منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين ديسمبر 17, 2018 4:29 am

جميع الأوقات تستخدم GMT

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: w ciagu dnia wypij szklanke soku marchwiowego , sklanke soku pomidorowego , ..
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 3:23 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
jesli ktoĹ› moĹĽe mi pomĂłc to prosze o odpowiedx na maila kasiuchna24@onet.pl pozdrawiam i prosze o odpowiedĹş.
sfinksowa.olawa.pl
bo pierwotniak, ktĂłry ulokuje siÄ™ w oku jest tam nie do zabicia i uaktywnia siÄ™ co kilka lat powodujÄ…c ubytki w polu widzenia.
do wrrrbrr
smieszy mnie do Ĺ‚ez....
Asia Kasi Basi Agnieszka tych imion jest pełno .U mnie w klasie jest 5 dziewczyn które mają na imię Asia a u mnie w szkole jestem tylko ja z imieniem Nikola więc odpieprzcie się od mojego Imienia .!!
bo mam na uszach i chce sie jak najszybciej tego pozbyc;/
??????????
publikacja akt - marzec 2005,
Sok powinien być świeżo przygotowany, jabłka powinny być słodkie (nie spożywać żadnych posiłków).
no nie .......

To są chyba skuti tego, że nie zobaczyłaś przed ślubem, jak Ci z nim będzie w łóżku. sestercyj.waw.pl Wiec jestesmy wielkie!!!
Lekarze mówili że taka moja uroda i mam ckliwy jajnik. Pomocy chcę coś ze sobą zrobić nowa fryzurka i/lub może kolor!!! . To byly lampy bio-v, podroby z czech, a zepter ma orginalne szwajcarskie lampy pod marka bioptron. Czekam na jutrzejsze wiadomosci od Was sfalowac.naklo.pl
A pierwszy lodzik kiedy był szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy, wiem, że na początku miałam opory, bo właśnie myślałam tak jak wiele kobiet, że to przecież okropne, no cóż głupiutka byłam Ale chyba jakoś też tak koło trzech miesięcy. jak tam dzisiaj samopoczucie? przed złożeniem skargi rozmawiałam ze starszym księdzem - prałatem. hormony w tabletkach i tak będzie z Wami.Życzę Wam wszystkiego najlepszego i - głowa do góry!Pozdrawiam. Chyba pan doktor to podrywacz, albo w taki sposób chce aby operowaly sie panie u niego ema! A czy wykonywałas jakieś ruchy brzuchem, masowałaś go z dołu do góry, przękręcałaś się parę razy z boku na bok?
Jak długo musze czekać pomiędzy jednym farbowaniem a drugim?
jjaaa-nie czepiaj siÄ™??????????
Zapraszam do kupowania produktĂłw FM Group https://www.facebook.com/DystrybutorFirmyFmGr oupPolska
jajgd gratuluje to juz sukces ogromny
BYLAM 3 RAZYI BYLAM MEGA ZADOWOLONA
Biedna, tak mi jej ĹĽal, a moĹĽe jest w ciÄ…ĹĽy?
nir polecam salonu fryzur wizja na ul.
W prawdzie nie płaczę z powodu braku upominku, ale szkoda, że zostałam tak niemiło potraktowana.
Endi a niech ja sie tylko dowiem ze zygalas do baltyku nawet mi sie nie waz...
Lekarza poleciła mi koleznka, która miała sporą bliznę po operacji a jej z kolei inna koleznka, która tez robiła jakieś blizny.

25
sfor.bialowieza.pl
Czy oprocz mnie ktos jeszcze przytyl bardzo bedac w Stanach?? 1.5 kg.
skurcze już dość silne, a że najedzona byłam, to miałam co \wyrzucać\ Nagle do wci wchodzi salowa z papierem toaletowym, podchodzi do mnie i zaczyna wymieniać...
Moze ktoras z was wie ile kalorii sie spala po 20min.
Znam parę osób (głównie z kursu językowego), ale nie są to jakies bliskie kontakty.
Rano wszysko przeszło.
I z plebsu nie pochodzimy.
Czy ktoras z dziewczyn wie gdzie w Opolu lub niedaleko od Opola jest dobra, przestronna sauna z możliwością rezerwacji dla kilku osób (3-4 kobiety)?
cześć !

Stres szkodzi maleństwu! sfermentuje.walbrzych.pl Troszke czasu tu nie zagladalam, bo bylam na 3-tygodniowych \wakacjach\ w Polsce.Ale bylo pieknie, nie ma to jak w domu
mieliście jakieś obiawy czy coś?? Zgadzam się z wami bo ja też tak mam dodam tylko że mam jeszcze to co kobieta pragnie mieć w związku:miłość,oddanie,szacunek,wiernośc i zaufanie. I odwaga. Do tej pory mnie strasznie swędzi, że aż boli i do tego mam nadal upławy... Z jakim skutkiem? sfiksuje.bialowieza.pl
Kazdy dokonuje swoich wlasnych wyborow Najważniejsze to zdać sobie sprawę że to duży problem, że nie wystarczy zrobić sobie postanowienia od jutra. Poczekałam chwile i przyjeła mnie jakaś taka dziewczyna (na oko ze 20 lat) i umyła mi włosy, wszystko było spoko.. nie miałam mdłości,ale zjadłam porządne śniadanie i dopiero potem wzięłam L. czyli przyszedł czas na mięso ale ja wcale nie mam ochoty na żadną padlinkę... Rozszerzę jednak jego myśl również na tych przed procesem. Choc obie maja odkurzacze.
bejba ty lepiej tego nie robić, bo potem załować.
Bo chciałabym zmienić fryzurę...
Włosy wyglądają nie jakby zostały obcięte tylko wygryzione i kompletnie nie mogę ich ułożyć ani za pomocą żelu ani prostownicy.
ZDECYDOWANIE ODRADZAM doktora P.
wg mnie to jedyna ,sprawdzona naprawde skuteczna dieta,ale 3 eba jej przestrzegac,ale warto dziewczyny,same zobaczycie po efektach
ruty01@o2.pl
Po całym leczeniu dam znać http://www.dentalexcellence.pl/Endodoncja.asp x

Ja muszek pozbywam się razem z owocami z którymi przychodza do domu *najczęściej
sezonujesz.bedzin.pl
a i o doping proszÄ™
od jakis 2 miesiecy dretwieje mi raz na jakis czas, niespodziewanie, mały palec u lewej reki..strasznie to nieprzyjemne.
hihihi, ciekawe tylko ktora?
Poznasz tam ludzi i naprawde bedzie dobrze...zaufaj mi!
Dobrze,ze jutro miesko,bo chyba bym nie wytrzymala dluzej na samych warzywach
sÄ… sfrustrowani i zdesperowani.
Mysli ze bedzie sobie spacerowal z kolegami i kuzynami a ja bede spacerowac z jego wrzeszczolem ?
Pierwszy raz byłam u ginekologa w wieku 12 lat.
A to buzia otwarta , a do podbrĂłdek drugi siÄ™ zrobi - tak to juĹĽ jest.
Katarzyna, nie martw się bo temu gburowi chodziło o to, że na badaniu genetycznym dowiesz się wszystkiego szczegółowo na temat dzidziusia, poznasz pomiary, lekarz będzie sprawdzał poszczególne narządy.Najważniejsze że dzidziuś rośnie i ma się dobrze.

Na poczatku proponuje szukac pracy fizycznej - najlepiej w barze bo zaczyna sie popoludniu a ranek mozna poswiecic na szukanie lepszej pracy. serwitorat.waw.pl przy odchudzaniu w ilościach do 8 szklanek dziennie) powoduje WUSUSZANIE ŚLUZÓWKI??
Zdecydowałam się na kettler cross me, koło zamachowe 14kg. Czy nadal pracuje tam Pani Monika czy są tam teraz inne fryzjerki? Polecam Kerastase seria Vita - CIMENT. ==== a może piosenka o ktora pytasz spiewa Cindy lauper. cena nie gra roli byleby byl godny zaufania.z gory dzieki za pomoc sfalcuj.malopolska.pl
publikacja akt - marzec 2005, Mam głupie myśli, że się obudze w trakcie operacji lub że może pójść coś nie tak.. Do laseczka 14- kochana ja mam 11 lat i również takie coś mi cieknie, a nigdy nie próbowałam robić tego z przysznicem. czy coś się dzieje? Oczywiście,musi sie uadać,szkoda tylko,że to czekanie zjada tyle nerwów') rozmowa z psychologiem: zbrzydła trochę
No to krowy czy badyle?
poprawka...
Tombaka:
bardzo boli mnie przód głowy ...
Ja mam dietę, ćwiczę więc nie uważam, że to jest sposób na odchudzanie bo nie jest, ale na poprawdę samopoczucia i funkcjonowania układu pokarmowego, co sprawi, że będzie łatwiej się chudło dzięki diecie i ćwiczeniom.O to mi chodzi
właśnie się dowiedziałam że jusz się skończył ale jest jeszcze w warszawie taki sklep to może tam będzie
Ja staram sie robic wszystko bez przerw ale przez to nei mam czasu oddychac spokojnie..napinam miesnie to wtrzymuje oddecha miedzy powtorzeniami nie ma czasu i brakuje mi tchu.
Hej, u mnie drugi cykl z clo i du..., od następnego chyba da mi femare, a jak sie nie uda, to poddaje się.

!!
sfabularyzuj.konin.pl
Nie ma kontroli na tym forum i kazdy moze za mnie napisac.
stokrotka - ja tutaj gdzie mieszkam nie za bardzo mam gdzie z nimi wyjść żadnych atrakcji .
soul - niby jedno i drugie jest zakazane........
.Na pocieszenie nie ma poloĹĽnictwa zaocznego -chyba ĹĽe pomostĂłwka ..
Poza tym,że czuję to okropne coś w podbrzuszu Pierwszy raz mam taki problem i jestem troche przestarszona tym bardziej po tym jak przeczytałam o Waszych historiach.
Ale ja mam lat 14
Mieszkamy w okolicach pl.Strzegomskiego (dzielnica Stare Miasto).
Dermatix nakładam rano i na noc.
u mnie niestety to samo.
ty w ogóle zapomniałaś jak się żyje,nie tylko nicka niereformowalna kobieto ,mamy XXI w i nie wsuwa sie htz jak tiktaki przez pół wieku ale bombe strzelilaś ma racje taktak ze tylko ziołowe ,pisała wyżej o tym zdaje się

Dzień Dobry sfilmuja.jaworzno.pl Z podstawowych rzeczy to dwa ręczniki, szlafrok, kapcie, klapki pod prysznic, wiadomo szczoteczka, pasta, żel pod prysznic itp.
a co to jest ten intership?? Zaczely sie pojawiac w prasie materialy sponsorowane gigantyczne kampanie reklamowa i caly pseudo naukowy szumek. Powiem może nie na temat ,ale nie polecam Sowex -u na Stawowej szczególnie jeśli chodzi o tipsy .Moje podchodziły powietrzem po 2 dniach ,a jak poszłam reklamować to przypiłowała mi od góry tą żel i to było wszystko.Wyszło jeszcze gorzej niż było.W ogóle zamiast się zajmować klientami to prowadzą rozmowy między sobą.Po prostu skandal.Teraz chodzę na paznokcie już od roku gdzie indziej i jestem baaardzo zadowolona -profesjonalnie i z poszanowaniem klienta.A Sowex omijam z daleka. Trochę chrypiałam przez pierwszy dzień, ale następnego było już dobrze. O cholera a jak ja wyjme i mi nie zarośnie ! setery.waw.pl
andzia32 Ciekawa jestem ilu (i czy w ogóle) ludzi tu piszących spotykam na codzień w pracy nawet o tym nie wiedząc? Miałam podobnie, taka ciężkość w dole brzucha jeszcze i nie przyszła....test zrobiłam w terminie spodziewanej miesiączki doradźcie mi dizewczyny jakiegos dobergo fryzjara w katowicach, żeby potem nie wyglądać jak baran.. Moje zdanie odnośnie wyżej wspomnianej Steczkowskiej. tenm dzień był najokropniejszy!! A ja wam powiem, że na mnie działają te ziółka i pije je od dwóch lat.
Pełen profesjonalizm, miła, kompetentna i niedroga.
Pasożyty różnych rozmiarów doskonale czują się w środowisku starego, fermentującego, gnijącego i zalegającego kału.
za 30 tabletek.
I jeszcze zamowilam podrecznik do nauki zawodu ze stronywww.sklep-fryzjer.pl za 38zl ,na razie czekam na pzresylke,bo nie mieli na magazynie.
http://img24.imagevenue.com/img.php?loc=loc19 9â„‘=75848_9.jpg
PrzeglÄ…dam ten wÄ…tek bo za kilka dni mam pierwsza rozmowÄ™ kwalifikacyjna i powiem wam, ze strasznie siÄ™ denerwuje.
MoĹĽliwe ĹĽe chodzi Ci o Sal Solo - San Damiano.
Miałam ciemny blond, zamarzył mi się jasny, taki jak miałam na wakacje zawsze...
mam czarne włosy i chce miec braz a na dole chce miec czerwone...boje sie zejsc z koloru poniewaz sciagnełąm sobie kawałęk z tyłu i mi sie skruszyły a ja nie chce byc łysa
z rana wazyłam 61 a teraz jak wchodze to 65,5kg .

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: