منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:24 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: WyglÄ…daĹ‚a jak wielki wĂłr- krĂłtkie szorty uwydatniĹ‚y jej ogromny tyĹ‚ek, zaĹ‚ozyĹ‚a jeszcze jakies szpilki i wyglÄ…daĹ‚a
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 8:54 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Chce to zrobiś dla siebie - bo troche ostatnio narozrabiałam tzn.
sfabularyzowal.ketrzyn.pl
Nie bolalo nic ale pozniej zaczela leciec ropa:/ ,spanikowalam i zdjelam kolczyk:/ No a teraz zrobil mi sie strup(nie duzy ale nie dam rady wsadzic kolczyka:/ czy ktos wie czy dziurka mi jeszcze moze zarosnac?
Ale to już może ocenić kosmetyczka jeśli sie skonsultujesz.
Cześć
NIE DO KOŃCA.
rejczel-----> Widać lekarz uważa że skoro wszystkoo jest OK to edukacja pacjentki nie nalezy do niego.
moze nie tak jka kiedys ..
No chyba że ktoś wyjeżdza daleko...to rzeczywiście komplikuje sprawę.
Maybe you know some little places to go to
magda

POTRZEBUJESZ DOWODĂ“W? serwowaliscie.waw.pl WItajcie
Wstyd tak mówić o zmarłych, ale Kukulska lepiej śpiewa piosenki swojej matki, aniżeli kiedyś robiła to Jantar. Mamamagdalena - mi lekarz od początku powiedział, że będzie cc, a to dlatego, że ciąża była jednokosmówkowa i bał się powikłań. Moje trampki mają już po kilka lat i dalej są w dość dobrym stanie. I powodzenia we wszelkich zmaganiach! u mnie cisza, wkurzająca cisza. sfingujesz.mragowo.pl
Żyję, przeżyłam pierwszą dobę. Mam nadzieje, ze predzej czy pozniej trafie na fryzjera, od ktorego bede wychodzic w 100% uszczesliwiona wstyd mi za takie polactwo musze uzywac clotrimazol w masci i to mi pomaga!! Dziewczyny czy wy kiedyś słyszałyście o czymś takim jak wskaźnik BMI same chude szkapy i tyczki a potem co bulimia i anoreksja. Witam tez cierpie na bezsennosc tyle ze na tle nerwowym. A czemu takie rozkrecenie ma sluzyc?
sama sie zastanawiam gdzie takie mutanty sie chowaja.
odnośnie przedłużania włosów to polecam renihair z Mikołowa - dziewczyna robi cuda, przedłuża wszystkimi metodami.
Tylko pozniej nalezy jesc te wegle, ja mysle ze tak kolo 100 (to na prawde sporo) i mozna zyc.
ale naprawde ciagle nie jestem pewna :/
Tymczasem roznica jest mikroskopijna...
to nie jest normalne u faceta Pewno sam leci o czym nie wiesz
To twarda z Ciebie sztuka hihihihi

btw.
sfinksowy.olsztyn.pl
Wierze,ze dostanie ta nastepna umowe, ze wszystko sie zmieni, ze wroca soboty przy winie i swiecach. teraz wakacje więc niewiele się dzieje w kwestii kursów, ale od września widziałam już będzie ich sporo.
A suszarkÄ… teraz nie suszÄ™ tylko po umyciu..
Dzieki za pomoc przy interpretacji wynikow.
Kurcze dziewczyny nie polecam tych herbatek
witam Gruba
Układając więc odpowiednio dietę - nie ma potrzeby ograniczania objętości pokarmu, a jedynie należy zadbać o jego właściwą jakość.
Obiecałam sobie, że posprzątam po kątach porzadnie.
Ja robilam akurat u pedikurzystki, bo to bylo 10 lat temu i wszyscy lekarze chcieli tradycyjnie zrywac (mialam ta przyjemnosc 3 razy ).

nie proponuje zmian pozycji. sfinksowa.olawa.pl i czasem te 3 lata jest mało.
Pozdrawiam a dziecko chore... Więc dobrze jest mieć te mięśnie, nawet jeżeli pod wartswą tłuszczu, bo napewno pomogą ten tłuszcz zrzucić. Przez 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś! To nawet dobrze, bo zawsze usypiałam przez cały dzień z niskim cukrem i niskim ciśnieniem sfalcuj.malopolska.pl
Na początku była to nadczynność, teraz TSH w normie, oscylujące na granicy nadczynności.11 lat temu dwóch endo powiedziało mi, że do wyciecia, ale się wystraszyłam i nie poszłam w końcu na operację - jeszcze do tego wszystkiego dobre rady starszych i mądrzejszych.. i czym miałaś robieone bo są różnice w preparatach. Jest proste w obsludze - włączasz i po 15 minutach sam sie wyłacza. Jestem dobrej myśli. Jestem z wami duchem i sercem i trzymam kciuki żeby sie nam wkońcu udało Makijaże wykonywane są sprawdzonymi kosmetykami, które gwarantują, że makijaż wytrzyma całą noc! Wg mnie najciekawsze skorzane / skoropodobne spodnie i inna odzież:
Nie mogę ujawnić swoich prawdziwych uczuć, mojego ja.
Ja po prostu nie moge sobie tego wyobrazic.To dla mnie takie...hmm krepujace, wstydliwe.
Pasemka - jesli się che - są naprawdę dyskretne i naturalne (co nie znacyz że jest ich mało!!
Zawsze wszędzie chodziliśmy z mężem, a teraz muszę sama i nie jest tak fajnie.
Potrzebuje jakiejs dziewczyny co mi po mału wytumaczy co i jak.
Ale Kreglicka na pewno nie wazy 48-50 kg bo sama tak nie twierdzila w wywiadzie.
robiłaś tę dekoloryzację m......
jak ja sie bojÄ™ pajÄ…kĂłw !!!!!
i ĹĽycze powrotu do zdrĂłwka
sama jesteś głupia, bo to nie jest żaden fotomontaż

:/ ale to siÄ™ wykonuje po znieczuleniu, prawda?
sfinalizuje.konskowola.pl
też fajna historyjka Bellergot-ziołowy lek,ale jeden z mocniejszych,na receptę.Działa
Qfa......!
Potrafi doradzić , dobrze zrozumieć czego oczekuje klient ..
NAPRAWDĘ POLECAM!!!
Powodzenia, skoro poprawia ci to humor.
i zrobiła taką fuszere ze aż sie płakać chce.
Grafitowy mlask,
Rusin była nie do wytrzymania i wyrzuciła lisa, a on cóż mógł zrobić?
Ostatnio byłam w Neo na Grodzkiej, u pana z kręconymi włosami, mi się nie podobało, tak beznadziejnie wycieniowanych włosów dawno nie miałam.
a ciężko zapomniec o lodach

Osobiście polecam sklep internetowy sieci Denique http://sklep.denique.pl/ Oferują dużo produktów profesjonalnych marek: serwitor.waw.pl Wręcz przeciwnie.
Ważne jest żeby kupować tylko oryginalne zioła, czyli te pakowane po 100g, można je nabyć bezpośrednio w Zakładzie ziołolecznictwa SAMARYTANIN oo. szampon,maska,tonik do włosów i balsam na kóńcówki. Ja mialam największy problem w Berlinie. to jest mje 4 głodówka 240 zł. sfer.swinoujscie.pl
Pimka, miałam tak jak Ty wole obojętne, ale duże , bardzo duże. i to sie przyda Juz jemu zaufalasz i on Cie ma. ale Turcja oi nie jest typowy kraj muzulmanski,znam pare Turczynek studentek, normalne europejskie dziewczyny,mądre, fajne, nowoczesne, zadna tam zaslony, pelna emancypacja, ich rodziny ( w Turcji) takie same. Oby u was były efekty,ja ćwiczyłam 3 miesiace codziennie,ale zrezygnowałam,ponieważ zaczęłam tyć,widocznie nie dla każdego ćwiczenia Ewki,jedyny plus to twardszy brzuch-pokazały się mięśnie,ale nic poza tym.Jak widzę na dziewczynach super efekty nawet już po miesiącu,to nie mogę uwierzyć,tylko ciekawe czemu mi się nie udało i stosowałam do tego dietę... tylko Adriettę Naprawdę , walcz z b.
Nauka idzie do przodu.
Gdybym mogła, to napewno nie szczepilabym na gruźlicę.
MoĹĽe napisz mi swĂłj nr gg, albo mail?
Carlo Biani - jesteś menagerem to przestań sam siebie reklamować.
- w dobrze dobranym staniku, nawet zwykłym, możesz swobodnie podbiec do autobusu czy zbiec ze schodów i piersi zostają praktycznie nieruchome
aura dzięki, rosną pomału jesteś już spakowana ?
!!!!W nie zrzucacie wagi wogĂłle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szczepa:nie wiem wlasnie czy ilosc bialka u mnie przeszkadza w ketozie czy nie,bo nie mam paskow,jutro mama mi je dopiero wysle,wiec moze w polowie tyg bede je miala,wtedy sie okaze,choc bede starala sie zmniejszac ilosc bialek,choc ja bardzo lubie miesko.
Ale jak już się dowlokę to gorąca kąpiel potrafi zdziałać ze mną cuda A jak jeszcze stanę na wagę a tam znowu mniej mnie jest to już więcej do szczęścia nic mi nie trzeba

Tak i nie polecam.
sfinansowanie.lebork.pl
A to obgadywanie` [lub nazwijcie to jak chcecie] aktorek nic wam nie da. Jeśli któraś z Was poszukuje p.
hmm a jak z pensja ???
gggg dziękuję dostałam maila Pozdrawiam
aaa...
ja rĂłwnieĹĽ biorÄ™ od 2-Ăłch m-cy Bromocorn w ilosci 2 tabl.
nieprzyjemny posmak może się utrzymywać kilak godzin po zabiegu, ale kilka dni nie powinien
Bardzo podoba mi siÄ™ ta fryzura
Nie dajcie sie nabrac!!!
Niestety nie znam nazwiska, ale moĹĽe jeszcze ktoĹ› inny skojarzy jÄ…
Moderator
Odradzam wszystkim rzeĹşnikĂłw!

) Hmmmm jak tak ĹĽyjÄ… w zakonach to nasze ĹĽycie jest strasznie nudne sfeminizujesz.suwalki.pl 1500 kcal dziennie w kilku posilkach to niezalenie jaki bedzie uklad weglowodanow/tluszczu jesli bedzie ujemny bilans energetyczny schudniemy.
bo nie wiem jak długo to zniosę. i Jak slysze ze kobiety powiekszaja sobie biusty to w głowie mi sie to nie miesci!!! Ja sama z Białego się nie ruszam, bo jakoś nie mam ochoty rodzić gdzieś, przypadkowo, w razie konieczności oczywiście. Od tego momentu biorę rovamycynę. Wiec nie wiedza specjalnie co maja robic. sesyjny.waw.pl
miałam tydzień przerwy ale tylko dlatego,że nie miałam w domu tabletek.Apetyt w ciągu tego tygodnia nie zwiększył się znacząco,choć muszę przyznać, że jadłam więcej-zaczął się niestety -sezon grilowy.Moim zdaniem nerki bolą po L.jeśli pije się zbyt mało. przeczytałam cały topik...i tam jak jedna z was mam co złapać do rki jak siedze... Przedstawisz mu swoją sytuację i on Ci powie czy w Twoim przypadku możesz starać się o unieważnienie czy lepiej od razu o rozwód. A JAK MAM KŁOPOTY Z GARDŁEM TO NIEWIECIE CZY MNIE PRZYJMA? Ratuję sie herbatką z meliski ale średnio pomaga Ale te 3 minutki rozpalaja we mnie ogien i nagle koniec. jest to dla mnie bardzo ważne żeby wiedzieć, bo jeśli zrobię złe to będą odpadać albo sie połamią...
KIEDYŚ CHOCIAŻ \RYŁKO\ ROBIŁ PRAWIE WSZYSTKIE MODELE W ROZMIARACH AŻ DO 42- TERAZ ZALEDWIE KILKA MODELI (W WIĘKSZOŚCI NA WYSOOOKIM OBCASIE - A JA I TAK JESTEM JUŻ DOSYĆ \DUŻA\).
Zupę trzeba jeść minimum 3 razy w ciągu dnia, im więcej jej zjemy tym więcej kilogramów stracimy.
hej dziewczyny!
Siostry noworodkowe, pediatrzy (same kobietki) i niekóre połozne, anielsko miłe i naprawdę rzeczowe.
A jak kobieta z takiego zwiazku wyjdzie to nikomu nie wytlumaczy jak bylo...
Nic dziwnego, że człowiek kołowacieje i nie może spać.
zycze powodzenia i duzo zdrowia,..
Zupę można przygotowywać zarówno z kapusty białej, jak i włoskiej, ale w związku z lepszym trawieniem kapusty włoskiej, to właśnie ją w głównej mierze polecają dietetycy.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: