منتدى طيز العرب

اليوم هو الأحد ديسمبر 08, 2019 3:12 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Nie ma to jak nasze polskie wesele Bedzie bardzo tradycyjnie?
مشاركةمرسل: السبت إبريل 05, 2014 3:58 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Wyniki przychodzÄ… za kilka dni.
sfiksuj.bialystok.pl
pozdr
Zuzu czekamy na wynik bety i ściskamy ksciuki
powiedzcie gdzie działają już wahadła dostawcze zamiast oddziałów?
Przeciez nie jest powiedziane, że masz wyschnąć na wiór
bo jestem bardzo ciekawa jak to wyglada.
ale tak sie nie dzieje...
Zapewniły mnie kobietki ostatnio na recepcji że jeśli mam tam ciaże prowadzona od poczatku u nich to problemu z porodem nie bedzie na pewno.
Załuję tylko, ze przez ten program, jest tylko jeden odcinek Gotowych, jedynego serialu , który oglądam.
Mi też ręce drętwieją i nogi, pewnie od noszenia mojego 5 miesięcznego syna i zniesionej lordozy...
**
Bylam nawet u lekarzy dermatologow ale dla nich to tylko zawracanie glowy, jedynie pani kosmetolorzka polecila meximus 'a, duzo czytalam i sie zdecydowalam.

Jesli natomiast chce Pan dyskutowac ze mna warunki ugody, to - choc jest na to troche pozno, ze wzgledu na wydatki, ktore ponioslam w zwiazku z przygotowaniem do procesu - jestem gotowa podjac dyskusje. sfabrykuje.kaszuby.pl Znajdz coś co cie interesuje i pochłania bez reszty, jakies male hobby ktore moze sie przerodzic w pasje, proboj wszystkiego, czy to glupie haftowanie, czy malowanie, czy szycie, czy gra w szachy, czy czytanie ksiazek, czy majsterkowanie - cokolwiek czym wypelnisz czas i bedziesz sie czula szczesliwsza bo zapomnisz o rzecczywistosci natenczas gdy zajmujesz sie tym co bardzo lubisz.
Mam 19 lat i kolczyk w pępku jakis 1,5 roku. dam rade z dzieciaczkami są kochane i bardzo mi pomagają i mam nadzieje że jak przyjdzie i bedzie chciał wrócić to powiem NIE!!! Nie dlatego bynajmniej że mi się nie podobają, ale dlatego że: Jak juz pisałam, w Warszawie polecam Szpital Dermatologiczny Akademii Medycznej na ul. wynik ujemny 1 sfilmujesz.kazimierz-dolny.pl
może to byc spowodowane zwykłym napięciem mięśni przykręgosłupowych i w tym przypadku pomoże seria masaży Tylko do kosmetyczki ze Zdrowych Nóg -www.zdrowe-nogi.pl/gabinety.php Karmię nadal piersią i położna powiedziała mi, że nie mogę się zbytnio przemęczać z ćwiczeniami, bo mogę stracić pokarm. moim ideałem zawsze była dziewczyna o długich blon włosach, PROSTYCH...jescze jakieś 2 lata temu robiłam wszystko żeby je wyprostować ale nie dało rady...wciąż się kręciły i wiecie co, chyba je w końcu polubiłam pozdrawiam Nie zeby jakos drastycznie zmienilo to moje zycie ale zawsze jakis krok do przodu zapodajcie Mnie tez nie bylo trochę ,ale już jestem
jak gwaltownie wstaje, to czuje jakby mialo mi cos tam peknac w srodku i momentami taki strasznie nasilajacy sie bol podbrzusza w ololicy lewego jajnika....ulicha wie co to...
Ten aerobik The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry który można tu ściągnąc jest poprostu świetny!!!
A poza tym borowinka jest super przyjemna....
Paulincia nie jetses za mała jesli twoi rodzice o tym wiedza to nie mash sie czego bac to wcale bardzo nie boli da sie wytrzymac a mi np wcale nie ropialo ani nie ropieje bo bardzo o niego dbam!!
brzuszek, tluszczyk, grubasek, ktosik, kupka, penisek, autko itd.

No to Żywa może pracujemy w tym samym oddziale musimy się jakoś dogadać ale chyba poza forum ,bo tutaj nas ktoś namierzy i wywli z tej pięknej roboty.
sfalduje.czest.pl
Ja zyczę wszystkim i sama sobie wiele szczęscia....
myslalam,ze bedzie lepiej...
Ja posżłam do babci,cioci,mamy dogadaliśmy się co która jakie ciasto piecze.Wypisali mi skłądniki,kupiłam je i dostarczyłam im.Zawsze taniej
ja także jestem zainteresowana zabiegiem odmładzającym ale widzę, że opinie są bardzo podzielone...
1 pęczek koperku
Swojemu chrześniakowi sprezentowałam metalizacje przedmiotów.Poddałam metalizacji jego buciki.Super oryginalny efekt i świetna pamiątka na całe życie
mam pytanie, zapisałam się na obcięcie do salonu MARGINESS w Katowicach.

Niewiernymi w pierwotnym znaczeniu byli przede wszystkim krzyzowcy, poniewaz pierwszymi wrogami, ktĂłrym wyznawcy Allaha wypowiedzieli wojne byli chrzescijanie i w zasadzie do dzisiaj sa oni ich glĂłwnymi wrogimi. seryjnego.waw.pl Taka neutralna znajomosc nie trwala dlugo, oboje nie umielismy zyc bez siebie i wreszcie musialo dojsc do czegos wiecej.
Swego czasu pracowałam z facetem w jednym biurze Pewnego dnia na widok spuszczającego się na pajęczynce ogromnego pająka poderwał sie z krzesła przewrócił się i z krzykiem uciekł na korytarz. Teraz zawsze sprawdza, czy ma zapałki albo zapalniczkę Do komponowania posiłków używać można wszelkich przypraw, z wyłączeniem cukru (zastąpić słodzikiem) i z ograniczeniem soli. u mnie na osiedlu jest taka co się zatrzymała w latach '80 niestety, pomyślałam, że przez internet byłoby szybciej i większy wybór.... a ja jestem położną która szuka pracy.Dodam że jestem już 14 lat po szkole ale odnawiałam dyplom i co mi z tego nikt mnie nie chce .Czy mam już w ogóle zrezygnować? sfajczysz.lomza.pl
po diecie macie jak w banku obniżkę poziomu hormonów tarczycy, obniżkę poziomu leptyny, w efekcie spowolnienie metabolizmu, zwielokrotnione ryzyko jojo po diecie. oceniam działanie L na 3+ bo nie tłumi głodu do końca jak adipex, ale przynajmniej po L spię i nie boli mnie głowa jak po A. To bardzo młody duchem człowiek, mimo że po 80-tce. Anett Przynajmniej jesli chodzi o podroze do USA. Oczywiscie to nie pomoglo, zapisal mi nastepnie 10 zastrzykow, po ktorach juz na pewno pomoze... NIKT MI NIE WCIŚNIE, ŻE NOSKI TRAMPEK PRZY ŁĄCZENIACH Z MATERIAŁEM PĘKAJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, A MATERIAŁ NA OBSZYCIACH SIĘ PRZECIERA!
Gratulacje serdeczne dla Wieterki Ja tez mam nadzieje, ze wkrótce bede cieszyć się jak Ty...Buziaki dla wszyskich
takĹĽe uwaĹĽam ĹĽe jak zwykle polacy spierniczyli
I chciałabym sobie juzzmienić sobie na nowego kolczyka, ale boje sie...
Dzisiaj totalnie przegięłam z jedzeniem,masakra,szkoda pisać.
;_))))
No ale nic, przystapila do pielegnacji moich wlosw.
JADE TAM Z FACETEM.

A wy tu przez glupia farbe do wlosow chudniecie i dostajecie choroby sierocej??
sfinalizowane.katowice.pl
wpadam na forum zeby juz nie zanudzac wszystkich wkolo swoja monotematycznoscia, tym bardziej ze nie zabardzo wiedza juz co maja mi mowic /no bo niby dlaczego mieliby wiedziec, niewiele wiedza o tym schorzeniu/. Jak sobie z tym poradziłaś??
Wiesław Walendziak
od kilku dni mam więc tylko kamienny wyraz twarzy a gdy ktoś fajny dowcip opowie...
EWO SERCEM TEĹ» TU JESTEM
Ja wystroilam w niedziele i od razu piekniej sie zrobilo!
Te głupie teksty na ulicach.

topik i coś zwiewnego , to biust nie bedzie eksponowany; sfiksowany.beskidy.pl Nie musiałam czekać na zapis, umówiłam się z dnia na dzień.
A ostatnio chciałam sobie zmienić kolczyka, ale jak chciałam wyjąć starego, to czułam opór i wkońcu go nie zmieniłam, bo bałam sie wyjąć... sama widzisz ze teraz masz wielkie wyrzuty, jest ci zle ..... Dr Kamil Heine się nazywa i dzięki niemu nie musiałam przechodzić zdejmowania na żywca, jak to reszta ilizarowiczów we Wrocławiu Trafiłam po prostu na anioła wśród lekarzy, że zgodzil się wziąc mnie na oddział i zdjąc w narkozie Po zdjęciu noga taka lekka, kurcze i ten komfort że mogłam sie obrócić na brzuch cudowny Nie boli mnie noga, musze 3 tygodnie chodzić o kulach i walczyć z niestety niezginającym się kolanem No i na nowo przyzwyczajać się do chodzenia po damsku, wąsko, bo jeszcze chodze jak facet Ale ubrałam już wreszcie wąskie spodnie i porzuciłam moje szerokie, zobaczymy jak będzie wyglądać moja walka z kolanem jesli jeden Turek bije zone i traktuje jak śmiecia, nie znaczy,ze kazdy taki jest... strona salonu http://studiobohema.com.pl/ sfatygowane.prochowice.pl
Młoda, ciepła nauczycielka z odpowiednim podejściem do dzieci zaopiekuje się dwulatkiem lub starszym dzieckiem w swoim domu. Więc jak mówię że coś mi dolega to wywalają oczy. Ale to i tak tylko na 1 rękę by mi się nadawało, a jest to kosztowne, a do tego operacja i koszty leczenia, echh. Byłam tam z koleżanką (też proste włsy ) i świetnie dobrał jej fryzure, teraz nigdzie indziej nie chodzi. EEEEE czasami płakac mi sie chce a przeciez mało jem i nie zanosi mi sie na okres przed którym zawsze mam kilo, lub dwa wiecej. stwierdzic ze w okresie dietkowania nie ma jak w dni robocze,
I co z tego, że jesteśmy młodzi?
Sama atmosfera salonu jest tego warta a cała reszta to już sama przyjemność.
ja na to \'\'teraz\'\', i po tym zapadlam sie w blogostan, bez bolu, bylo fantastycznie
takze mniej stresu bo to moze tylko to pogorszyc .
.
Hej hej!
tyle ze teraz siły nabieram

mozesz dostac oceny 1 lub 2 albo nie zdac.
serwowania.waw.pl
JA na to wchodzę i nie ma żadnych ćwiczeń... Zaczeło sie od niesamowicie silnych bóli (funkcjonowałam tylko na silnych lekach przeciwbólowych).
Blizny zabrały mi wiele radości z życia Zostały mi po wypadku samochodowym, w którym doznałam urazu twarzy.
Mylicie pojecia.
prĂłbuj naturalnie - najzdrowiej
nic sie u was ciekawego nie dzieje???
Mamusiu, jak dobrze, że ktoś wreszcie poruszył ten temat!
A tak wogóle to dzień dobry życze wszystkim miłęgo dnia
podczas ćwiczeń wynosi on nawet 170/min.
może z medycznego' punktu widzenia ta dieta jest w jakis tam spodób nieodpowiednia, ale ja byłam na niej -schudłam
Benusik- powalczyłam z tymi otrębami- nie pożałowałam ich i ..

Mydła raczej nie używamy do lewatyw. serwowaniem.waw.pl dlatego nicka zmieniłam tak przewrotnie
Wedlug tego co przeczytalam mial mi przejsc bol brzucha a po orgazmie myslalam ze w szpitalu wyladuje , bo z bolu nie moglam sie podniesc z lozka, do tego zaczela ze mnie wyplywac krew z ogromnymi platami blony sluzowej, myslalam ze to krwotok! a kto pwoiedział? Był tak trwały, że przetańczyłam calą noc, całe poprawiny do poźnego wieczora ;d Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Piszcie o swoich doświadczeniach, obawach, przezyciach... serwomechanizmu.waw.pl
bo ibnaczej sie zamęczy tak ze strony wykonywania Polecono mi go i jestem już umówiona na wizytę w czwartek ale nie jestem przekonana:/ Dawno mnie tu nie było za mna juz 19 dzien cwiczen, hurra coraz ciezęj mi to przychodzi, czuje ze miesnie sa jakby nadwyręzone, po prostu pobolewaja, ale nic, musze dac rade, bo widze efekty, a bardzo chcialabym bardzo widzeic moj brzusio po 42 dniu pozdro! Trzymajcie się dzielnie.
i cellulit, mam niewielki na udach.
odrazu chce mi sie cwiczyc...
Kurcze, z jednej strony szkoda, ze sie poddalas, a z drugiej to chyba Cie rozumiem.
Mniej rozległe blizny:
boję pająków, że po prostu jak schodze do piwnicy, zapalam swiatło, a w prali widzę wieszak na ścianie w rozczapierzonym kształcie, to aż mnie spina, czuję jak mi się naprężają wszystkie mięśnie, czuję takie uderzenie adrenaliny, że nie wiem, co robię Kurde!
No i dom, w którym było mieszkanie położony był w lesie.
*1 Ĺ‚yĹĽka majonezu

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 3 زائر/زوار

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى