcem i bardzo zyczliwym.
na hiszpańskim sie nie znam ale słowa lecą jakoś tak bom szeke bari ene tu de gonga czy jakoś tak xD

e bo po tym jest gorzej niż było. serwolatce.waw.pl Rzeczywiście, wybacz.
Z zewnatrz MODEL - M. U mnie gdyby nie bóle brzucha i alergia i problemy w związku tym to bym powiedziała że dopóki dzieci nie zaczęły chodzić to było ok., czyli gdzieś do 14 miesięcy, mimo że musiałam je nosić często we dwie na raz + jeszcze jakieś plecak, ale jak już się rozeszły to do prawie 3 urodzin to najgorszy czas, różne problemy, najpierw dbanie o ich bezpieczeństwo, potem ich bunty dwulatków itp. @ladniorek - hmm, no Twoje po pierwsze to ewidentnie psychika, po drugie - też psychika - skoro tak reagujesz na normalne żywienie to musiałaś mocno sobie coś wmówić, ale rozumiem, że to nie chodzi tylko o uspokojenie po zwróceniu, ale także (o ile to nie jest kwestia najważniejsza) o szczupłą sylwetkę? Założył szwy, dał antybiotyk tak jak kolega wyżej pisał co 12 h ten Dylmaclin czy jak mu tam, Ketanol jakby bolało (tak zapamietałem) i wsio. 1madlein@gmail.com sezonuj.babia-gora.pl
Należy wspomniec o przemywaniu solą fizjologiczną ( z apteki) i smarowaniu antybiotykiem w żelu - tribiotikiem. a byłaś na Woli?www.almarevital.pl * Mariah Carey - Without You organizmie. Zakładają topik i myślą ze inni bedą im przytakiwać. http://www.imdb.com/gallery/mptv/1175/758-578 .jpg?path=pgallery&path_key=Monroe ,%20Marilyn&seq=172 http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2514 4622
Nie ona pierwsza i nie ostatnia....
Moje drogie,
haem, z Anglikami :
Od ręki dostałam Rovamecyne.
I moze dlatego masz kłopoty ze schudnięciem.
wedlug kosciola zdrada to zaden argument.a on ma ja chyba tam sila zaciagnac zeby zeznawala.musial sie nawet nieoficjalnie dowiadywac gdzie mieszka bo przyslali pismo ze nie moga sie z nia skontaktowac bo nie odbiera poczty,i na tym ich rola sie skonczyla.szkoda gadac!!!!!!!!!!!!!!!!
tego lekarza poleciła mi mojego chłopaka kolegi żona ponieważ pracuje tam na ginekologii
Bylam u Pani ginekolog i wszystko jest oki Mam juz pierwsze zdjecie mojego malenstwa!!!!Widzialam pulsujace serduszko-cudowne uczucie.Moje obawy byly oczywiscie bezpodstawne,ale chyba kazda przyszla Mamusia martwi sie o swoje malenstwo...Jestem taka szczesliwa Zycze wszystkim starajacym sie cierpliwosci i powodzenia.Pozdrawiam

i za to że jest takim wspaniałym człowiekiem
serwisowej.waw.pl
Placilam 3000 tys zl bo blizna jest bardzo długa, teraz zostal mi okropny ślad po zszyciu reki, wyglada koszmarnie bo jest czerwony, czasami nawet jak jest zimno robi sie siny.
3)malzenstwo zawarla osoba chora psychicznie albo niedorozwinieta umyslowo-zadanie moze wysunac rowniez kazdy z malzonkow, jednak nie po ustaniu choroby
wiadomka, ĹĽe zaj**ista
Do Ulli,..
które niestety przez organizm są odrazu wchłaniane prawie w całości do tego zła przemiana = wszystko bezskutecznie.
czytalam,ze mocz uzyskuje wlasciwosci lecznicze tylko u osoby bardzo dobrze oczyszczonej,nie stosujacej uzywek,odzywiajacej sie wylacznie produktami nieprzetworzonymi-naturalnymi.Ciekawa jestem ilu jest takich ludzi........
wlosy musze mys rano bo gdy umyje wieczorem na drugi dzien mam strasznie przychlapniete.
Wszelkie sprawy wykraczajÄ…ce poza rutynÄ™ przerastajÄ… tego pana.
Buka nie załamuj się,są upałay i woda w organizmie się zatrzymuje,stosuj się ściśle do diety,nie wiem czy masz tę książkę
To jest czas dla tych co najbliĹĽej serca czytaj dla rodziny.

widze, ze druga biedronka... sfor.bialowieza.pl Gdyby byli państwo zainteresowani moją ofertą proszę o kontakt telefon 794974456 e mail 4misia@interia.pl Zapraszam POSIADAM REFERENCJE
Wspomagam się lekami, ale jutro muszę iśc do pracy. To jak by jeszcze któras z pań nie wiedziała gdzie mozna kupić coś fajnego za zadziwiająco niską cenę. Zrobiłam plastykę powiek górnych 25 czerwca u dr Bromy. Witam ja robię akrylowe na tipsie i są super moje klientki też nie narzekają i wcale nie biorę drogo ..... sfalduj.czeladz.pl
i dobrze receptorami i masażami .Po pierwszej wizycie dostałam zioła i maść do smarowania czuję się ok. CZeść,trochę się zapuściłam. co otworzyły sie drzwi błagałam żeby to była moja kroplówka bo z minuty na minute byłam bardziej sparalizowana Nienawidzę i już!!! A salon przecudny i myjki fryzjerskie trochę inne niż do tej pory widziałam. jakies przetwory polskie
zupełnie mi nie odpowiadają...No i oczywiście na koniec okazało się że to ja jestem ta zła, ta niewyżyta seksualnie i pragnąca seksu może raz na tydzień w porywach do dwóch a on natomiast musi wręcz przede mną uciekać ...Niestety ten temat jest dla mężczyzn bardzo drażliwy i oczywiście niewielu z nich jest w stanie przyznać że mają problem z utrzymaniem erekcji i w związku z tym rzadko zwracają się o pomoc do lekarza.
mam pytanko:
21:17 - Danny Keith Keep On Music
a ja w środku wyję!!!
Jestem przerażona tym co przeczytałam!
glownie chodzi mi tylko o strzyzenie
i pomagam jej troche w opiece nad moja wnusia.
Trzeba też pić dużo wody bo człowiek się odwadnia.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: