منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:23 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Ĺ»yj wolniej, wsĹ‚uch*j siÄ™ w siebie.
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 7:50 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Ja też wierze,że będzie dobrze ale mam chwile zahwiania .
serwitut.waw.pl
I tak minął dzień 7, czyli półmetek.
noOo...
Finlandia - 292 pkt.
szklanka gorącego wywaru z włoszczyzny
Tyle ode mnie, ja polecam, z pewnością będę jeszcze nie raz robić i mam nadzieję, że tym razem ból pleców mnie nie dopadnie
Przyjmuje w Dolmedzie a tam przy okazji można zrobić wszystkie badania.
Ja mam wizytę 16 kwietnia i siedze jak na szpilkach, bo w okolicy poczatku maja mialam mieć zdjęty aparat, także mega stresa mam przed tym 16 kwietnia, bo jak usłysze ze jeszcze 2 miesiace to mnie trafi szlag Chodzę na rozkręconym aparacie i luźnych śrubach tych od wydłużania( bałam się, że jak rozkręci mi, to mi sie wydłużanie cofnie, ale o dziwo wszystko tak jak powinno byc), ale śmieszne uczucie masakra, teraz juz przywykłam, ale na początku było dziwacznie Męczę się tylko z zapaleniami w dwoch drutach, brałam Dalacin 2 tygodnie i mi nie pomogło, teraz przykładam tak jak Olivia Gentomycyne do ran i jest lepiej, tak samo jak Ona mam uczulenie na metal i takie krosteczki z wodą mega swędzące wkoło niektórych drutów.
--->kesya ,myslę, że jeśli nie masz z czego chudnąć to nie schudniesz dużo
Napiszcie ile zarabia fakturzystka i księgowa w Żywcu i jak sie tam pracuje?
Ale wiesz człowiek zawsze musi się jakoś usprawiedliwić przed samym sobą Wtedy czuje się o wieele lepiej i uważa , że teraz już wszystko jest OK !!!!!!

u mnie bylo ok wloz sobie przezd spaniem sfatygowane.prochowice.pl Dzis moj drugi dzien i najgorszy chyba :/
Wracaj do swojego popapranego zycia ja stracilam dziecko na wczesnym etapie ciazy,to byl 6 tydzien.wrocilam z pracy i poszlam do toalety a tam taka brzydka brazowa wydzielina na bieliznie(nic mnie nie bolalo).przestraszylam sie i zaraz zaczelam plakac.wieczorem pojechalismy z mezem na ostry dyzur do szpiyala.czekalismy na przyjecie 4 godziny,poczym jedynie dostalam skierowanie do kliniki wczesnej ciazy .nastepnego dnia po 3 godzinach oczekiwan na przyjecie mnie,zrobiono mi usg,na ktorym nawet nie bylo widac zarodka, pobrano krew na bete,potem rozmowa z lekarzem i wyslano mnie do domu,ze wskazaniem powrotu za dwa dni.brzuch mnie nie bolal tylko ta wydzielina nie ustepowala.po dwoch dniach znow beta i do domu,doszedl bol brzucha.zapytalam czy jesli cos zlego bedzie sie dziac to moge przyjechac.uslyszalam w odpowioedzi zeby nie przyjezdzac bo nie bedzie dla mnie lozka.kazano przyjsc znow po dwoch dniach.nastepnego dnia rano bol byl straszny i pojawilo sie krwawienie.popoludniu nastapilo poronienie samoistne.jednak zgodnie z umowa pojawilam sie w szpitalu,wszystko opowiedzialam.wysluchali mnie,pobrali jeszcze raz bete,zeby sprawdzic czy jest tendencja spadkowa hormonu,poczym odeslali do domu.po tym wszystkim nie mialam zadnego badania kontrolnego.kompletnie nic.bylam zszokowana.po 2 tygodniach pojechalam do polski na badania do mojego ginekologa.okazalo sie ze jest zapalenie.zdarzylam na czas i juz jest ok.nerwy niesamowite,rozpacz po stracie,a dla nich to bylo takie normalne.ze spokojem patrzyli i czekali az stanie sie najgorsze.nastapi poronienie!!!i tak sie stalo!!!pozostawili mnie na pastwe losu!!!! Masakra. prawda, że jeden to węglowodan prosty a drugi złożony ale różnica dla organizmu polega tylko na szybkości trawienia i wchłaniania przez organizm. Ja tez chciałabym otworzyc Komis z art. sfeminizowal.sosnowiec.pl
Spłukuje się go więc nie obciąża włosów. Takie harbatki to można pic z miesiąc, dwa nie więcej bo póżniej sie kompletnie rozwala metabolizm - jestem tego dowodem- po dłuzszym czasie picia tych herbatek nabawiłam się taakich zaparć... Niektórym wystarczy jeden raz i zaskakują, a tu człowiek się męczy i nic jeden osiem (...) http://www.kosciol.pl/uniewaznienie_malzenstw a Zreszta w samym agliè malo co sie dzieje. :/ a wiadomo Polak potrafi i sam sobie zrobi więc nie ma potrzeby leciec do kosmetyczki takie jest moje zdanie czyatałam duzo o kolczykach w brwi..kolo sobie sam zrobił..i później mu się rana nie goiła tylko się powiększała fuuuuj :/...a co do języka to moje kumpele sobie same przebiły i nic nie gadają, że cos nie teges..ale ja bym się na taki krok nie odwarzyła Grr...pozdro
A budowa ta sama.
kolejny raz poroniłam...biegałam po ginekologach, prosiłam lekarzy rodzinnych o badania kompleksowe a szczególnie tarczycy choć w mojej rodzinie nigdy nikt nie chorował i niestety nie mogłam się doprosić...jedynie co kilka miesięcy przez ostatnie lata miałam robione badania krwi i wyniki były ponoć rewelacyjne ale każdy lekarz mnie ignorował sądząc po moich objawach że za dużo się naczytałam o chorobach tarczycy i jestem hipochonryczką!!!!
Sama byłam i dowiedziałam się po odpowiednich badaniach, że mam hirsutyzm idiopatyczny, który nie jest związany z żadnymi zmianami hormonalnymi (moje mieszki włosowe są bardziej wrażliwe na androgeny znajdujące się w każdym organizmie, nawet kobiety).
Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w pracy stylisty, odpowiadającego za największe polskie przedsięwzięcia fryzjerskie, pragnie on wspierać i przekazywać swą wiedzę osobom, które chcą spełniać swoje marzenia i potrzebują wsparcia w codziennych zmaganiach zawodowych.
Moja wiedza w tej dzuiedzinie jest chyba zbyt pobiezna aby dyskutowac z kims kto sie tym para od kilku lat , mam tu na mysli Anakonde.
, nie potafie Bardzo go kocham i tęsknieeeee.
dobry pomysl
Czasami sa one opisane w umowie.
Bez obrazy ale wszelkie metody behawioralne ..czyli owieczki,modlitwy juz wypróbowałam.
A naprawde sa az takie dobre?

Doradzam czern, lekkie pantofelki z zamszu lub aksamitu
sfastryguje.pisz.pl
Jesli twoja znajoma zaplaci za preparat, drugi mililitr i tak jest tańszy.........to Dr jej dostrzyknie i wyrówna asymetrie, tak się bowiem robi, inaczej sie poprawić tego nie da. Przez te wszystkie lata wycinałam tą część panokcia która mi wrastała.
lekarza i tam podaja mozna o tym przeczytac,tylko ku.wa na co mi teraz te ulotki skoro i tak mam tego wirusa do konca zcyia
Ja - na szczescie - w swoim szpitalu bede miala konsultanta laktacyjnego, ktory nauczy wszystkiego.
Będę się odzywała.
gazowana woda mineralna'
A jeszcze co do tych herbatek, to radze nie stosowac ich zbyt dlugo jesli nie chcecie do konca zaklocic przemiany materii oraz zleniwic jelita, bo pozniej moze byc gorzej niz przed ich stosowaniem wiec radze wszystko z glowa..
Intruktorka na kursie nas uczulala ze czeto okazuje sie ze nas sporo nauczyli i ze osoby po kursie potrafia lepiej pracowac niz niejedna doswiadczona fryzjerka.Czasem czuje ze moze wlasnie poeleganie na sobie moze szybciej rozwinac...waham sie ale mozliwe ze za\ryzykuje
Zauważyłam jedną rzecz, łatwiej jest mi nie jeść nic niż jeść mało
Na trwałość paznokci ma wpływ również zbytnie ich zwężenie i nie ważne jest wtedy czy to jest żel czy akryl.
Nader perfidnym sposobem uwodzenia nastoletnich Europejek przez muzulmanĂłw jest dzialanie tzw.
Pozdrawiam wszystkich

Uratowalo ja jedynie to, ze nie mieszkal w Turcji, a w Szwecji. sesje.waw.pl czy nie uwarzacie ze troche przytyła?tzn.
Stosowałam chyba juz wszystkie diety .. łodzkiego, jeżeli chcielibyście namiary na dobrego specjaliste, to napiszcie na forum - skontaktuje się z wami. Tą sama czynność należy wykonać w przypadku ręki drugiej.To wszystko co moge polecić jako diagnoze bo jeśli chodzi o lekarzy to nic nie pomogą bo prawda jest taka,że to są skutki problemów kręgoslupa.W tym przypadku polecam masaże na kręgoslup u specjalisty lub korzystanie z plywalni.pozdrawiam i życze Wam jak i sobie szybkiego powrotu do zdrowia i normalnie przespanych nocy.Darek jego rodzice twierdza ze oni wiedza ze to wina ich syna i zycza mi abym dostala ten rozwod i znalazla dobrego meza, bo oni nie wierza ze ich syn sie zmieni No i mysle ,ze jesli juz to umozliwia legalizacje tylko tym ,ktorzy sa dluzej niz 5 lat . seta.waw.pl
bo ja wiedzialam ze ludzie oczyszczali.nos.tylko sie.balam Wkurzają mnie podczas jedzenia, bo odchodzą od stołu, żądają natychmiast np kanapki, picia itd. Ja latalam juz za 40€ w obie strony (co ciekawe, na swieta bozego narodzenia w zeszlym roku udalo mi sie takie sliczne bileciki zamowic- to byl lot-palermo-stuttgart) ale lecialam tez i za 180€- ale to byla chyba maksymalna kwota, jaka chyba dotychczas zaplacilam- palermo-berlin. bardzo prosze o pomoc!zalezy mi na spaleniu tluszczu z brzucha.chce zlikwidowac ta wtretna opone kiedy siedze!poleccie jakies ciwxzenia!to bardzo wazbe dka mnie!ale zeby to byly cwiczenia na spalenie tkanki a nie wyrobienie miesni! Jestem zadowolona. CZY JEST KTOS Z TEGO MIASTA??JAK SIE ZYJE W DORTMUNDZIE, JAKIE TO MAISTO?CZY TRUDNO O PRACE?PROSZE O ODPOWIEDZI... to chyba zalezy od czlowieka bo mi pigmentum casstellani wcale nie pomoglo troche zasuszylo tylko ale zaraz bylo to samo
Los bywa złośliwy, Twój partner może kogoś poznać, ktoś może go pocieszyć i dać poczucie tego, co znaczy być najważniejszym dla kobiety.
bardzo mi na niej zależy dzięki za jakiekolwiek tropy
Z tego co widzę po listku z tabletkami, nie są takie duże...co więc jest w tym trudnego??
Ale efekty już widać!
Hay!
Poleglam wczoraj To byl moj 2 dzien.
Dieta kapuściana
Oktavka,moze my sie spotkamy,mam termin na 9.08 Na dzien dzisiejszy chce rodzic naturalnie.No ciekawe jak tam jesienna mama?
Czasami zdarzajÄ… siÄ™ dni zastoju, a czasami i 0,5 kg w ciÄ…gu doby mi spadnie.
Kosztuje okolo 25 zlotych ale naprawde jest super!

Nigdy nie byłam u chirurga.
setera.waw.pl
Ja miałam korekcję czubka nosa (dr Stańczyk) i jestem bardzo zadowolona.
poki co nie widzialam, ale ide dzis do h&m po poludniu, to sprawdze i napisze
Wie ktoĹ› gdzie ta pani pracuje obecnie?
Nie przeczytalam jeszcze wszystkiego na tym topiku, ale moze jest tu ktos , kto tak jak ja cierpi na bezsennosc w zimie.
Witajcie Wszyscy!Pod koniec lipca leżałam w szpitalu ,gdzie stwierdzili u mnie niedoczynność nadnerczy.Wtedy też zrobiono mi biopsję tarczycy,której wynik otrzymałam pocztą w piątek.Pan dr pilnie zaprasza mnie do kliniki!Mam guzki pęcherzykowate i konieczna jest profilaktyczna operacja...Z duszą na ramieniu załatwiłam termin - 09.09.09 !Nie waham się ani chwili,bo widzę,że nie ma wyjścia - 10 miesięcy temu biopsja była nienaganna,czyli zmiany postępują szybko.A ja mam kogo kochać - męża, 3 dzieci z połówkami ,5 wnucząt i moje rodzeństwo!!!Czytam wszystkie wypowiedzi na ten temat,żeby oswoić temat.Mam 62 lata,mieszkam w Poznaniu.Pozdrawiam serdecznie.
ciąży, ale gdyby nadal szybko rosła musieli by wcześniej wykonać operację.
Ale raczej nie sprzedadzÄ… bez recepty.

- wstydzę się przed sąsiadami, przecież napewno zauważyli ile jem serwowalo.waw.pl Yaiya najgorsze jest to że jak gdzieś przeczytalam \bulimia jest jak stara przyjaciółka która nigdy nie zawodzi\ Dziewczyny myśle ze to forum to naprawdę świetna sprawa Fajnie czasami poprostu sobie pogadać Myślę ze to jest naprawdę potrzebne Głęboko wierzę w to że uwolnicie się z sideł \przyjaciołki \
czy Wy nie widzicie, że oni taki bajer przyjęli do Słowianek !!! Witam! cokolwiek!!! nie oszukiwac kobiet pragnacych sexu. tak się składa, że miałam niedawno robione piaskowanie i PRZED piaskowaniem był usuwany kamień, zupełnie innym narzędziem i w innych miejscach (głównie przy dziąsłach i spomiędzy zębów) ta maszyna do piaskowania zrobiłaby z dziąseł krwawą miazgę Już nie mówię o tym, że usuwanie kamienia trwa 5 minut i jest refundowane przez nfz a piaskowanie to łaźnia trwająca godzinę za którą trzeba zapłacić, bo to jest usuwanie osadów z powierzchni zębów. serwowaniem.waw.pl
A jest jakiś sposób na powrót do dawnego koloru???? zamienic na 60 kg. *zainteresowania-proszę mówić konkretnie, nie 'sport, muzyka, film' tylko: -- przybory toaletowe (pasta+szczoteczka do zębów, szampon, klapki pod prysznic, kapcie) z moim bylym facetem (ja lat 20, on 27) potrafilismy nawet i przez cala noc czyli w naszym przypadku 8 razy. MOze teraz widac efekty ale późniejszy zanik tkanki tłuszczowej nie jest wart żadnej ceny Bardzo delikatny, precyzyjny, a moja wizyta ani za długa ani za krótka.
Raz na trzy miesiace chodzę do fryzjera, ostatnio zmieniłam, i już wiem że to ten jedyny - fryzjer- oczywiście.
Ogarnęło mnie przerażenie kiedy przeczytałam forum.
Jak robiłam swój zabieg u Wiatroszaka we Wrocławiu to widziałam u niego w gabinecie zdjęcia blizn przed i po operacji.
Z języków obcych znam zaawansowanie angielski, komunikacyjnie niemiecki i hiszpański.
zywa moĹĽe kiedyĹ›?????????????????????To samo zrobili z EB.Szkoda tylko ludzi.
no nic wiec nie marudze........
To faktycznie dla osoby która lubi długi seks a ma partnera szybkiego bila to prawdziwa udręka i beznadzieja.

Toska na wycieczke zawsze się mozesz wybrać bez męża- moze być ciekawie Miłego czwartku życze.
sestynie.waw.pl
Bula, cieszę się że masz coś co pomaga ci nie myśleć o tym wszystkim Ja po ostatniej \porażce\ niemal się załamałam i byłam bliska całkowitego zwątpienia w to, że wyjdę...
teraz już na pewno załapie i będziesz miała problem z głowy pomyśl sobie tylko co możesz kupić za pieniądze zaoszczędzone na pieluchach
Buzka
Teraz juz nie wycinałam nic 3 miesiące.
(1 faza spalanie)
Makijaz permenentny nie polega tylko na robieniu sobie kresek, makijaz tyczy sie rowniez samej skory (nie ust,brwi), wiesz niektorzy robia go zeby przykryc sobie piegi i inne takie.
Ja miałam prolaktynę 14 razy wyższą , miałam owulacje, żadnych objawów podwyższonej prolaktyny, regularne miesiączki ale w ciążę nie mogłam zajść, i u ciebie moja droga jest to samo.
sram
A co w tym złego że ludzie chcą aby ich dzieci były nie 15 Kasiami w klasie?
Szukam z mojej okolicy orbitka albo z przesyłką,ale nic nie mogę znaleźć ;(
Jakbyśmy spojrzeli na siebie samych, to okazało by się, że prawie każdy z Nas ma coś dziwnego w twarzy, a nieliczna grupa tylko przypominała by wyglądem żywego manekina w postaci modelki z reklamy Vichy Ma to po tatusiu i tyle.

skad wiadomo czy dane cwiczenie jest na rozrost miesnia a ktore na spalenie tluszczu? serwisowa.waw.pl Aha, jeszcze jedno:
Macie jakies linki do fajnych stron z ktorych korzystacie,gdzie mozna znalezc etapy itp? Ja dzisiaj tez tak troche \poadkinsowalam\ . w Krakowie polecam Maćka Maniewskiego. Nie mogłam znależć sobie pozycji w moim ukochanym łóżku. -Forevermore (przygnębiające, ale panny Cię za to pokochają) sesjami.waw.pl
Miałam już obcinane część paznokcia ta co mi wrasta trzy razy u chirurga. Widocznie chyba tylko ja jestem w ludzkim' Tradzie. Witam nowe dziewczyny!! hej szukam koleżanki, z która można wyskoczyć do pubu, pogadać. http://www.allegro.pl/item173990923_orbitrack _magnetyczny_z_pulsem_yk_ct54_orbitrek.html dalej dobrze sie sprawuje bo mam zamiar kupic orbitreka tylko ze mam wątpliwosci czy ten bedzie wytrzymały? Dla mnie - wieś tańczy i śpiewa bo to niby sa uchodzcy....
przez jakie portale?
Ale wystarczy ĹĽe kilka porodĂłw skumuluje siÄ™ w jednym terminie.
ORGANIZACJA OPIEKI:
ja dzis zrobilam zakupy czyli zywnosc dla mnie na co sklada sie 2 kg truskawek i 1kg czeresni
ja zaszłam w ciąze dopiero albo az w trzecim cyklu starań i pamiętam ze w każdym cyklu cos mnie pobolewało a to podbrzusze a to piersi i szczęsliwa myślałam ze to już ale tak jak pisalam zaszlam w trzecim cyklu.
Niestety,ale odpadłam.Czułam sie jakbym zaczeła głodówka z marszu...pomimo,że przeprowadziłam 4 dni przyg,niedokładnego,ale kalorie zmniejszałam.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: