منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:19 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: A zaloze!I wyjde na miasto!I wszystkim szczeki na moj widok poopadaja!!!Wiem ze to potrafie
مشاركةمرسل: الجمعة إبريل 11, 2014 7:17 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Wyjechać czy nie???
sfaulujesz.slask.pl
kto wylosował i poleciał do USA nie mając tam znajomych i rodziny i jak sobie poradził
A, nie takie rzeczy przejda przez pochwÄ™ i wejda do pochwy.
Rozumie Magdalenę 20 ponieważ jesteśmy widzę podobnym wzroście i kiedyś też ważyłam 56 kg i było widać byłam dość pulchniutka i bardzo źle się czułam potem przytyłam do 46 kg i to było za mało ponieważ każdy mi mówił,że wyglądam za szczupło.Przytyłam do 48-49 kg i w takiej wadzę czuje się dobrze,Chce do niej znowu powrócić.
Eurydyke
od 3 lat pracuje w salonie wfryzjerskim wiec troche sie na tym znam.
I teĹĽ sie boje ze mi te groszki wytnÄ….

trzymam kciuki serwowaly.waw.pl Będe wdzięczna !
Ząbki są takie śliczne teraz tylko trzeba je poprawnie szczotkować bo od razu dostałam instruktaż. Bylam teraz na kontroli, cysta zniknela (to podobno typowe przy podwyzszonej prolaktynie), znowu pytania o wzrok i wydzieline z piersi (swoja droga mi sie wzrok ostatnio pogorszyl). Kate Bush Dont give up, Babooshka, Running of that hill... ja tez żyje ,ale po nocy boli mnie lewe oko jakbym miała śiniaka ale moze dlatego ,że spałam przy otwartym oknie i jakiś robal mnie ugryzł ,rany teraz jak coś zaboli,zaswedzi ,wysypie bedzie na L ,jeszcze nigdy tak bacznie się nie obserwowałam . Mój kochany ginekolog od razu się wykpił i wlepił skierowanie do szpitala,celem wykonania operacji (bo jak twierdził innej opcji nie ma). setna.waw.pl
organizmie. Poszłam do niego na konsultację i powiedział, że teraz ząb jest do zrobienia, ale pod mikroskopem. Witam nowe dziewczyny!! nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze,uwazaj teraz na siebie i duzo odpoczywaj. Trzeba było odpowiedzieć na nie i teraz zostaną przesłane gdzieś do jakiegoś prawnika a potem dalej w świat. Dodatkowo poza kosztami operacji trzeba brac pod uwage czas jaki jest potrzebny na wydluzenie nogi i dojscie do siebie, a trwa to najmniej 6 miesiecy... ciekawe czy chociaz minimalnie je powieksza?
Jak ja mam wyrabiać plan jak połowa zamówień wraca na firmę bo dostawa nie dojechała , albo dotarła o godzinie 21 przed samym zamknięciem sklepu gdzie jak powiedziała właścicielka pijany małolat wybełkotał czy bierze ten towar , towar do barów które są czynne od godziny 12 jedzie o 7 rano , w innych oddziałach też tak jest?
Tylko praca, obiad, praca, a wyjscie na zakupy to największa z możliwych rozrywek
A ja sobie to tak pięknie wyliczyłam....35dni wydłużania+ 2xdłuższy czas rekonwalescencji daje 105dni więc 3miesiące i pare dni i będzie po fakcie....grrrrr...i tak tu można sobie planować...
Bo to strasznie kreci chłopakow
Czytałam Tango z motylem jeszcze na szpitalnym łóżku, wielu z nas mogłoby pisać podobne historie...

na allegro, żeby lepiej przewidzieć moment.
sfanatyzowal.olsztyn.pl
ubieram 38... ile masz cm skóry wzięte ?
Jeszcze jedno, w wielarskim sklepie jak jestem przeziębiona też pani mi daje jakieś chinskie kuleczki mówiąc rewelacja.
zg4gusia-nie ma tak pieknie jak mowisz,ja sie meczyłam 12 h przed cięciem hehe
Jakby co na stronie jest ich cennik:
maarla zaczne liczyc w tym kalkulatorze.
Mam dodatkowe zadania przede mna przez nastepne 2 tyg takze juz rzadko zagladam.
PoraĹĽka mego zycia
Bylam w poradni edokrynologicznego-ginekologiczego lekarza mialam przebadane wszystkie homrmony i lekarz powiedzal mi tlk zee mam zaburzenia miesiaczkwania .
podnoszÄ™

A co tu taka cisza? sfaldowan.bieszczady.pl czy te zabiegi sÄ… uazaleĹĽnione od wieku?
Całuje wszytskie kochaniutkie i pozdrawiam!! a co do smingusa, to ja go sobie nigdy nie daruje, i zawsze wszystkich obleje, a co.. zrobila bardzo glupio ale dajcie sobie juz z tym spokoj. pozdro od chirurga uzyskalam przepis na taka papke sfinksowy.olsztyn.pl
Dobrze Misha, że mi to przypomniałaś, nadchodzi wiosna, czas się wzmocnić. Nie każdy ma dyspozycyjną ,darmową opiekunkę do dziecka a zapomniałam jeszcze dodać że nie stosunek był przerywany bo nie napisałam tego prosze odezwijcie sie czesc ,portrzebuje kupic urzadzenie do sasarzu twarzy ale jest problem bo nie ma go juz w sprzedazy jezeli ma go ktos odsprzedac do bede wdzieczmna Margherita gdy będziesz czuś się naprawdę kiepsko powoli zacznij myśleć o wychodzeniu..., za parę tygodni i tak będziesz mogła ją powtórzyć (wtedy początek będzie już łatwiejszy ) A jak wlatuje z woda syf z jelita grubego do niego to to nie jest trujące? Nie zaczęłam jeść więcej, jadłam jak zawsze.
jej zycie jej sprawa..a znam większe puszczalskie..
mnie Agati
p.s w udzie mam 52 cm wiec chyba raczej to nie swiadczy o wychudzeniu.
Wiem co piszÄ™ niestety.
te zdjęcia - jak to możliwe, żeby taka śliczna i seksowna dziewczyna tak sie zaniedbała?
Do tej pory nikt nie wiedział że biorę Meridia i nawet moja mama cały czas pytała co robię że chudnę-tydzien temu znalazła przez przypadek Meridie w mojej torebce i od 3 dni też jest na niej i mam nadzieję że teraz wytrwa znacznie dłużej na niej.
krosta --> za mistrza klawiatury
po polsku to Stefania jak by kto pytał
cześć.
proszÄ™ o pomoc

Ja mam pytanko Skończyłam psychologie ;
serwu.waw.pl
Na początku miałam ochote go udusić bo ja jakos nie przepadam za oglądaniem facetów na necie, wolę patrzec na swojego.........a on jednak nie. Po pierwsze - nie lubimy się z moją wagą, bo ona pokazuje coraz wyższe wskazania.
Mogłabym to porównac do klimatów Italo disco,zespołów typu Bad Boys Blue.
Masz rację - żeby pozbyć się bulimii trzeba najpierw dotrzeć do jej genezy.
Od końców do głowy..
Mamy wspólnych znajomych a raczej są to znajomi męża.
mam jeszcze pytanie do IVA...
Bede dawal znac jak u mnie i na pewno dam kilka rad.
heh no wiem ta masc jest super uzywam ja od 3 dni i efekty sa duze mialam skore zcerwona a teraz mam lekko zarozowionÄ…...ale nie zgadzam sie z toba w jednym..
A już jak deszcz gdzieś po drodze złapie, to w ogóle fajnie wygląda
jestem bardzo zadowolony z mojej decyzji i nigdy wiecej sie nie zawacham jak by taka potzreba zaszla, tylko chirurg i nie kosmetyczki na zywca, dla mojego kologi chirurg zrobil i znaku nawet nie ma tylko ze moj kolega od razu zrobil a nie jak ja czekalem kilka lat ale teraz tez wyglada super i NIC nie boli.

Powinnaś nosić 32FF angielskie/kontynentalne 70I. sesyjce.waw.pl dziewczyny.......ja troche czytam to co piszecie...ze te ćwiczenia dają swietne efekty...ale no właśnie chyba na to by mieć brzuch jak tamiilee...a ja mam po prostu wydety, tłusty brzuch z wiszacą skurą....
Trzeba przystanąć, zobaczyć gdzie jesteś i dopiero wtedy możesz podejmować właściwe decyzje. Natomiast w strzyżeniu polecam Panią Beate bardzo profesjonalna osoba równiez jak pani Ania. ja mam matowe wlosy więc nie moge miec ich sliskich i gladziutkich jak wiele dziewczyn... ona śmiedzi pomoc dla początkujących sferze.zagan.pl
ooo dzieki za wszelkie objasnienia - przydało sie sama chcialabym wiedziec. mam takie srednio małe usta pzdr. 3.Choroba reumatyczna modlitwa za owena tez ma film, simon birch, ciekawe jaki ten jest? Jeżeli szczurom po okresie przegłodzenia dano swobodny dostęp do pokarmu, zjadały one 3-5 razy więcej pożywienia niż te, które odżywiane były regularnie.
P.S.
waga może powrócić i to jest normalne.
Jejku jestem pełna podziwu,od bardzo dawna staram się jeść zdrowo ale niestety nękają mnie kompulsy i często pakuję w siebie jedzenie które bardzo źle wpływa na moją cerę,po takiej sesji ze słodyczami ,kanapkami i to z jasnego chleba,itp mam całą twarz w pryszczach,później robię 2 tygodnie zdrowej diety i cera wraca do normy,głodówka jest jak najbardziej wskazana dla mnie,organizm mam tak zasyfiony że aż strach,cellulit,pryszcze,świadczą przecież o zanieczyszczeniu,jestem szczupłą nawet bardzo osóbką a nękają mnie takie dolegliwości i jestem przekonana że przez wieloletnią złą dietę,odkąd patrzę na to co jem mój stan się polepszył,ale jak już wspomniałam czasami mam napad i wcinam co popadnie a to odrazu odbija się na mnie,teraz wypowiedziałam wojnę kompulsom i złym nawykom żywieniowym,myślę że dobrym wstępem na nowej drodze żywieniowej będzie głodówka,tylko nie wiem czy wyrobię się przed świętami,dzisiaj już zacznę przygotowania,do środy będę jeść warzywa owoce i maślankę a od czwartku do niedzieli same warzywa po czym w poniedziałek przejdę na wodę którą będę pić przez 3 dni by w czwartek przejść na bulion warzywny a w wigilię zjeść gotowaną rybę a może jednak teraz odciążyć organizm i jeść 700 kcal do wigili (warzywa,owoce,maślanka) a głodówkę zrobić po świętach ?
no sa studia.
Już mam skrzywienie kręgosłupa w dolnej części, a co będzie dalej to nawet nie chcę myśleć...
http://www.transferfactor.info.pl/bioefa-4lif e

co sÄ…dzicie o perfect lady?
sfajcz.lapy.pl
Zapytalam bo bylam ciekawa jakie skutki przynosza takie preparaty Pozniej narzekacie,ze cos nie tak z samopoczuciem albo ,ze ciezko sie przeprowadza glodowke albo ze nie przynosi takich efektow jakie sie oczekiwalo.................
W warunkach normalnych już przepuszcza ona mikroby, wirusy i substancje toksyczne, ale natura zapobiega temu prowadząc tak zanieczyszczoną krew przez naczynia włoskowate wątroby.
U mnie w domu mĂłwiÄ… ĹĽe moĹĽe sam Dumbledore chcial zeby go snape usmiercil, no ale nie wiem czy bylby az takim...
JuĹĽ mi lĹĽej.
http://allegro.pl/item168163900_l_oreal_matri x_tonik_nawilzajacy_biolage_400ml.html
ja mam dlatego i temu gdyż przysłaniają mi one wargo sromowe
Wyszło super, jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm, gorąco polecam!
Fanka zapomniałam zaytać
A JEDZENIE BEZ MOZGU NIBY DOBRE?
no, wiele sie nie dowiedzialam, ale lepszy rydz niz nic
A czas ucieka

I obawe wielka nioslam na barach ze mnie palcem pokazywac bedÄ….... serwujac.waw.pl Na dodatek jestem zagranica.
James Bond bromka biore od miesiaca po pol tab rano i wieczorem na poczatku tylko bylam troche oslabiona i senna, ale teraz jest ok. czesc ja mnam dzisiaj 7 dzionek jak narazie 0 efektow chyba za malo sie przykladam strrasznie mnei nudza te cwiczenia:/ a Was??:> i jak efekty appa*:*: dlugosci wlosow Baleyage od 45 do 70-90zl-ale to juz naprawde geste i bardzo dlugie ze strzyzeniem i modelowaniem wodecki wiedział komu dziecko zrobić tez nie miał kogo dopaśc tylko monike. setnie.waw.pl
Każdy może być uczulony na jakiś składnik, najczęściej zioło... plamka jest nad kolanem, ma ok 1 cm wielkości... To jest 12 tydzień, więc to nie jest normalne. Trzymam kciuki. aaa Takich ludzi nie spotyka się, więc nie zrzucajcie winy także na przetworzone jedzenie, dużo ludzi je fast foody, obstawiam, że to albo alergia na jakis składnik, albo może watroba nie wyrabia mimo, ze w normalnym stanie u 99% ludzi radzi sobie bez problemu. bo pelne zatowarowanie kosztuje i zajmuje miejsce, a przecież klientkę zawsze można wcisnąć w to, co jest (\pani se najwyżej zwęzi\, zgodnie z następującym \profilem szkolenia\:
dzis rano badałam ciałka ketonowe i po raz pierwszy wyszedł mi poziom wysoki.
ginekolog kaze mi brac bromergon az nie zajde w ciaze.
Na moim koncie było ok.
Skonczyl studia, robi doktorat.
kiedy ja tam bylam to mistrzem fryzjerskim byla pani Monika Koziol, czyzby cos sie zmienilo?
Siemanko wszystkim;
Musi!
zero głodu ale to nie oznacza ze sie smaku nie ma
z włożeniem nie było problemu.stosuje go razem z fluconazolem i przez dziesięć dni lekarz zakazał współżyć!!!

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: