منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:28 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: zapraszamy!
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 7:30 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
3) po tym jak płyn zostanie wprowadzony, trzeba go potrzymać z 10-15 min.
setek.waw.pl
No mam nadzieję, ze w końcu wyjdzie. Fryzjerka Sylwia powiedziała, że się przyzwyczję i wzięła spore pieniążki.
Szukam Pani ktora zgodzilaby sie byc moja modelka , tzn poszlaby ze mna na kurs przedluzania paznokci w kielcach (termin do uzgodnienia) i swoje pazurki dala i ja bym na nich dzialala, jezeli jakas pani chetna to zapraszam.
sobie stanik firmy intimissimi, z regulowanym obwodem pod biustem.
dobranoc aniolki
Leprze efekty daje swiecenie 3xdziennie po 10min niz 1 raz przez 30min.
3, s.

Indywidualne podejście do klienta. sfatyguje.radom.pl Pokazać swojemu facetowi odrobinę temperamentu?
Ale nie chciałabym usuwać kolczyka, w końcu nie po to tyle cierpiałam Troche ciezkie sa dla mnie te dni po operacji,ciagle jestem bardzo slaba,czesto boli mnie glowa i jeszcze pobolewa gardlo i tak jakos nizej...trudno to wyjasnic. W środowisku w którym mieszkam i pracuję muszę być nieskazitelna, jestem na świeczniku, nie mogę pozwolić sobie na żaden błąd, ludzie ze mną się liczą, jestem znana i ceniona w środowisku za to co robię. czy potem one nie odrastały? Ćwiczę codziennie ok. sferoidzie.wielun.pl
Piaskowanie zębów jest jednym z zabiegów pomocnych przy walce z płytką i kamieniem nazębnym. 3. Jak pani widzi swoja kariere za 5 lat? Otcotuś, no tak... pasuje...ja mam taki komplet i wg wygląda idealnie a ten turkus z brazem to już trochę oklepany wg mnie Czy bardzo możliwe jest, że w przyszłości, jeśli się teraz wyleczę, będę miała tego nawroty...?I jakie mogą być komplikacje związane z tym torbielem albo z tym lekiem?Od czego powstaje torbiel...? dałam za niego łacznie z przesyłką 650 zł!
Od razu kupiłam sobie magnez+ potas i komplet witamin.
moja mama poszła raz na solarium i tak z d**y zapytala w tym salonie jakie metody depilacji stosują itd, i tak oto odkryłysmy Epilfree - polega to na tym ze najpierw sie woskuje albo cukruje, potem smaruje preparatem który rozszerza mieszki włosowe a potem wlasnie tym specyfikiem z enzymami które wyłuszczają ten mieszek.
m_jen_s@poczta.fm
na początku myślałam, że to cień kwiatka.
Pomyslalam...
Nie wiem czy skorzystasz z moich rad i czy przyniosą jakieś korzyści.

Jeli mama wiecej czasu to robie 20 zbek i 20 krawlow plus 10 nog do zabki i 10 nog do krawla.
sfanatyzowac.olkusz.pl
Rano umyję, a wieczorem są już tłuste ... jak rano wastaje to sa krotsze o polowe, dziwnie poskrecane i puszyste.
aha, zapłaciłam za całość 180zł(Sosnowiec)
Są także kosmetyki przeznaczone do włosów z innymi problemami.
moj turek tez tak robi jak gdzies wychodzimy.
będzie
szukalam informacji i bialostockich porodowkach i na wasza stronke trafilam.
heh jaka ona jest żałosna to mi się niedobrze robi...
Potem zrobic po rozjasniaczu kolor jaki bys chciala ....jasny braz ..rudy itp...
Papatki

po co w ogóle ktoś trzyma takie cholerstwa w domu jak tarantule, czarne wdowy itp?? sflaczeli.polkowice.pl najpierw usuwa się kamień ultra dzwiękami skalerem,potem piaskuje piaskarką,potem czyści sie pastą polerską z fluorem a na koniec lakieruje.I to jest higenizacja zębów
Dla mnie to nic co by miało utrudniać normalne życie za dnia, zwłaszcza, że proponowano Tobie tylko zażywanie leków. ja sie wyleczylam z migren jestem bardzo zadowolona ja z czystym sumieniem mogę polecić moją kosmetyczkę, pana Łukasza POSZUKAJ TROSZKE NA NECIE I ZOBACZ NA CZYM OPIERAJA SIE MMASAZE MIEJSC OBIETYCH CELLULITEM I ZOBACZ KOSZT sfalcowal.lubin.pl
tak sie sklada ze wczesniej sobie wzialem nuemer tel doktora i zadzwonilem, z palca ciekla ropa bylo dzikie miesa przez ten czas co zwlekalem z zabiegiem palec chory powiekszyl sie (znaczy jakos jest szerszy o pare mm chyba przez dziki mieso), lekarz zalecil mi poczenie nogi w nadmanganianie potasu zeby zlikwidowac rope, moczylem z 2 tyg pomoglo ale nie do konca i poszedlem na wizyte, powiedzial ze jak chcem to 15 min i bedzie po sprawie, no to powiedzialem to robimy. I czy w koncu udalo Ci sie znalezc wymarzona kreacje http://www.youtube.com/watch?v=_C_eYdV_iV0 Poszukuję P.Dominiki Biskupek (nie jestem pewna co do nazwiska), która rok temu pracowała na ul.Zwierzynieckiej w salonie La femme. Trudno, nie denerwuj się. ja rowniez mam problem z dretwieniem dloni najbardziej lewa mi dokucza,ostatnio zauwazylam ze jak rano sie przebudze to cos mi strzela jakby chrzastka :/ w dloni jak chce zgiac i boli ale potem przechodzi a dlon nieraz mnie boli w ciagu dnia i juz nie wiem jak mam ja trzymac aby nie bolala...puchnie mi ta dlon i jak opre sie na palca to czuje tez bol i tu wkroczyła metoda laserowego usuwania blizn wiem, że trzeba zapłacić ale po czterech zabiegach widziałam efekty prawie ich widać nie było, no więc jestem w trakcie robienia następnych czterech i jest super ja robiłam w http://www.estime.poznan.pl/
A teraz na dodatek gdy trzymam ręce w jednej pozycji (choćby 5 minut) drętwieje mi cała ręka.
Chciałabym wyjechać do USA do pracy jako krupierka w kasynie...
Do ust wchodzi mi tylko łyżeczka od herbaty, więc wszystko co jem jest zblendowane i wciągam przez słomkę.
Moja mama stwierdziła, że kobiety wychodzące z Oświęcimia też miały identyczne fryzury, a nie płakały.
Ja konczylam w Gdansku w Europejskim Centrum Ksztalcenia.Trwal pol roku,codziennie oprocz weekendu.Ucza tam dobrze aczkolwiek malo jest czasu na strzyzenia jak dla mnie bo sa tez inne programy.Jednak mozna z niego wyniesc duzoi najlepiej isc potem do salonu gdzie daja poprostu juz dzialac.Niemowie by robic kazda klientke ale mysmy pokazy robily na modelkach i nawet powiedziala nam niby prowadzaca na...a nieprowadzila z braku czasu.....ze dlugie wlosy dobrze strzyzemy i czeszemy na szczotke a mimo to niedala zadnej klientki...to jest poprostu rywalizacja bysmy klientek niezabraly.....jak dla mnie chore.....Ja kocham ten zawod ale niemam zamiaru sie z nikim porownywac.Jest sporo moliwosci i jesli bym miala pieniadze bym jezdzila na kursy w Polske bo tam sa konkretne a w Gdansku jest ich malo i sa krotkie niektore.
mokarni a gdzie dokladnie w krakowie?
Przeszukałam dokumenty i wychodzi na to, że PTH nigdy mi nie określali.
wczoraj moim jedynym grzechem była kawa z mlekiem.
pozdrawiam
Mam straszną ochotę na głodówkę (chodzi mi raczej o oczyszczenie organizmu niż schudnięcie), ale boję się, że mój przełyk tego nie wytrzyma.

a ja nie chcę farby, tylko fryzurkę dobraną do mojej trochę zaokrągląnej twarzy - proszę o podpowiedz ktora z fryzjerek wcześnej podanych jest taką bardziej tradycjonalistką?
sfeminizujesz.suwalki.pl
U nas wszystko po staremu. może tak zamiast tylko czytać i czekać na nowe wypowiedzi, sami byście coś napisali.
1 pęczek – selera naciowego
Kapitan dawaj maila
Jeśli interesuje Cie kontakt z nami - napisz
atak kaszlu itp.
Pytam sie za co płacimy im tak ogromne pieniądze za kompletnie nie przeszkolonych fryzjerów w renomowanych niby firmach fryzjerskich.
Jak dobierzesz poprawny rozmiar to i wizualnie duĹĽo siÄ™ poprawi:

Ja mam pełno pająków w pokoju tych polskich na ścianach (zjadają muchy i komary, Bóg im zapłać) i ptaszniki w terrarium które biorę na ręce(nawet po 20cm mają Lasiodora Parahybana dla wtajemniczonych) i czasem nawet mi na głowę wejdą i nigdy mnie nie ugryzły!!!! serwujecie.waw.pl zamierzam zrobić ten makijarz latem - w czerwcu kiedy się opalę,a zima i tak tego nie będzie widac pod rajstopami, mogę też zastosować kamuflaż artdeco.Nie wiem jeszcze ile to mnie będziekosztować, ale jak będę po to dam znać i pokażę fotki przed i po A dermatix jest bardzo dobry tylko trzeba byś systematycznym w stosowaniu go.
mnie , ale to nie musi być prawda, jest tak: Cameron Diaz jest piękna bez makijażu, wygląda tak samo z tym, że aktorka ma problem z trądzikiem i może dlatego wydaje się co niektórym brzydka. Taki będę mieć wieczór panieński. Z drugiej strony trzeba powiedziec, ze jako osoba dorosla powinnam sie sama zorientowac ,ze beda koszty otwarcia sklepu.Nie godze sie z twierdzeniem, ze szkolenie Zabki w to sekta, Bylam na tym szkoleniu.Kazdy po poludniu robil co chcial, nieprawda jest, ze odbywaly sie musztry wojskowe. Wszystko trwało niecałe pół godziny, a efekt był widoczny właściwie od razu, ale nie był to ten efekt „karpia”. sfinalizowania.kepno.pl
ja jestem po 3 stymulacjach clo i bez efektu niestety, 2gi miesiac jestem bez wspomagaczy, jedynie d*phaston i sie nie poddaje, wierze ze ten dzien nadejdzie maz przebadany, wyniki ma dobre. Jak mozna to w ogole porownywac:/ Ja mam pytanie odnośnie tych testów ile one kosztują i gdzie je będzie można kupić. a skąd ta pewnośc ze nie jest? dla mnie rewelacja! Chetnie dowiemy sie czegos nowego, pocieszymy moze i poradzimy! zazwyczaj takiego lekarza znajdziesz w swoim osrodku zdrowia.
A niedawno ogromny duży pajak wlaz mi na twarz przeszedł z włosów myślałam ze zawału dostanę .
nie powiem ślinka troszke ciekła ....
Chciałbym kupić orbitrek magnetyczny
Witam serdecznie wszystkich.
Zobacz np.
Tutaj np pomniejsza:

czy ktos z was ma również ten problem, czyli zwijanie sie paznokci do srodka przy długosci około 3-4 mm poza palec???
serwowan.waw.pl
Przecież równie dobrze mozna wybrać sie do tej szkoły
No i cieple dni powrocily...
Czytałam, że z czarnego po rozjaśniaczu wychodzą rude, ale ja mam na głowie 2 kolory czerwony i czarny.
ech...
0,5 l - 1l i za drugim razem powinno więcej wejść.
Mam pytanie z innej beczki!!
4 dzien no to gratulacje Ĺ‚adnie Ĺ‚adnie a ile zamierzasz jeszcze dni glodowac ?
to jedz
Nader perfidnym sposobem uwodzenia nastoletnich Europejek przez muzulmanĂłw jest dzialanie tzw.

Hmm zywa, obrazać to nie mam nikogo zamiaru, kazdy pracuje, ale takich problematyczek jak fakturzystki to jeszcze nie widziałem, fakt może nie w każdym oddziale jest tak samo ale mogę jedynie podeprzeć się tym co widzę w swoim. seryjnosci.waw.pl np.
oczywiście że Druga!!!!!! Odkąd znalazłam to miejsce (kilka lat temu) nie byłam nigdzie indziej. przeciez to tylko postacie z filmu Twoja żona nie wykazuje żadnych sygnałów niezadowolenia z seksu a mimo to wieczorami zaspokaja się pod prysznicem? Dzieki z gory sfeminizuje.skoczow.pl
ja , , no tam - pokazuję biurko . Myślę wziąść czy nie. okolice Wałbrzycha, a właściwie to Świebodzice no i mają więc pecha bo obsługuja t y l k o IE a ja gówien nie uzywam, więc ani na stronkę nie zaglądne4 ani tym bardziej do odwiedzenia ich sklepu mnie nie zachęca Aktywność fizyczna chroni też mięśnie przed zanikiem, poprawia wentylację płuc i polepsza ogólny stan organizmu. ale z drugiej strony uważam, że lepsze jest nagięcie zasad, albo ich złamanie na małą skale od zarzucenia diety. Obsługa świetna, miło, fachowo doradzą - w sumie nie planowałam zmiany koloru włosów, odważyłam się i jestem zachwycona nowym odcieniem
Zostałam przewieziona na normalną salę no i próbowałam się podnieść.
Zrobiłam sobie około miesięczna przerwę ale od trzech dni wracam do ćwiczeń.
witam chciałam was sie zapytac jak robicie tipsy żelowe to czego używacie żeby były takie ładne błyszczace bo ja dopiero zaczynam robic i wychodza mi caly czas matowe
dziewczyny przeczytajcie sobie
Cele mam rożne...taki restart organizmu,wieczne problemy hormonalne,waga...Przeczytałam wiele z fachowej literatury,wiele przeżyc i blogów o tej tematyce a mimo to proszę o wsparcie wszystkich forumowiczow w walce o silną wolę,bardzo tez chciałabym skorzystać z waszego doświadczenia i wiedzy(forum to śledzę od dluuuugiego czasu,a mimo to i tak pewnie niewiele wiem)...Będę relacjonować kolejne dni...jestem Wam z gory bardzo wdzięczna za wszystko pozdrawiam

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: