منتدى طيز العرب

اليوم هو الجمعة أكتوبر 20, 2017 10:24 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: ZadzwoniĹ‚em, kazali przyjść, koleĹ› popatrzyĹ‚ w zÄ™ba i powiedziaĹ‚, ĹĽe nerw trzeba usunąć :/ nic to jednak nie daĹ‚o
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 3:43 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
myślałam że umrę z bólu, mój narzeczony zawiózł mnie do szpitala a dodam że było to nad morzem i od razu brano mnie na stół.
sfalowac.naklo.pl
Ja dzisiaj nieprzytomna chodzę, to pewnie, przez to ciśnienie.
przepisano mi je ze wzgledu na nadĹĽerkÄ™...
Cena promocyjna 119 za kompet!
Moja pierwsza głodówka to 12 dni, sama zobaczysz jak bedziesz się czuć.
Ja właśnie poszukuje salonu w którym doprowadzą moje włosy do stanu przynajmniej dobrego, bo po wypróbowywaniu różnych fryzjerów farb i środków mam na głowie snop siana, po prostu koszmar.
Hej!
Jeszcze raz przepraszam Będę teraz uważniej czytała
jak sie zawziełam to długo potrafiłam wytrzymać na diecie ..
Ja nie wiem jaka Ty sobie diete wybralas.To czego ja sie trzymam to zalecenia fazy wprowadzajacej gdzie maka jest na absolutnym zakazie.
na kursie nauczyłam sie trzymac nozyczki i z trzesącymi sie rekoma strzyc ale zeby byc profesjonalista trzeba lat praktyki.

Justulek radzÄ™ Ci dekoloryzacjÄ™. sfaleryty.mragowo.pl Czy wie ktos gdzie organizuja darmowe kursy angielskiego w king's lynn.
Przykładem ja jestem. oczywiscie chociaz +rower czy basen,same w sobie tabletki jakiekolwiek nawet te najdrozsze daja maly efekt niestety To jest bardzo zdrowe i chudnie sie bardzo szybko. Prawie cały czas mam zdrętwiale pace IV-V ( takie koszmarne mrowienie, bardzo drażniące )a do tego zimnie dłonie. Maz mojej dobrej kolezanki byl turkiem, na pocztaku ksiaze z bajki wszystko naj, naj, naj dziewczyna swiata poza nim nie widziala, w malzenstwie rowniez ccudowny, do pewnego czasu, pozniej zaczal sie jej koszmar, same zakazy i nakazy, walka o dzieci itd. sesyjka.waw.pl
A TO CO WYPISUJECIE PRZYPOMINA ZBIOROWA HISTERIE. moja siora ma Turka za męża od 10 lat, mieszkają w Niemczech, fajna z nich para, kochają się, mają 2 dzieci, dużą rodzinę, siostra nigdy nie oberwała, pracuje zawodowo, razem podróżują i jest git ''widać ze to auto reklama mogła by od razu podać numer telefonu skoro podała adres.... staram sie nie przesadzac zeby mnie nie przytlaczaly i staram sie kupowac proste bez tony ozdob cekinow czy czegos takiego zeby nie kierowac calej uwagi na torebke. dobry chlopczyk Miałam usuniętą całą tarczycę . Podobno to jest normalna szczoteczka tak z gąbką.
Ta 1 (Chcę poruszyć Cię, chcę Cię dotknąć pocałować...) to Zawrót głowy...ale wykonawcy nie pamiętam
Ze swojej strony możemy zaoferować maluchom zajęcia m.in.:
Powiedziałam ze mi przykro ze juz go nie pociągam, ze woli patrzec na ciała innych kobiet bo moje juz pewnie zna na pamięć i juz mu obrzydło.
Normalnie.
Zyje mi sie dobrze,ale latem przeprowadzamy sie z mezem i coreczka na Peloponez.Czeka nas sloneczne i gorace lato.
Jeśli cenisz sobie luksus to polecam...

miałam już dwa razy wycinany paznokieć (klinowo) i znów to samo..
sfinalizowanie.ketrzyn.pl
Jestem w Bolonii i jest tu 37 stopni w cieniu!!! wawawa ->Ty wyjezdzasz pod koniec roku teĹĽ do pracy??
Zrobić duzo i podsmażyć potem, bo takie są najlepsze!!!
Ja tez mam ten problem!
Dzidzia...hmm..3 kg w porywach do 3400.
Jak udaje Ci się hamować????
pierwszy dzień urlopu czas wyprostować psychikę pozdrowienia dla wszystkich no prawie wszystkich oprócz góry
Zycze powodzenia

Tez przeszłam mnóstwo badan, byłam chyba u 6 ginekologów, kilku chirurgów, urologa a teraz idę do gastrologa sfinalizowac.karpacz.pl Moja wytrzymuje spokojnie 3-5 dni ( z tym,że w trakcie snu włosy układam do góry, aby na nich nie leżeć i ich nie gnieść).
Mam nadzieje, ze wkrotce pojawia sie wpisy i tych kolezanek, ktore tak nagle zniknely...Brakuje mi Was. Ale na szczęście już nie dlugo. Odpowiada mi fachowe podejście do klienta i wesoły klimat. jesi byscie byli tam razem było by duzo łatwiej i radze ci tak zrobic kajka_27 sfatygowac.pomorze.pl
Jak odbierałam wyniki , zawsze słyszałam komentarz - a który to miesiąc ? Bedzie to samo jak zaczna przyjechac Romuni i Bulgarki teraz, moze wtedy przestana nasze zaczepiac gdzie kolwiek chodza. czapeczka,lub beret na glowie w kolorze niebieskim, buty bordowe-jak masz,kolorowy szaliczek,rekawiczki bez palcow..zalezy od Twojego stylu. nie wiem moze ja mam calkiem innym gust ale te to mi sie kojarza strasznie kompletnie mi sie nie podobaja Patka ja też się tak zastanawiałam z kilka lat. Ja mojemu koledze (rodowity Angol) kupiłam wódeczkę Żubrówkę, wcześniej Bolsa. Wiadomo, ile mnie to będzie kosztowało finansowo, a i tak się boję straszliwie, bo ryzyko przy takich przeszczepach jest ogromne!!!
Ale kurcze, musialam sobie odpoczac po stresach ostatniego tygodnia, prawda?
Nienawidziłam siebie za to, że nie mogę się \\\pozbierać\\\ i po prostu przestać
kolacja-2 jaja+sałatka warzywna- 200 kcal
za dwa dni, a jak juz jest spory to następnego dnia.
no niestety na głodówce się nie udało, bo za krótko zdecydowanie, spróbuję może dłuzej jesienięą.
na koniec była fluoryzacja kontaktowa całości (piana z fluorem na takich jakby sztucznych szczękach z pianki poliuretanowej-zagryźć), potrzymać kilka minut i potem 2h bez jedzenia i picia żeby fluor się nie wypłukał.
pomysły lub pomoc w organizacji wieczoru panieńskiego - napisz skąd jesteś, ile chcecie wydać na osobę - czy chcecie facetów czy zabawę we własnym gronie - są dziesiątki możliwości - od wpólnej nauki gotowania po naukę tańca hula...
Zjedz zupÄ™ przynajmniej raz w ciÄ…gu dnia.
Dopiero teraz sobie z tego zdalam sprawe.
kiedy widziałaś pierwsze efekty po tym detocellu?

/bo mam doswiadczenie w branzy i wierze, ze moge je tu poglebic (mozna dodac pare konkretow ktore znamy o firmie, np bo macie nowa technologie,w ktorej chcialabym poszerzyc doswiadczenie)
sfiksowal.babia-gora.pl
Ja, Bogu dzięki, nie jestem zafascynowana żadnym księdzem, ale muszę przyznać, że z panami w sutannach świetnie się rozmawia.
buyitonline24@gmail.co m
Jak myslisz nic siÄ™ nie stanie jak wypijÄ™ rano kawÄ™?
A jak u Was walczycie dalej??
Kolacja:
Wiem, że pomyślicie ze jak tyle sobie robiłam to pewnie duża kasa wiec skakał koło mnie, jeśli tak było to przynajmniej ja tego nie odczułam.
kurcze jakby co to ja sie ogolic nie dam!
Następnie nie miałam 2mies.
Gorzej przy ladowaniu bo wtedy przez cisnienie uszy sie zatykaja.
dziękuje za rade buziaczki
Od niedawna mieszkam w Bremen.

cos w sobie ma ale to dzi**a i tyle. sfastryguj.podhale.pl Kupiłam groupon, za który zapłaciłam 149zł i który pokrywał mi koszty resekcji, ale jeszcze właśnie wyżej wymieniony materiał kosztował 200zł no i zdjęcie tomograficzne 200zł i coś tam jeszcze..w sumie wyszło mi 700zł z wykupieniem recepty na antybiotyk (C...300) i tabletek przeciwbólowych.
-ale przecież za indywidualną opiekę pani położna zgarnia po 300-500 pln od pacjentki .. poza tym kocham jeść Wszyscy piszą o spieraniu ,a problemem większym jest jakość bawełny ponieważ jak kupię jakąś tanią ale do pracyto nie da się w niej chodzić jakaś drapiąca ,pocę się w niej i czuję się niekomfortowo ,a jak mama kupiła mi w szmatlandzie jakieś nieznane to jestem w szoku jakie wygodne i piorę w proszku normalnie bez ceregieli bo to do pracy fizycznej a jest to domyos made in china decatlon creation i jest super moja ulubiona , fruit of the loom okey ale stare i chyba z USA , te na polskiej stronce to porażka kupiłem to tylko za ponad 50zł są dobrej jakości za 25 zwykłe cienkie ale jakość bawełny wyczuje moja skóra.New Yorker powinni wysadzić w powietrze, jak i biedronkę jeśli chodzi o spożywkę. można mieć jak nie będzie pary młodej na weselu nie bronie turkow bo ich wszystkich nie znam, a tym samym nie uwazam, ze by ktos kto nigdy nawet w turcji nie byl mogl sie uwazac za eksperta w tej domenie...byloby milo, gdyby ludzie wypowiadali sie na temat tego, co naprawde widzieli i czego doswiadczyli a nie tego co slyszeli i co im sie wydaje.. sferami.tarnobrzeg.pl
I dlatego teraz kupię tylko jakieś zwykłe tenisówki, a na po lecie kupimy im porządne adidasy. U mnie ślub był z prawdziwej miłosci więc może dlatego przetrwalismy trudne chile. szczerze to tabu na modrzejowskiej 23 w sosnowcu oni sie specjalizuja Co do piersi to uważam, że dobrze zrobiłą, bo miała dwa takie fafloki, a jak jej poprawili to zrobiła się bardzo kształtna i ponętna. to nic takiego nie widziałam i nie czułam. Pozdrawiam. Nawet jak sa polskie to mozesz otrzymac ich nostryfikacje.
haha dobre dobre nie myślałam że przytulanie pomoże gdybym wiedziała już dawno bym to zrobiła
wiem że nie możecie dostać butów na swoje stopy.
ćwiczenie powinno zacząć ok.
Bardzo bym prosiła o pomoc jak ktos słyszał o tym, podobno jest w ktorejs ulicy odchodzącej od rynku ale jak nie znalazłam, miałam tylko takie informacje ale skutuów zadnych z tego szukania.Wiec jakby ktos cos wiedział to prosze o pomoc.
zawsze ma czyste rÄ…czki), ale zanim
a jaki kolor?
ahh duzo by gadac...

I tak od 3 tygodni a waga?
sfinksowosc.olkusz.pl
Dziewczyny, jeszcze niedawno bylo tu \gwarno\, a teraz...??? Magda, jeszcze coĹ›...
gdzie ja mam się zgiąć, żebym dobrze ćwiczyła?
Najgorsze to były jakieś takie pooperacyjne, np na kolanach, z bliznowcem.
ANATOMIA
http://www.drnatura.pl/tluste_klamstwa.htm
Jesli nie masz czasu to daj sobie spokoj a nie \dietkuj\ :/
Na forum jest duzo pozytywnych opinii na jego temat, roznez na forum twoje cialo.

PROGRAM JEST DO KITU SAME SMUTASY LEPIEJ JAKBY SIE WZIELI ZA SIEBIE sfabularyzuje.kolobrzeg.pl ZresztÄ… ĹĽal mi takich ludzi jak Ty!
Nazbierałam miske wiśni i wyłupywałam pestki w każdej wisnia była z robakami. ropa, krwista wydzielina... Niestety tylko raz miałam fantastycznie ścięte włosy właśnie przez nią i od tego czasu mam nadzieję, że spotkam ją w jakimś salonie a tu nic Byłabym wdzięczna gdyby ktoś ją kojarzył i wiedział godzie teraz pracuje zawin se czubki do gory debilko to ci sie zdzierac nie beda..a jak sieroto lazic nie umiesz to drewniaki!! wlasciwie to tylko a deichmanie zdarzylo mi sie widziec rozmiar wiekszy od 41 i chyba raz w Ryłko. seryjna.waw.pl
głową skoro chcesz zmiejszyc 75 D! ile kosztuje , jak długo trwa i czy bardzo boli? Jezeli masz jeszcze jakies pytania to chetnie ci na nie odpowiem. Sama je widziałam - to wiem i wierzę. Wawelskiej 1. Pozdrawiam a do mani
Polecam
Witam,
Z pewnoscia w Czeczeni jest sporo rosyjskich niewolnic.
Regine, i właśnie takie wypowiedzi najbardziej mnie motywują a jeszcze jak czytam ile kilosów mniej to już w ogóle mam wizje siebie szczuplejszej Co do jedzonka to ja juz urodziłam się żarłokiem i chyba mi to nie minie, niestety Dwa lata temu schudłam ładnie na norweskiej o ile się nie mylę około 9kg i mimo, że żołądek się zmniejszył to po diecie automatycznie wróciłam do objadania się.
jesli chcesz miec jakies zdobienia np.cyrkonie to za to doplacasz
dla niedowiarkow polecam Wróćmy do ziół Klimuszki a przekonacie się ,że LEWATYWA MA DOBROCZYNNY WPŁYW NA ORGANIZM!Jedno pytanie np.
Do zupy nie dodaje siÄ™ soli!

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى